ch
Feedback
English in a Nutshell by Sofi

English in a Nutshell by Sofi

前往频道在 Telegram

Ваш safe space вивчення англійської🫶 Тут зможете знайти круті матеріали та поради щодо вивчення англійської🥰 Щодо уроків зі мною звертатесь @sofi_and_eng🔥

显示更多
2 067
订阅者
-124 小时
-97
-3630
吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+3
在0个频道中
五月 '26
+1
在0个频道中
Get PRO
四月 '26
+2
在0个频道中
Get PRO
三月 '26
+5
在0个频道中
Get PRO
二月 '26
+2
在0个频道中
Get PRO
一月 '26
+1
在0个频道中
Get PRO
十二月 '25
+2
在0个频道中
Get PRO
十一月 '250
在0个频道中
Get PRO
十月 '25
+5
在0个频道中
Get PRO
九月 '25
+5
在0个频道中
Get PRO
八月 '25
+244
在0个频道中
Get PRO
七月 '25
+1 198
在0个频道中
Get PRO
六月 '25
+26
在1个频道中
Get PRO
五月 '25
+2
在0个频道中
Get PRO
四月 '25
+3
在0个频道中
Get PRO
三月 '25
+7
在0个频道中
Get PRO
二月 '25
+6
在0个频道中
Get PRO
一月 '25
+5
在0个频道中
Get PRO
十二月 '24
+19
在0个频道中
Get PRO
十一月 '24
+288
在0个频道中
Get PRO
十月 '24
+13
在0个频道中
Get PRO
九月 '24
+19
在2个频道中
Get PRO
八月 '24
+368
在0个频道中
Get PRO
七月 '24
+975
在0个频道中
Get PRO
六月 '240
在0个频道中
Get PRO
五月 '240
在0个频道中
Get PRO
四月 '240
在1个频道中
Get PRO
三月 '240
在0个频道中
Get PRO
二月 '24
+1
在0个频道中
Get PRO
一月 '24
+5
在0个频道中
Get PRO
十二月 '23
+1
在0个频道中
Get PRO
十一月 '23
+3
在0个频道中
Get PRO
十月 '23
+3
在0个频道中
Get PRO
九月 '23
+499
在0个频道中
日期
订阅者增长
提及
频道
24 六月0
23 六月0
22 六月0
21 六月0
20 六月0
19 六月0
18 六月0
17 六月0
16 六月0
15 六月0
14 六月0
13 六月0
12 六月+1
11 六月0
10 六月0
09 六月+1
08 六月+1
07 六月0
06 六月0
05 六月0
04 六月0
03 六月0
02 六月0
01 六月0
频道帖子
Що ви?
Anonymous voting

2
Тримаю вас у курсі а то ви всі питаєте як мій ноутбук😅 (ніхто крім мами і студентів не питав) Поки без новин, чекаю і якщо чесно важко без нього( Сьогодні працювала на компʼютері друга, ніби циганка прошу у всіх ноути💃🏻 Але цікаво як ви? Маєте бажання вчитись чи тільки відпочивати?
114
3
Забула показати як проводила заняття «па дамашнєму»😅 Скоро вже 25, то можливо наступний крок це килим на стіні а не тільки п
Забула показати як проводила заняття «па дамашнєму»😅 Скоро вже 25, то можливо наступний крок це килим на стіні а не тільки під мишкою😏 Тільки не кажіть моєму ноутбуку але мені так сподобався великий екран і швидкість цього компутера🔥
130
4
І так пацієнт в Ябко, кажуть 3 дні і має бути живий🦭 Єдине що я боюсь що він не включиться і все що на компуктері просто зникне🫠 Сьогодні я експлуатую ноутбук сестри (і це ніби зрада) та і взагалі все так незвично, не можу зрозуміти як все працює👽 Зате я зрозуміла що непогано можу вирішити проблеми які виникають🤘 Всі заняття врятовані🥹 Думаю чи цікаво вам буде послухати, як було перед тим як я зібралась і я тримаю тривогу під контролем?
138
5
Знаєте розкажу вам чіт коди для викладачів (на одному з них сьогодні прогоріла🫠): 1. Не рахувати кс-ть занять і грошей наперед ( бо тоді 100% щось скасується або відпустки і половини занять не буде) 2. Не казати все більше місць немає, нових студентів не беру ( бо тоді почнеться дикий наплив студентів і всі будуть круті і будуть готові на твої умови та розклад) 3. Не казати що втомились і хочете відпочити а брати і відпочивати ( бо тоді приходять друзі хвороба та зламана техніка) І що ви думаєте? Вчора говорила з психологом і сказала треба планувати відпустку і десь 1 годину після нашої сесії - мій ноутбук просто перестав вмикатись😳 Всі маніпуляції я пробувала, тому буду шукати ремонт а поки працювати на планшеті🥸 Тримайте кулачки що його ще можна відремонтувати🥺 Тиць ❤️ за здоровʼя ноутбука
144
6
В додаток до попереднього поста👆🏼 Тепер так буду нагадувати за оплату 🤣
В додаток до попереднього поста👆🏼 Тепер так буду нагадувати за оплату 🤣
133
7
І так, сьогодні не було відчуття що в мене вибухне мозок, тому є бажання поділитись думками, можливо і у вас буде🥹 Загалом викладачем я працюю майже 7 років, якщо не враховувати всі side hustles😎 І працювала я з різними людьми: 🦭діти 3/4 роки та дорослі 60+ 🦭школярі/студенти/айтішники/юристи/викладачі/лікарі/візажисти/ тур агенти/ власники компаній 🦭зайнятими людьми і в тих яких було багато часу 🦭ті які обожнювали англійську і ті які ненавиділи І після всього цього є пару правил які для мене важливі! 1. Комфорт, кожна людина як і запит індивідуальний тому обговорити все що ми очікуємо від співпраці на початку щоб потім не виникало ніяких непорозумінь ( чи це інтервʼю/ тільки говоріння/ бізнес англійська/ чи буде можливість робити дз чи ні і т.д) 2. Повага, я поважаю час студентів і якщо переношу заняття в останній момент вони маю можливість зробити таке ж, без втрати оплати 3.Якщо я бачу що у людини інший вайб (тобто що ми різні у поглядах або мій стиль занять не підходить) краще попрощатись і не витрачати наш час. 4.Я не люблю коли мене бояться або через мене людям тривожно. Тому якщо я таке бачу я одразу хочу вияснити цей момент і якщо я можу виправити Насправді тих пунктів дуже багато але ці зараз найбільш важливі для мене, точніше для того спокою і насолоди від роботи🥰 Ну і бажано оплачувати заняття😆
118
8
👁️ I'm weather-sensitive - (Я чутлива до погоди) 👁️I'm weather-dependent - (Я залежна від погоди) Are you weather-sensitive? 👍🏼 - YES 👎🏼 - NO
126
9
З більшістю погоджуюсь, хочу завтра розказати як бачу гарну і продуктивну співпрацю, між викладачем та студентами 😼 А сьогодні, в мене нова серія серіалу під назвою «як мене задовбали магнітні бурі», я як метеозалежна, відчуваю всі аспекти цього🫠 До речі, я не одна така і тому страждаємо зі студентами разом( Але перед тим як піти, навчу вас як сказати метеозалежна/-ний👇🏼
129
10
没有文字...
143
11
Hello there, ну не та я людина, що буде постити щось щодня😄 Хоча і є що) Життя ніби міні серіал🥲 Але сьогодні є надхнення обговорити стосунки зі студентами і де ця золота середина🫶
128
12
Марта Костюк 👽🤘 Як вам її англійська? 👍🏼 - ну молодець, гарний рівень 👎🏼 - ну таке собі, нічого особливого+1
Марта Костюк 👽🤘 Як вам її англійська? 👍🏼 - ну молодець, гарний рівень 👎🏼 - ну таке собі, нічого особливого
196
13
От ви думаєте що я хейтер і все мені не так. І англійська в Усика не така і то все, алее… Є одна людина яка останнім часом показує крутий результат на корті і це з гарним рівнем англійської🤩 Що мені подобається: - лексика, цікава та різна - розуміння на слух ( всі питання кореспондентів розуміє без перекладача а вони іноді довгі і складні) - граматика ( бувають дуже дрібні помилки, в основному дуже навіть accurate) Єдине, над чим можна працювати це акцент (якщо звісно є бажання, бо pronunciation правильна) І це леді, це …..
151
14
Так от, чого я думаю варто було б Усику покращити англійську (де б це йому допомогло): 🤜🏼 Міжнародна комунікація: різні інтервʼю/пресконференції та переговори 🤜🏼 Особистий бренд, як би так не було він боксер але у нього один з найкращих особистих брендів серед боксерів, то спілкування з брендами/спонсорами/партнерами - it’s a must 🤜🏼 Карʼєра ( як він сам казав ще декілька боїв і він завершує свою карʼєру) а далі англійська знадобиться для тренерства/бізнесу/ благодійних проєктів 🤜🏼 Для представлення України, на останньому бою він одразу згадав що в моменті вдома відбувається атака і що війна триває. Тому тут англійська допоможе чітко і зрозуміло поширювати інформацію серед мільйонів людей навколо світу * я якщо що, не ображаю Усика, просто те що «кинулось в очі» Погоджуєтесь? 👍🏼 - так, все так 👎🏼- ні, не так вона вже йому і потрібна
156
15
Дивись зі студентами бій Усика і от що прилітає після 😆🤘 Думаєте Усику варто покращувати англійську і чи так ок ( бо його р
Дивись зі студентами бій Усика і от що прилітає після 😆🤘 Думаєте Усику варто покращувати англійську і чи так ок ( бо його розуміють)? 👍🏼 - однозначно варто 👎🏼- ні, він може елементарне щось сказати, досить
147
16
视频消息
1
17
+1
没有文字...
199
18
Хочете глянути, хто постійно дослівно перекладає дослівно?👇
156
19
Насправді, за такими меню, ховається ВЕЛИКА проблема, а саме - переклад з української дослівно🥲 І виходять такі перли: “first dishes”, “ I have 20 years” “potato in village style” 🧐 Насправді звучить дивно і не природньо, адже англійська має свої сталі фрази, логіку та спорів висловлення думок🫡 Тоді що робити? Головне правило - не перекладати слова окремо, а вчити готові фрази та вирази! Наприклад: ❌ “Я хочу каву” → “I want coffee” а одразу вчимо: ✅ “I’d like a coffee” Що реально допомагає: 📌 Вчити chunks (готові шматочки мови) Не слово “замовити”, а фразу: “Can I order?” “Could I have?” 📌 Дивитися, як говорять носії Серіали, TikTok, YouTube, меню англійською - так мозок звикає до природних фраз. 📌 Не перекладати українське речення в голові Краще одразу думати простими англійськими конструкціями. 📌 Перевіряти сталі назви Бо “сирники” ≠ “cheese things” У багатьох страв та виразів уже є готова англійська назва 📌 Більше читати англійською Так починаєш “відчувати”, що звучить природно, а що - як гугл перекладач 2007 року * ну і ще міні лайфхак, який рекомендую студентам, розкажіть співрозмовнику що то таке/з чого виготовлено/ для чого і вам просто підкажуть як то правильно (то не соромно, аж ніяк, навпаки це круто що ви можете пояснити такі деталі) Буває що перекладаєте, щось дослівно? 👍 - ну іноді, буває 👎 - ні, стараюсь такого не робити
169
20
+3
没有文字...
164