ch
Feedback
Лутарня

Лутарня

前往频道在 Telegram

Цей Telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШИХ ЗА 21 РІК

显示更多
443
订阅者
-124 小时
+17
+1230
帖子存档
视频消息01:00

Перезапуск

Мені так подобається, як ДТЕК при будь-якій ситуації вимикає мені світло. Хуярять по лівому берегу - я без світла Хуярять по правому - я без світла Хуярять якусь Наливайківку - я без світла

Водолази ДСНС України провели унікальну підводну спецоперацію в умовах морозу до –15 °C. Після російського обстрілу одна зі столичних ТЕЦ була підтоплена через пошкодження труби, що ускладнило відновлення тепло- й електропостачання. У крижаній воді та за екстремальних умов водолази протягом 6 діб ліквідували пошкодження й зупинили витік води, що дало змогу продовжити ремонтні роботи. Указом президента вони відзначені державними нагородами. Просто титани

Зеленський і Давос

В мене передоз світла 😢 12 годин не вимикають!!! Слава ДТЕК!!! Навіки Слава! Але все ж таки несправедливо, бо є ще будинки, в яких 3 доби немає. Могли б нас трохи забрать. Бо я не уявляю, як там люди виживають…

Почув тебе, ріднесенький 🤝🤝

Людииии, мені світло дали хз наскільки… https://www.twitch.tv/remboslav
Людииии, мені світло дали хз наскільки… https://www.twitch.tv/remboslav

Поки я спав, Юля нам халабуду побудувала 😺
Поки я спав, Юля нам халабуду побудувала 😺

Найкращій жарт на цю тему
Найкращій жарт на цю тему

photo content

⚡️До речі, сьогодні Зеленський анонсував 100% бронювання для деяких енергетиків і комунальників…. 🤬Нагадаю, що у нас є ще од
⚡️До речі, сьогодні Зеленський анонсував 100% бронювання для деяких енергетиків і комунальників…. 🤬Нагадаю, що у нас є ще один заброньований співробітник енергетичного постачальника - теж з «Ісландії» працює, Сергій Іванов…Фейкове працевлаштування- для отримання броні до 17.06.2026 солдата-діловода) Поки що…)))) 😈 P.S. На цьому його пригоди тільки починаються теж)

Ото чел, блять, нам і не включив.
Ото чел, блять, нам і не включив.

Тільки дали світло і одразу вимкнули, підараси. Самим останнім дали світло. А як виключати, то разом з усіма. Чел, який на виключатєлях сидить - син шалави

Уйобки світло так і не дали. Тримаю в курсі

Дали сусіднім будинкам. Нам не включили… На сайті відображається, що в нас є світло. І хуй їм додзвонишся…

35 годин без світла, води і тепла. Оце я вважаю ПОТУЖНО. Боже, блять. Толку, що хуєсос (президент) в Києві залишився? Все робе, щоб не завершувати війну. Завтра розкаже, що винайшли нове ППО і перемога майже в кишені, залишилось трохи потерпіть.