ch
Feedback
Лутарня

Лутарня

前往频道在 Telegram

Цей Telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШИХ ЗА 21 РІК

显示更多
450
订阅者
+424 小时
+97
+1930
帖子存档
Перможець АУКу
Перможець АУКу

SUBАУК на ігри 👀 Зараз аукціон на ігри. Ігри можна замовляти з тих, що в мене є в списку. Список ігор на скірншотах в коментарях до посту. Якщо гри немає в списку, то ви можете її подарувати, якщо вона не безкоштовна. Грати в гру я буду 3 години або більше, якщо гра дуже сподобається. Аукціон на вибування! За сабки та за гроші. Всі лоти, які будуть більше 600грн будуть брати участь в супер грі. Гра, яка з основного аукціону потрапить в супер гру буде еквівалентна 600 грн. (навіть, якщо на неї задонатили 1 грн.) Якщо ви являєтесь сабскрайбером то у вас депозит: 1 рівня сабка = 30 грн 2 рівня сабка = 70 грн 3 рівня сабка = 170 грн Топ 3 по подарунковим сабкам Депозит 10грн/сабку (чому 10 грн. а не 30? Тому що будуть брати учать ті, хто отримав сабку в подарунок. Я не можу відслідкувати, хто купив, а кому подарували. Тому так) За бали каналу можуть брати участь саби 2-3 рівня. Викуп гри не можливий. Я вашу суму просто додам за ту гру, за яку ви проголосували. Взяти участь в аукціоні можна через платформи: Донатік, Destream, Subscribe, Cheers (bits), Binance, Турнікет.

Можемо ігровий АУК сьогодні зробити https://www.twitch.tv/remboslav

Дивимось фільм Екстрасенси 2015
Дивимось фільм Екстрасенси 2015

Політика

Нічний запустив https://www.twitch.tv/remboslav

Дивимось фільм
Дивимось фільм

Політики трохи

Граємо в Дедлок https://www.twitch.tv/remboslav
Граємо в Дедлок https://www.twitch.tv/remboslav

Хлопці і дівчата це вам на ніч замість політики. Бо сьогодні теж Ділдок буде 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

Політики трохи дав

Ми помітили, що йому підходить варіант Північної
Ми помітили, що йому підходить варіант Північної

Граємо в Дедлок https://www.twitch.tv/remboslav

photo content
+1

Попередження: В відео жорстокі кадри. Ось одна з причин, чому я ЗА легалізацію зброї. Бо злодій завжди знайде зброю, щоб скоїти злочин, а законослухняні громадяни не мають такої можливості, щоб захистити себе.

Наступного разу, коли будемо сміятись з Новоязу в рф по типу «хлопків» і «отріцательний рост». Потрібно буде згадати, що в на
+1
Наступного разу, коли будемо сміятись з Новоязу в рф по типу «хлопків» і «отріцательний рост». Потрібно буде згадати, що в нас «попереджувальні постріли» - це застрелили людину за адміністративне правопорушення. Пам’ятємо - Україна не росія Посилання на джерело

Зустрічаємо Осінь https://www.twitch.tv/remboslav

- Індія купує російську нафту! Уууу! Які вони уйобки, їм похуй, що росія за ці гроші вбиває українців! - А давайте ми дизеля
- Індія купує російську нафту! Уууу! Які вони уйобки, їм похуй, що росія за ці гроші вбиває українців! - А давайте ми дизеля в Індії закупимо? - давайте ☹️

Цей теж під заставу вийде
Цей теж під заставу вийде

От якби Зеленський про це дізнався. Шкода, що він не знає. Якби знав, такого не допустив би… ех блін
От якби Зеленський про це дізнався. Шкода, що він не знає. Якби знав, такого не допустив би… ех блін