ch
Feedback
шо

шо

前往频道在 Telegram

конвертую біль в мистецтво офіційний телеграм канал художника cherrtart теги: #останняпісня #літо18

显示更多
3 400
订阅者
-124 小时
-67
-1030
帖子存档
шо
3 400
Наслідки ворожої атаки по АЗС.

шо
3 400
як же заїбав цей щоденний марафон

шо
3 400
як же заїбала осня

шо
3 400
мені сьогодні на просторах тредсу трапився пост, як військовий надсилав квіти з фронту у мокрій шкарпетці і пляшці "прозорої"
мені сьогодні на просторах тредсу трапився пост, як військовий надсилав квіти з фронту у мокрій шкарпетці і пляшці "прозорої" своїй коханій, по новій пошті і знаєте шо я певна, Шура так само робив до Лілі ця думка мене гріє вже весь день я хочу поділитися з вами

шо
3 400
поділіться досвідом катання на укрзалізниці останні 2 місяці шо хорошого шо поганого розказуйте

шо
3 400
хз я зі своєю конченою роботою встигаю помалювати по 2 години 1 раз на тиждень і мені здається я розгубила весь свій скілл почуваюсь просто дніщем напевне проблема не в кріті зовсім, а в тому, що я забула як малювати i hate my job final boss вибачте шо навалила я просто вже йобаюсь з цим😔

шо
3 400
воно ще й якість зжерло як гадіна👍

шо
3 400
Одеса і Париж на Сені, 19 ст. ай факін хейт кріта, воно взагалі не вигляда так, як я уявляла собі, малюю тепер виключно у мед
Одеса і Париж на Сені, 19 ст. ай факін хейт кріта, воно взагалі не вигляда так, як я уявляла собі, малюю тепер виключно у медібенгу

шо
3 400
друзі вечір скетчів шо малюємо
Anonymous voting

шо
3 400
друзі вечір скетчів шо малюємо
Anonymous voting

шо
3 400
малюю розділ 7!
малюю розділ 7!

шо
3 400
зара я висловлю свою думку, а ви в коментарях можете погодитися з нею, або посперечатися зі мною це стосується саме медійних людей, типу блогерів, митців, які мають свій творчий акк або тг-канал, музикантів і тд мене не дратують люди, які в побуті спілкуються російською або взагалі будь-якою мовою, бо це особисте життя кожної людини і її персональний комфорт але я вважаю, що якщо ти маєш хоча б малу аудиторію в Україні, ти маєш в публічному інфопросторі спілкуватися українською вести свою сторінку українською або суржиком, свій канал тощо якщо акк завжди був англійською або іншою іноземною мовою, питань нема, головне, щоб це не була мова країни, яка кожного дня намагається нас вбити я ніколи не сварюся з такими медійними людьми, я просто не слідкую за ними, бо мені це не цікаво але от хто мене просто виморажує, так це медійні особи, які на хвилі хайпу перейшли на українську, щоб показати свою ідентичність, а коли цей хайп спав — свайпнулись назад на рос таких людей я не поважаю, не хочу мати з ними абсолютно нічого спільного і бачити їх у своєму інфопросторі також, бо це найсправжнісіньке лицемірство і виправдання у них завжди однакове: я перейшов/шла на українську, але це не моє, я не почуваюся собою з цією мовою, це так неприродньо для мене🥺" особливо це дивно чути, коли це ТЕКСТОВИЙ БЛОГ, типу ок, говорити важко, якщо ніколи не балакав українською, АЛЕ ПИСАТИ?))) лол) я не збиралась говорити на цю тему, але у мене якийсь бум стався серед моїх підписок на фоні цього, тому вирішила висловитися тут знову ж таки, це стосується виключно публічних сторінок медійних персон, в особистому житті балкайте хоч китайською, мені плювати чекаю на ваші думки в коментарях

шо
3 400
після таких подій наче весь світ знижує сатурацію на мінімум, і все навколо стає мацже чорно-білим

шо
3 400
Ще наслідки атаки
+9
Ще наслідки атаки

шо
3 400
Repost from круррі
photo content

шо
3 400
сука йобана срань

шо
3 400
піздец блять

шо
3 400
вітаю всіх києводрочерів з нашим днем
вітаю всіх києводрочерів з нашим днем

шо
3 400
весна 2026
+2
весна 2026

шо
3 400
весна 2026
+2
весна 2026

шо - Telegram 频道 @sho_cherta 的统计与分析