443
订阅者
-124 小时
+17 天
+1230 天
帖子存档
444
Мені так подобається, як ДТЕК при будь-якій ситуації вимикає мені світло.
Хуярять по лівому берегу - я без світла
Хуярять по правому - я без світла
Хуярять якусь Наливайківку - я без світла
444
Repost from Лачен пише
Водолази ДСНС України провели унікальну підводну спецоперацію в умовах морозу до –15 °C. Після російського обстрілу одна зі столичних ТЕЦ була підтоплена через пошкодження труби, що ускладнило відновлення тепло- й електропостачання.
У крижаній воді та за екстремальних умов водолази протягом 6 діб ліквідували пошкодження й зупинили витік води, що дало змогу продовжити ремонтні роботи.
Указом президента вони відзначені державними нагородами.
Просто титани
444
В мене передоз світла 😢
12 годин не вимикають!!!
Слава ДТЕК!!! Навіки Слава!
Але все ж таки несправедливо, бо є ще будинки, в яких 3 доби немає. Могли б нас трохи забрать. Бо я не уявляю, як там люди виживають…
444
Repost from Залізний нардеп
⚡️До речі, сьогодні Зеленський анонсував 100% бронювання для деяких енергетиків і комунальників….
🤬Нагадаю, що у нас є ще один заброньований співробітник енергетичного постачальника - теж з «Ісландії» працює, Сергій Іванов…Фейкове працевлаштування- для отримання броні до 17.06.2026 солдата-діловода)
Поки що…)))) 😈
P.S. На цьому його пригоди тільки починаються теж)
444
Тільки дали світло і одразу вимкнули, підараси.
Самим останнім дали світло. А як виключати, то разом з усіма.
Чел, який на виключатєлях сидить - син шалави
444
Дали сусіднім будинкам. Нам не включили…
На сайті відображається, що в нас є світло.
І хуй їм додзвонишся…
444
35 годин без світла, води і тепла. Оце я вважаю ПОТУЖНО.
Боже, блять.
Толку, що хуєсос (президент) в Києві залишився?
Все робе, щоб не завершувати війну.
Завтра розкаже, що винайшли нове ППО і перемога майже в кишені, залишилось трохи потерпіть.
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
