ch
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

前往频道在 Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

显示更多

📈 Telegram 频道 BootUse UA 的分析概览

频道 BootUse UA (@bootuse) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 12 833 名订阅者,在 技术与应用 类别中位列第 9 841,并在 乌克兰 地区排名第 4 637

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 12 833 名订阅者。

根据 27 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -65,过去 24 小时变化为 0,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 67.82%。内容发布后 24 小时内通常能获得 33.83% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 8 706 次浏览,首日通常累积 4 343 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 58
  • 主题关注点: 内容集中在 струм, напруга, бмс, продавець, f2400 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

凭借高频更新(最新数据采集于 28 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 技术与应用 类别中的关键影响点。

12 833
订阅者
无数据24 小时
-27
-6530
帖子存档
Історія про те, що лох - це назавжди. З метою вивчення теми голосових помічників я зацікавився Алексою від Амазон і поліз шук
Історія про те, що лох - це назавжди. З метою вивчення теми голосових помічників я зацікавився Алексою від Амазон і поліз шукати колонку типу ECHO. Ціна на олх в 1000 грн за Echo Dot 5 мене приємно здивувала - 990 грн!!! Шара, дайте дві. І ось вона вже у мене, запакована, нуляча. ДВА ДНІ!!! Два дні я витратив на розбірки з софтом, серійними номерами і підтримкою Амазона щоб зрозуміти, що ця колонка працювати не буде, бо ДЕАКТИВОВАНА!!! Бо позначена як вкрадена, чи втрачена. І ніяк і ніхто не примусить її працювати. А звук у неї хороший. Тож тепер у мене красива цеглинка, а продавець гроші повертати не хоче.

Anycubic Kobra 2 Plus. Комусь подобається Size + https://youtu.be/iU7TacYi8QE

Переможці: @vitalaw, Dmitro Baranov

Orange Pi Zero 2W сподобається тим, хто хоче 3д друкарку перевести на кліппер. 1Гб оперативки вистачить, ціна приємна. - 2 по
Orange Pi Zero 2W сподобається тим, хто хоче 3д друкарку перевести на кліппер. 1Гб оперативки вистачить, ціна приємна. - 2 порти type-c - Wifi 2.4ГГц + 5ГГц - Bluetooth 5.0 - проц H618 використовується також на Orange Pi Zero 3. Можна використовувати і в інших проектах. Не одним кліпером мазано. Але цікаво, де ви використовуєте одноплатники? https://s.click.aliexpress.com/e/_DneZYEt

Команда Home Assistant за рік в темі голосового помічника суттєво продвинулась вперед. Ще півроку тому я матюгався і плювався, а зараз - майже задоволення. Аби ще українську розпізнавав добре. https://youtu.be/Pn3amiBeJeI

На сайті Elegoo знову є пластик. І зараз це навіть не просто PLA, а PLA+. https://shrsl.com/4f8pi Доставка через meest.shoppi
На сайті Elegoo знову є пластик. І зараз це навіть не просто PLA, а PLA+. https://shrsl.com/4f8pi Доставка через meest.shopping І не забувайте, що можна за підписку код отримати.

Що тільки не придумають маркетологи, аби продати товар. І купують... https://ali.ski/W_SbI
Що тільки не придумають маркетологи, аби продати товар. І купують... https://ali.ski/W_SbI

Спите? Просинайтесь. Потрібні одразу 2 переможця! Відос про Smartlight WLED ви ж бачили? Бо хто не бачив, той у розіграші уча
Спите? Просинайтесь. Потрібні одразу 2 переможця! Відос про Smartlight WLED ви ж бачили? Бо хто не бачив, той у розіграші участі не бере. Так, от. Сподобався він команді Смартлайт і вони вирішили моїм підписникам зробити подарунок - 2 координатори Зігбі SLZB-06 (не забувайте, що до нього ще потрібно серверок невеличкий).. Координатори топові, українська розробка. Тож якщо така штука вам в господарстві знадобиться - тицяйте на кнопу. WLEDи їхні після відоса розлітаються як гарячі пиріжки.

Для тих збоченців, які бавляться голосовими помічниками в Home assistant може ще стане в нагоді M5Stack ATOM Echo. - esp32 S3
+2
Для тих збоченців, які бавляться голосовими помічниками в Home assistant може ще стане в нагоді M5Stack ATOM Echo. - esp32 S3 (2 ядра 240 МГц) - цифровий мікрофон - цифровий підсилювач - динамік на 0,5Вт - корпус. https://s.click.aliexpress.com/e/_DDjg6Jr

Замовив кілька esp32 S3 для всіляких штук. На цій платі використовується сама потужна ESP32 - S3. 2 ядра по 240 МГц. Глянемо,
Замовив кілька esp32 S3 для всіляких штук. На цій платі використовується сама потужна ESP32 - S3. 2 ядра по 240 МГц. Глянемо, що воно за звір. А спонукало мене до цього використання есп8266.. На деяких задачах вже не тягне. https://s.click.aliexpress.com/e/_DloumQN

#minipc Безвентиляторні міні ПК прийшли до нас з промислових об'єктів, з таких де холодно, жарко, бруд, пил.. А цей мінік - з
+3
#minipc Безвентиляторні міні ПК прийшли до нас з промислових об'єктів, з таких де холодно, жарко, бруд, пил.. А цей мінік - зразковий представник індустріалок. - RS485 - RS232 - HDMI + DP - 2xUSB3 + 4xUSB2 - 4x2,5 GbE - intel N100 Але роздавати з нього вайфай не вийде, бо m.2 Wifi карт, які можуть ще й режимі AP працювати замало, і коштують вони огого.. І нагадую, що ще діють промокоди. https://s.click.aliexpress.com/e/_DD8fYNb

Якщо потрібно щось "добити", то може є сенс подивитись на зарядний 6-ти портовий пристрій ASOMETECH GaN 160W 19$ це - 🔥 http
Якщо потрібно щось "добити", то може є сенс подивитись на зарядний 6-ти портовий пристрій ASOMETECH GaN 160W 19$ це - 🔥 https://ali.ski/fQ2cZ9

УВАГА!! Деякі коди працюють : UAFEB03 UAFEB09 UAFEB20 UAFEB30 НЕ СПАТИ!!!

Не підтягується з ютуб картинка та лінк на відео, тож довелось використати заставку. Не тицяйте на неї, тицяйте на посилання
Не підтягується з ютуб картинка та лінк на відео, тож довелось використати заставку. Не тицяйте на неї, тицяйте на посилання внизу. Відео про WLED і ws2812b. Як завжди буду вдячний за перегляди, та коментарі піді відео. Цікавить ваш досвід, де ви використовували wled. https://www.youtube.com/watch?v=3Kx5KpjUxcE

#minipc Firebat інколи підкидає мініпкшок. Про N3350 був недавно огляд, його рекомендовано використовувати як сервер розумног
+2
#minipc Firebat інколи підкидає мініпкшок. Про N3350 був недавно огляд, його рекомендовано використовувати як сервер розумного будинку, і не більше. А от потужності N5105 вистачить і для браузінга, фільмів в 4к і офісної роботи. Але в такі гроші можна ще пошукати щось на N100. https://s.click.aliexpress.com/e/_DlHgzq1

#3dprint Ender 3 V3 KE. Ціну на сторінці показує з одного акаунта 256, з іншого 276 ( і це ще без знижки). Бонус код у мене с
#3dprint Ender 3 V3 KE. Ціну на сторінці показує з одного акаунта 256, з іншого 276 ( і це ще без знижки). Бонус код у мене спрацював на 20 баксів - UAFEB20.. 233$ - і це хороша ціна на цей принтер. І root доступ вже є. https://s.click.aliexpress.com/e/_Dmf2EBP

#minipc Інколи трапляються цікаві мініки для серверів розумного будинку. N100 8Gb 256Gb - 110$ (з кодом) https://s.click.alie
+2
#minipc Інколи трапляються цікаві мініки для серверів розумного будинку. N100 8Gb 256Gb - 110$ (з кодом) https://s.click.aliexpress.com/e/_DeRFgfJ N100 16Gb 256Gb - 120$ Безвентиляторні будуть дорожчі: https://s.click.aliexpress.com/e/_Dd6jhO1

#smarthome #tuya #zigbee Якщо десь у вас є розумні лампи, то ними можна керувати за допомогою таких кнопок. Три варіанта нати
+1
#smarthome #tuya #zigbee Якщо десь у вас є розумні лампи, то ними можна керувати за допомогою таких кнопок. Три варіанта натискань - коротке, подвійне, довге. І можна керувати не тільки світлом. Сонофф живиться від CR2477: https://s.click.aliexpress.com/e/_DlHPSyZ Дешевший варіант живиться CR2032: https://s.click.aliexpress.com/e/_DkIIMMZ

Якщо ви до цих пір не зробили собі моніторинг споживання в квартирі ( і не тільки), то може є сенс подивитись на Wifi монітор
Якщо ви до цих пір не зробили собі моніторинг споживання в квартирі ( і не тільки), то може є сенс подивитись на Wifi монітор від Atorch. Wifi, тож потрібне лише покриття вайфай мережі. Працює через додаток Tuya. І це дозволяє відслідковувати енергоспоживання погодинно. І вмикати чи вимикати по заданим сценаріям. https://s.click.aliexpress.com/e/_DDRhKZT