OLDMONEY CRYPTO💸
前往频道在 Telegram
Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat
显示更多2 724
订阅者
-324 小时
-227 天
-15830 天
帖子存档
2 725
Там на ByBit новий ByVotes. Залітаєте? 📈
Це вже по рахунку 20 - тий ByVotes на біржі. По суті тут халявні бабки на піцу, тільки потрібно мати вільні 1000$ -10 000$ в стейблі. Я буду скіпати, бо вільного стейбла не назбирається на 1000$, а ви як хочете то можете залетіти. Нижче розпишу як з 1000$ можна зробити 10 000$.
🔷Посилання на ByVotes - ТИК
⚫️Снепшот - 25 січня, 01:59. (сьогодні в ночі)
Що б зробити маржу 10х, вам потрібно мати ще старий акаунт де немає єдиного торгового акаунта і в спот гаманці ввімкнений шилдік маржі. Далі просто заходите на пару USDT/USDC, берете розділ маржа 10х і купляєте USDC. Все, так тримаємо баланс до снепшоту, далі просто гасимо маржу. З витрат буде трошки комісії, і якщо ринок буде не стабільний то курс USDT/USDC може трошки впасти, і з 10к може бути файний мінус. Я як робив минулий раз, то мінуснувся на 15$.
— Про промо нічо не пишу, так як два минулі нас скаманули. Тим більше, там не дуже жирне та й місць мало.
🚫 Крипто Скам | Чат |#ByVotes
2 725
👍 @GTProtocol
📈 Запуск $GTAI менше ніж через 24 години
📅 Офіційний час запуску на біржах:
📈 25 Січня, 12:00 ранку по Києву
CEXи:
📈 Bybit |🟢 KuCoin | 🪙 Gate.io |
📈 MEXC |📈 BitGet
⚡️ Ще одна Тір1 біржа буде анонсована скоро
Пара: GTAI/USDT
DEX : 25 Січня, 12:07 ранку по Києву
🐰 PancakeSwap
Пара: GTAI/USDT
Як купити $ GTAI ?
▶️ Бот з інструкцією
🪂 $5,000 конкурс для СН
🔒 Audit & KYC у Certik
📄 $GTAI Адреса контракту (BSC):
0x003d87d02A2A01E9E8a20f507C83E15DD83A33d1
🌐 Соціальні мережі :
🖥 Website | 👨💻 Platform✈ TG Ann
🐦 Twitter |📰 Medium |📹 YouTube
2 725
Що треба зробити в Reiki щоб не побрили? 👨🦲
Ну я з вас в ах'ї, ви 35 вогнів набили за 10хв після викладання поста. Ще б так по рекламі переходили...
Як я вже казав, дроп Reiki очікується в лютому, такий інсайд давав модератор в чаті. Бритва буде дуже жоска, так казали чуваки з проекту на АМА сесії в своєму ДС (дякую Вадіму). Що б не попасти під бритву, можна зробити такі процедури:
🔷Забираємо ролі:
⚫️Reiki Pass Holder - Потрібно просто замінтити пас. Якщо ви вже фармити листочки, то він в вас є.
⚫️Reiki Bot Owner - Потрібно створити бота, та замінтити його (коштує 3$ в BNB)
⚫️Заходимо в Bot Lab
⚫️Створюємо свого бота
⚫️Заходимо в вкладку edit під ботом
⚫️Включaємо Publik to Reiki
⚫️Мінтимо бота
Щоб підтягнути всі ролі в дс, заходи в гілку collabland-join, жмем Let`s go, вписуємо гаманець і ролі в вас в кишені.
🔷Набиваємо LVL в ДС:
⚫️Також дуже важлива процедура проти бритви. Потрібно зайти в чат (залітайте в Укр), і просто спілкуватись. Я вчора за 1 годину апнув 3лвл, взагалі ізі.
🔷Тепер ловіть лайфхак, як можна фармити по 40 додаткових листків в день:
⚫️Переходимо в бота якого створили
⚫️Жмемо на чат і питаємо щось
⚫️Далі жмемо Share і вибираємо повідомлення
⚫️Копіюємо лінк і за це вам дають 4 листки, максимум на день - 10 разів.
Також є функція оновити бота за допомогою листочків. Коштує дорого, думаю воно того не варте, бо з привілегій воно вам дає тільки писати більше повідомлень в бота.
— Хто ще не робив, раджу залетіти хоча б з одного акаунта - ТИК. В проекту є інвестиція від бінанс, а як ми знаємо, банан полюбляє лістити такого роду проекти.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Reiki #Ретродропи
2 725
Робите ще Reiki чи вже забули? 🙄
— Дроп буде вже в лютому. Хочете напишу пост, що робити щоб не збрили і як забрати ролі в дс за які тоже скорше всього насиплять? Якщо так, накидайте 35 🔥і завтра з ранку кидаю вам пост.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Reiki #Ретродропи
2 725
Знову IDO на ByBit ⌨️
Щось бубіт тепер дуже жостко штампує промо, ідо, лаунчпули, а про лаунчпад що взагалі забули? В мене вже руки сверблять зайти в лонг MNT, ціна зараз дуже солодка.
Сьогодні ByBit запустив ще одне IDO в якому TGE 100%. По суті, якщо виграєш то це ізі бабки, бо просто не реально щоб токен на старті не дав жодного ікса. Я в крипті не довго, всього рік, але за цей час я не бачив ще такого токена щоб на лістингу в байбіт не дав іксів. Тому обов'язково залітаємо, ставимо свічку в церкві для кращого шансу і очікуємо. А для тих хто не ходить в церкву, я кину гіф свічки в коменти, ви зберігайте і також кидайте 👇
⚫️Що робимо:
⚫️Переходимо на сторінку IDO
⚫️Логінимось через ByBit
⚫️Підписуємось в IDO
⚫️Закидаємо 250 USDT в мережі ARB
⚫️Тримаємо в період снепшоту
Період снепшоту: 27 січня, 12:00 - 30 січня, 12:00.
Результати: 30 січня, 12:00 - 12:15.
Викуп: Протягом сутки.
Всього білетів - 150
Викуп - 200 USDT
TGE - 100%
— Я чисто забріджу з цього ідо шо зараз проходить на це. Залітаю в таке тільки з одного акаунт, сенсу абузити мало бо шанс і так буде космічно малий. Нехай щастить!
🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit #IDO
2 725
Натяк зрозуміли 🤫
— Хто ще не стейкає TIA, зараз хороша корекція по ринку, можна файно закупитись. Детальна інструкція тут - ТИК.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи
2 725
Дроп Masa вже скоро? 👌
Раніше писав вам, що MASA вже зробили снепшот 1 січня. Но походу це не основний снепшот для дропу, так як вони випустили SBT NFT за яку обіцяють насипати. Вихід проекту запланований на цей квартал цього року. Чесно кажучи, не дуже вірю що вони багато насиплять, можливо на піцу яку буде. В любому випадку, витрати майже 0, тому точно залітаємо.
⚫️Що робимо:
⚫️Переходимо на Masa та реєструємось
⚫️Виконуємо соц. завдання - ТУТ
⚫️Мінтимо NFT в мережі BSC (потрібно трошки комси)
📅 Дедлайн: TBA
— Скорше всього цей перший снепшот був для мультиплікатора, а другого ще не було. Крім цього SBT можете забрати ще інші, лишнім точно не буде.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи #masa
2 725
Залетів в IDO на ByBit 📈
Хто не знає, зараз на ByBit проходить IDO проекту GT Protocol. Якщо коротко, проект надає різні інструменти для управління інвестиціями за допомогою ШІ.
Вирішив залетіти сюди суто з основи, чисто так перевірити свою вдачу. Витрати на комісію десь до 1$, а потенційний ревард 500-1500$, чому б і ні.
⚫️Як взяти участь:
⚫️Переходимо на сторінку IDO
⚫️Логінимось через ByBit
⚫️Підписуємось в IDO
⚫️Закидаємо на свій ByBit Wallet 251 USDT + 0.11 BNB в мережі BEP20
⚫️Тримаємо свої кошти протягом періоду снепшоту
Період снепшоту: 22 січня, 12:00 - 25 січня, 12:00.
Результати: 25 січня, 12:00 - 12:15.
Викуп: Протягом сутки.
Всього виграшних 250 білетів
Викуп 200 USDT на білет
Стартова ціна - 0.2USDT за токен
— На момент написання даного поста, учасників 23к. Шанси дуже маленькі але вони присутні. Тому, якщо маєте вільну ліквідність, можете залетіти. Може це той самий момент коли все ваше добро в житті повернеться в 10х?
🚫 Крипто Скам | Чат | #IDO #ByBit
2 725
Ще один DEX, ще один жирний дроп 💸
Сьогодні річ піде про таку DEX біржу як Merkle. Merkle - це DEX біржа для торгівлі криптою та форкесом побудована на блокчейні Aptos. На біржі проходить програма фарму їхніх токенів за торгівлю, яка розподілена на сезони. Зараз ми маємо змогу залетіти в 2-гий сезон, який закінчиться вже ось за 5 днів.
⚫️Що робимо:
⚫️Переходимо на DEX та підключаємо свій Aptos гаманець
⚫️Закидаємо трошки APT на гаманець
⚫️Заходимо на панкейк і свапаємо свій APT в lzUSDC
⚫️Торгуємо і фармимо токени (видно в вкладці Dashboard)
📅 Дедлайн 2 сезону: 25 січня, 14:00.
🔷 Дуже крутий бонус на даній біржі це те, що вам повернуть до 90% комісії в аптосі. Тобто на фарм токенів не сильно потратишся. Також хочу відмітити величезний плюс якого не вистарчає KiloEx, тут позиція відкривається майже моментально і не треба 100500 раз щось підтверджувати в гаманці.
— Братва, на біржі зараз всього 68тис. трейдерів. Як думаєте, скільки з них активних? Я думаю що дуже мало. А якщо мало, то точно варто залітати! Бо як казав мій дід: "менше народу, більше кислороду та більший дропчик".
P.s Не будьте лудіками!
🚫 Крипто Скам | Чат |#Merkle #DEX #Ретродропи
2 725
Ой як багато насипе 😱
Братва, хочу нагадати вам про такий гем як KiloEx. Ще в осінь я писав про нього - ТУТ, можете почитати детальніше. DEX дуже цікавий, так як в нього інвестував Binance та зараз з ними активно проводять ами, скорше всього лістинг буде на банані. Якщо так і буде то ікси не минучі.
На біржі присутня система поінтів, які в майбутньому будуть конвертовані в токени проекту. Яка буде конвертація невідомо, але думаю буде смачненька так як активних трейдерів на біржі дуже мало.
⚫️Що робимо:
⚫️Переходимо на KiloEx
⚫️Підключаємо гаманець
⚫️Вибираємо мережу opBNB (закинути USDT і BNB можна з Binance, комісія копійки)
⚫️Торгуємо і набиваємо об'єм
За кожні 1000 об'єму, вам буде нараховуватись по 40 поінтів. Комісія трошки кусається, но думаю воно варто того.
📅 Дедлайн: Кажуть що лістинг буде в цьому кварталі.
— Особисто я вже нафармив собі 4к поінтів, доб'ю до 10к і баста, а то грошенят маловато. Також рекомендую вам глянути відосик Banlife по KiloEx, він там все кайфово роз'яснив - ТИК.
🚫 Крипто Скам | Чат |#KiloEx #DEX #Ретродропи
2 725
Там догі прийшли за це промо банана. Трошки збрили, але то таке, всеодно в плючі 😁
2 725
Тільки для китів 🐳
На ByBit стартував Launchpool з токеном $ONDO, пул якого становить 9 000 000 $ONDO. Тєма без ризиків, тому якщо маєте лишній стейбл, можете закинути і трошки пофармити.
⚫️Як закинути:
⚫️Логінимось | Реєструємось на ByBit
⚫️Заходимо в вкладку Launchpool
⚫️Вибираємо пул ONDO який вам до вподоби
⚫️Закидаємо стейбл
Особисто я закинув в USDY, так як там пул такий самий як USDT але менше людей. Но тут є мінус, він в тому що USDY свіжий стейбл і хз шо з ним далі буде, до того ще й він сьогодні залістився і на 3% більший ніж USDT. За день - два думаю він вирівняється з USDT і тоді можна буде вигідно закинути. Також можна в токені закинути, він скорше всього ще дасть якийсь рух в гору.
📅 Дедлайн: 1 лютого
— Також там на біржі зараз багато різних промок в токен сплеші. Правда вони всі копійочні для старих, але то таке. Все це до купки і буде файна піца.
Що до переможців в сьогоднішньому рекламному гіві. Обирав, і з першого разу виграв твінк власника каналу мугіварочки. Звичайно його я не зараховую, він і так багатий. А так, то ось три переможці: @Yurii5445; @Mu4achik; @UA_kr89. Зараз всім кину гроші.
🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit #launchpool
2 725
Ти ще не підписався? А ну бігом давай! Вже за пару хвилин новий сигнал! 📉
🔷ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ🔷
Пссс... Трьом рандомним хто підпишеться і кине в коментарі скрін, дам по 50 гривень на каву.
2 725
Як правильно застейкати ATOM/TIA і від кого варто очікувати дроп 🤔
— Не дооцінив я вас, набрали майже 40 вогників за пару годин. На наступний раз буду казав від 50))
І так друзі, як ви могли замітити, зараз дуже багато різних проектів сиплять дроп за стейкінг на Cosmos. Ось наприклад проект Celestia насипав по 600 своїх токенів всім, хто стейкав ATOM і OSMO на суму більше 75$ до 1 січня 2023 року. 600 TIA по теперішньому курсі - 10 800$. Хто зловив фомо після цих цифр, кидайте плюсик в коменти.
Як правильно закинути в стейкінг? Яку суму треба? Які проекти ще можуть так роздати? Розберемся по порядку:
1️⃣Як застейкати:
⚫️Для початку створюємо собі гаманець Kepler
⚫️Далі робимо на нього депозит токенів TIA/ATOM/OSMO
⚫️Після чого стейкаємо в гаманаці
Важливо: Ні в якому разі НЕ стейкайте в валідаторі від біржі і який має великий процет комісії або 0.
2️⃣Яку суму потрібно? Цього ніхто не можу знати, адже в кожного проекту свої критерії. Особисто я думаю що від 10 ATOM / 5 TIA буде норм, але якщо є можливість закинути більше то кидайте більше. Так як токени зараз набувають хайпу на цих дропах, думаю скоро вони файно виростуть в ціні, та й і дроп вас не омине.
3️⃣Проекти які потенційно можуть насипати за стейкінг:
⚫️Hyperlane
⚫️Initia
⚫️Movement
⚫️Eiger
⚫️Caldera
Можете зайти на Crypto fundraіsing і втикнути шо це за проекти і від кого в них інвестиції. До речі, в Initia інвестиції від любимого банану.
— Зараз ще не пізно купити собі дані активи і закинути в стейкінг. ATOM норм руху ще не дав, TIA всерівно буде ще рости. Ось я недавно перелляв ліквідність з OP в ATOM, а NEAR в TIA та OSMO, бо рахую шо монети дали вже свій основний рух, особливо NEAR.
Надіюсь вас сподобався пост і ви накидаєте ❤️ під нього!
🚫 Крипто Скам | Чат |#Cosmos
2 725
Ноу фомо! 🥳
🔷Сьогодні бінанс анонсував лаунчпул токена ALT, а сам проект анонсував дроп. Критерії дропу бачити на фото прикріпленому вище. Особисто я напевно підпадаю під дроп, тому що стейкаю TIA. Снепшот був сьогодні з ранку.
— Чи хотіли в би, щоб я написав детальний пост по стейкінгу TIA/ATOM, та які проекти ще можуть насипати за це? Накидайте 25 🔥 і я пишу.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи
2 725
+3400$ тільки за вчора! 😮
Цей чувак просто скажений! Взагалі законно ловити такі рухи? Заходить просто в усе що стріляє!
🔷 Зараз закинув на канал новий сигнал, встигни забрати свою котлету - ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ
— Я також зайду, як раз нові навушники потрібні 😁
2 725
Народ, в вас так само байбіт тепер лагає на пк коли оборот робиш в перші хв? В мене просто пздц, не реально зробити навіть на два акаунти. 😩
2 725
Ділимо пул 30 000 MNT від Mantle & IDriss 👨💻
Знаю, за*бав я вас з цим Mantle конкретно. Ну а шо, неодмінно від деяких проектів, цей хоча б годує. Ось наприклад недавно багатьом капнуло по 100 MNT на ByBIt, тільки я не до кінця поняв з якої це події.
Зараз проходить крута подія в Galxe від Mantle & IDriss, пул якої 30 000 MNT. Завдання там важкі, навіть потрібен KYC. Але це і на краще, буде менше учасників.
⚫️Що робимо:
⚫️Переходимо на Galxe
⚫️Потрібно мати Galxe паспорт - ТИК (це просто кус на гелексі)
⚫️Потрібно мати Gitcoin паспорт 20 лвл - ТИК (заходимо і набиваємо лвл)
⚫️Потрібно відправити трьом друзям MNT через твіттер за допомогою розширення IDriss
⚫️Виконуємо решту завдань з соц.мережами
📅 Дедлайн: 22 січня
— Хто має гіткойн паспорт 20лвл, ви щасливчики! Я так вже за'бався набивати то, може є якісь лайфхаки скорше апнути? Також хочу вам повідомити що винагороди за Mantle Journey будуть 29 січня. Буде смарт взяти в шорт MNT, але тільки 29. До цього часу може бути якийсь лаунчпад і MNT ту зе мун.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Mantle
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
