453
订阅者
-224 小时
+67 天
+1330 天
帖子存档
453
Кому не похуй на того кісільова?
Нашим уйобкам буде підозра? за «яйця по 17», за браковані міни, за прокурорів-інвалідів, за тощо?
453
Ось. Я постійно вам кажу про міст Патона. Що він розвалюється на очах.
Похуй, чекаємо трагедії, тоді шось будуть робити.
А поки що можна ще десь відкрити «пішохідний міст Кличка 3.0»
453
Repost from ГОНЧАРЕНКО
Володимире Олександровичу, вітаю з 6-річчям на посаді (за яку ви, звісно, не тримаєтесь).
ДумайТЕ.
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
