ch
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

前往频道在 Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

显示更多

📈 Telegram 频道 BootUse UA 的分析概览

频道 BootUse UA (@bootuse) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 12 837 名订阅者,在 技术与应用 类别中位列第 9 857,并在 乌克兰 地区排名第 4 644

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 12 837 名订阅者。

根据 26 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -66,过去 24 小时变化为 -5,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 67.34%。内容发布后 24 小时内通常能获得 36.49% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 8 644 次浏览,首日通常累积 4 684 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 59
  • 主题关注点: 内容集中在 струм, напруга, бмс, продавець, f2400 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

凭借高频更新(最新数据采集于 27 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 技术与应用 类别中的关键影响点。

12 837
订阅者
-524 小时
-37
-6630
帖子存档
До тих пір, поки не взяв у руки подібний пристрій ( зараз роблю відео), то думав, що перепрограмувати його важко. Насправді з
До тих пір, поки не взяв у руки подібний пристрій ( зараз роблю відео), то думав, що перепрограмувати його важко. Насправді з openHASP уе робиться досить не складно. Є інтеграція з Home Assistant. https://s.click.aliexpress.com/e/_DkWUUdd Як мінус - потрібна нейтраль і нетиповий для нас підрозетник (квадратний). Зараз роблю відео про це - https://s.click.aliexpress.com/e/_Dl84Zur

А ось повз цього навіть мені пройти важко - зарядна станція Oukitel 2001 Plus. Увага, це передпродаж. Станції з 20 серпня пої
+3
А ось повз цього навіть мені пройти важко - зарядна станція Oukitel 2001 Plus. Увага, це передпродаж. Станції з 20 серпня поїдуть до вас. 2400Вт номінальної потужності (4800 пікової) 2048Вт*годин ємніcть Lifepo4 Зарядка потужністю до 1800 Вт. Регульована. Режим UPS. Вартість в Європі - 900 Ойро. https://shrsl.com/4m1ep

І трішки самих тригерів. Живлення вентилятора від павербанка - Done! Живлення світлодіодної стрічки 80см - Done! Живлення роу
+1
І трішки самих тригерів. Живлення вентилятора від павербанка - Done! Живлення світлодіодної стрічки 80см - Done! Живлення роутера + онушка - було! Мабуть самі найкорисніші платки! Маленька платка: https://s.click.aliexpress.com/e/_DD7XEpV Універсалка: https://s.click.aliexpress.com/e/_DmMjZA3

Писав відос про шнурок для живлення роутера за допомогою павербанка. Не хотів, попросили. В процесі створення відео виявилось
Писав відос про шнурок для живлення роутера за допомогою павербанка. Не хотів, попросили. В процесі створення відео виявилось, що шнурки на підвищувачах напруги - лайно. А шнурки на PD QC тригерах рулять. Але не можна одночасно до павербанка відключити більше 1 пристрою. Шнурок на PD тригері: https://s.click.aliexpress.com/e/_DEK7l2F

2 кабелі з підвищувачами напруги. Прикро те, що на електронне навантаження вони віддають 8Вт, але ні оптичний термінал, ні ро
2 кабелі з підвищувачами напруги. Прикро те, що на електронне навантаження вони віддають 8Вт, але ні оптичний термінал, ні роутер не запустились. Тож може у когось є старенький 9В роутер, з ним мають працювати.

На сайті Bluetti увімкнули якийсь розпродаж. АС200МАХ - 1299 Євро ( з доставкою по Німеччині на склад МІСТ). https://shrsl.co
На сайті Bluetti увімкнули якийсь розпродаж. АС200МАХ - 1299 Євро ( з доставкою по Німеччині на склад МІСТ). https://shrsl.com/4lz3v Додатково точно доведеться сплатити доставку, а чи відмінили мито на такі зарядні станції - поки що невідомо. А якщо у вас ще є можливість повернути VAT, то це ще мінус 200 євро.

Зарядний пристрій у якого є PD 3.1 і на одному з портів - 140Вт. Мабуть цікавий буде власникам ноутбуків, бо де ще можна вико
Зарядний пристрій у якого є PD 3.1 і на одному з портів - 140Вт. Мабуть цікавий буде власникам ноутбуків, бо де ще можна використати 140Вт - не придумаю. Є ідеї? https://s.click.aliexpress.com/e/_DC9DQbp Сам активно користуюсь Tooki 140W - https://s.click.aliexpress.com/e/_DkXPP9h

Ось так непомітно бренд Tooki з найдешевшим зарядним на 65Вт, який грівся як праска, став з дешевого бренда досить непоганим
Ось так непомітно бренд Tooki з найдешевшим зарядним на 65Вт, який грівся як праска, став з дешевого бренда досить непоганим брендом. І тепер у них є чудові 140Вт зарядні. І є ще купа інших. 33Вт модель з індикатором. Десь така ж як і у Ессагера, але кольорова. Purple, Карл!!! Пьорпл! https://s.click.aliexpress.com/e/_Dmq2XW7

tongou активно захоплюють нішу розумних автоматів, сам користуюсь їхніми енергомоніторами. А в цьому пристрої вони зробили і
+2
tongou активно захоплюють нішу розумних автоматів, сам користуюсь їхніми енергомоніторами. А в цьому пристрої вони зробили і автомат, і енергомонітор: - Захист від перевантаження та короткого замикання - Захист від перенапруги та низької напруги - вмикання/вимикання по часу - із захистом від надструму. І ще є захист при підтіканні струму. ZIgbee версія: https://s.click.aliexpress.com/e/_DlIFAAn Wifi: https://s.click.aliexpress.com/e/_DlbqX4R

Про DAXTROMN не часто згадують, але згадують. 4,2 кВт модель може працювати без акума ( якщо є панелі) а в акум може заливати
Про DAXTROMN не часто згадують, але згадують. 4,2 кВт модель може працювати без акума ( якщо є панелі) а в акум може заливати 100А від мережі. Якщо ви власник такого агрегату, поділіться враженнями. https://ali.ski/M4esIK https://s.click.aliexpress.com/e/_DlMlpXd Можна спробувати купони AEGD50 та AEGD30

Для тих, хто до цих пір купує звичайні інвертори ( а не оффгріди) DATOUBOSS зробили модель, яка може працювати як з 12В так і
Для тих, хто до цих пір купує звичайні інвертори ( а не оффгріди) DATOUBOSS зробили модель, яка може працювати як з 12В так і 24В акумами. Від 12В номінальна потужність - 1000 Вт, пікова 2000. А від 24В - номінальна 2000Вт, пікова 4000. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmViAfZ

Mini PC на Intel N100 16Gb RAM, 512Gb SSD Вдалось придбати за 92$ і мабуть найдешевший міні пк на N100. Приїде, подивлюсь, що
+1
Mini PC на Intel N100 16Gb RAM, 512Gb SSD Вдалось придбати за 92$ і мабуть найдешевший міні пк на N100. Приїде, подивлюсь, що вони на цей раз придумали. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmpT8Uj

Почалося! З 14 по 20.07.24 діють такі промокоди на алі: US $3 off $29 Code: JLYALI03 US $8 off $69 Code: JLYALI08 US $20 off $169 Code: JLYALI20 US $30 off $239 Code: JLYALI30 US $50 off $369 Code: JLYALI50 Сторінка з розпродажем Не для цих країн: DE,RU,BH,FR,SA,BQ,QA,BR,GB,UK,BY,MD,UM,USCA,KG,GE,OM,US,AE,UZ,KR,MX,IT,AM,KW,ES,KZ,AU,TJ,AZ,TM,NL

Гібридний оффгрід інвертор Must Energy MP1900 VM 1KW під 12в акуми. Номінальна потужність - 1 кВт Пікова потужність - 2 кВт С
Гібридний оффгрід інвертор Must Energy MP1900 VM 1KW під 12в акуми. Номінальна потужність - 1 кВт Пікова потужність - 2 кВт Струм зарядки від мережі - до 10(20А) https://ali.ski/X08QNE

Переможці: @Shavoro

Перепрошую, що пишу тут, але стоїть без діла, тож хочу продати, а гроші в інших проектах використати. Ender3 v3 Core XZ. 1500
+2
Перепрошую, що пишу тут, але стоїть без діла, тож хочу продати, а гроші в інших проектах використати. Ender3 v3 Core XZ. 15000 грн. Надрукував зовсім мало, грамів 500. Його ви бачили у відео.

Must Energy MP1900 3kW
Must Energy MP1900 3kW

Так і не зрозумів, чим відрізняється MUST від MUST ENERGY? Інвертор на 3 кВт від Must Energy. Максимальний струм заряду від А
Так і не зрозумів, чим відрізняється MUST від MUST ENERGY? Інвертор на 3 кВт від Must Energy. Максимальний струм заряду від АС - 20А. З сонцем працює, але 80VDC не більше. Ціна - 230 баксів з доставкою. І є схожий агрегат на 3 кВт, але на ньому вже буде 145VDC по сонцю. Але дорожче. https://ali.ski/3kVtM