шо
前往频道在 Telegram
конвертую біль в мистецтво офіційний телеграм канал художника cherrtart теги: #останняпісня #літо18
显示更多3 400
订阅者
-124 小时
-67 天
-1030 天
帖子存档
3 400
мені сьогодні на просторах тредсу трапився пост, як військовий надсилав квіти з фронту у мокрій шкарпетці і пляшці "прозорої" своїй коханій, по новій пошті
і знаєте шо
я певна, Шура так само робив до Лілі
ця думка мене гріє вже весь день я хочу поділитися з вами
3 400
поділіться досвідом катання на укрзалізниці останні 2 місяці
шо хорошого шо поганого
розказуйте
3 400
хз я зі своєю конченою роботою встигаю помалювати по 2 години 1 раз на тиждень і мені здається я розгубила весь свій скілл
почуваюсь просто дніщем
напевне проблема не в кріті зовсім, а в тому, що я забула як малювати
i hate my job final boss
вибачте шо навалила я просто вже йобаюсь з цим😔
3 400
Одеса і Париж на Сені, 19 ст.
ай факін хейт кріта, воно взагалі не вигляда так, як я уявляла собі, малюю тепер виключно у медібенгу
3 400
зара я висловлю свою думку, а ви в коментарях можете погодитися з нею, або посперечатися зі мною
це стосується саме медійних людей, типу блогерів, митців, які мають свій творчий акк або тг-канал, музикантів і тд
мене не дратують люди, які в побуті спілкуються російською або взагалі будь-якою мовою, бо це особисте життя кожної людини і її персональний комфорт
але я вважаю, що якщо ти маєш хоча б малу аудиторію в Україні, ти маєш в публічному інфопросторі спілкуватися українською
вести свою сторінку українською або суржиком, свій канал тощо
якщо акк завжди був англійською або іншою іноземною мовою, питань нема, головне, щоб це не була мова країни, яка кожного дня намагається нас вбити
я ніколи не сварюся з такими медійними людьми, я просто не слідкую за ними, бо мені це не цікаво
але от хто мене просто виморажує, так це медійні особи, які на хвилі хайпу перейшли на українську, щоб показати свою ідентичність, а коли цей хайп спав — свайпнулись назад на рос
таких людей я не поважаю, не хочу мати з ними абсолютно нічого спільного і бачити їх у своєму інфопросторі також, бо це найсправжнісіньке лицемірство
і виправдання у них завжди однакове: я перейшов/шла на українську, але це не моє, я не почуваюся собою з цією мовою, це так неприродньо для мене🥺"
особливо це дивно чути, коли це ТЕКСТОВИЙ БЛОГ, типу ок, говорити важко, якщо ніколи не балакав українською, АЛЕ ПИСАТИ?))) лол)
я не збиралась говорити на цю тему, але у мене якийсь бум стався серед моїх підписок на фоні цього, тому вирішила висловитися тут
знову ж таки, це стосується виключно публічних сторінок медійних персон, в особистому житті балкайте хоч китайською, мені плювати
чекаю на ваші думки в коментарях
3 400
після таких подій наче весь світ знижує сатурацію на мінімум, і все навколо стає мацже чорно-білим
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
