Igor Smelyansky/Ігор Смілянський
前往频道在 Telegram
Офіційний канал гендиректора АТ Укрпошта - Ukrainian Postal Service https://choko.link/ismelyansky
显示更多📈 Telegram 频道 Igor Smelyansky/Ігор Смілянський 的分析概览
频道 Igor Smelyansky/Ігор Смілянський (@igorsmelyansky) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 21 904 名订阅者,在 交通 类别中位列第 1 038,并在 乌克兰 地区排名第 2 774 位。
📊 受众指标与增长动态
自 невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 21 904 名订阅者。
根据 23 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 698,过去 24 小时变化为 21,整体触达仍然可观。
- 认证状态: 未认证
- 互动率 (ER): 平均受众互动率为 22.63%。内容发布后 24 小时内通常能获得 15.14% 的反应,占订阅者总量。
- 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 4 949 次浏览,首日通常累积 3 310 次浏览。
- 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 145。
- 主题关注点: 内容集中在 укрпошта, відділення, посилка, миколай, різдво 等核心主题上。
📝 描述与内容策略
作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
“Офіційний канал гендиректора АТ Укрпошта - Ukrainian Postal Service
https://choko.link/ismelyansky”
凭借高频更新(最新数据采集于 24 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 交通 类别中的关键影响点。
21 904
订阅者
+2124 小时
-797 天
+69830 天
帖子存档
Нарешті хоч хтось знайшов один притомний привід мене звільнити :) А то профнепридатність і все таке не зрозуміле :)
+1
Коли вчора зібрав на сторінках у себе всіх хейтерів 🙂 але є і гарні новини 🙂 Бо Укрпошта стає краще, конкуренція це добре
Літо починає набирати обертів, і сьогодні гарні новини для моєї рідної Одещини. А ще — для Вінниці, Хмельницького та Миколаєва.
Мова піде про звільнення 👀 Не про те, про що ви подумали, а про звільнення наших відділень від черг.
Тож відсьогодні в цих містах запрацювали наші комірки швидкої видачі. Тепер дорогою на пляж можна швидко, буквально за кілька секунд, отримати свою посилку, наприклад, із Temu чи AliExpress, у яких точно знайдеться щось дуже необхідне для літнього відпочинку 😊
Наш проєкт із комірками гвидкої видачі став хітом і, судячи з відгуків у соцмережах та від наших працівників, усім дуже подобається.
Станом на сьогодні ми вже встановили 277 таких поштоматів із 600 запланованих на першому етапі. Окрім зазначених вище регіонів, вони вже працюють у Києві та області (122 відділення), Дніпрі, Запоріжжі та Кропивницькому. Цього тижня починаємо встановлення у Львові та Івано-Франківську.
Чекаємо вас у наших відділеннях і, звісно, чекаємо на гарні фото з красивими жовтими комірками та вашим чудовим настроєм від своєчасно доставленої посилки, отриманої без черг і за найдоступнішим тарифом :)
г) Можна продовжувати далі, але картинка, думаю, зрозуміла.
Тобто підписання листа за дорученням Наглядової ради — це страшний злочин, за який треба звільняти. А от міскодинг чи обнал — «ну трохи пошалілі, з ким не буває» 😊
Андрій Григорович дуже обережний у кадрових рішеннях, коли йдеться про те, щоб не пошкодити «стійкість банківської системи». Чи то стійкість системи «неформального банкінгу» 😊
7. Чи є в нас рішення, неочікувані для НБУ? Звісно, є. Але всьому свій час.
Хтось сьогодні буде радіти (в мене багато друзів :)) хтось вже написав купу повідомлень підтримки, за що безмежно вдячний! Першим раджу не поспішати)))
Працюємо далі за принципом, який я озвучив із першого дня: не можуть мудаки завжди перемагати.
Або, як казав Нельсон Мандела:
«Я ніколи не програвав. Я або перемагав, або вчився».
Ось і подивимося, що буде тут.
«Це ж уже було» — Л.Д. Кучма 😊
Кожного року, коли Укрпошта підходить впритул до створення поштового банку, НБУ знаходить спосіб цьому перешкодити. Влітку 2025 року, коли Верховна Рада проголосувала закон про банки фінансової інклюзії і ми були готові створити банк, з’явився лист А.Г. Пишного про дефолт Укрпошти. Де той дефолт — думаю, всі вже розуміють.
Тепер, коли до набуття законом чинності залишається декілька днів, а Укрпошта має понад 2 мільярди гривень власного капіталу і працює з прибутком, НБУ вирішив піти радикальнішим шляхом — звільнити Смілянського. Я так розумію, у надії, що поки триватиме зміна керівництва, банк буде поставлено на паузу, а наступного керівника, якщо він не буде «лагідним» до А.Г. Пишного, можна буде й не погодити.
Тому вчора НБУ ухвалив рішення, що я, як СЕО АТ «Укрпошта», не відповідаю професійним вимогам до керівника фінансової установи (це не про якість доставки посилок 😊, а про фінансові послуги). І згідно з цим рішенням акціонер компанії — Міністерство розвитку громад та територій України — має протягом 5 днів відсторонити мене та призначити іншого керівника.
Яким саме професійним вимогам? Думаю, всі розуміють, що я порушив головне правило банківського сектору України 2023–2026 років: ти маєш любити та підносити до небес голову НБУ А.Г. Пишного, інакше не можеш бути банкіром чи працювати у фінансовому секторі.
Тож мої сім коментарів станом на зараз.
1. Наша юридична команда буде вивчати документи та приймати рішення щодо подальших дій. У тому числі будемо залучати зовнішніх юристів для захисту інтересів компанії та мене як її керівника. Наприкінці, впевнений, буде як із посилками — оплата отримувачем. Тобто за все заплатить НБУ і особисто А.Г. Пишний 👀
2. Акціонер або Наглядова рада за будь-яких обставин мають право призначати і звільняти керівника — з рішенням НБУ чи без нього. Звісно, зміна керівника та її вплив також прописані в наших міжнародних угодах, у тому числі кредитних, на десятки мільйонів євро з ЄБРР. Тож із ними ми також відповідним чином прокомунікуємо ситуацію. Як і з МВФ.
3. Укрпошта спокійно продовжує працювати без жодних змін, поки ми працюємо над наступними кроками. Ми навчилися швидко відновлюватися як після ударів ворога, так і після ударів НБУ. Вони, до речі, не менш підступні, ніж удари окупантів. Враховуючи нетерпимість до критики, НБУ місцями дуже нагадує сусідню ворожу країну 😊
4. Чи вважаю я це рішення виваженим? Звісно, ні. Якщо говорити моєю мовою — це повна херня і, що важливо, використання посади для зведення особистих рахунків.
5. Відповідно, я для себе прийняв рішення «наздоганяти» і виконавців цього рішення, і його замовників — як в українських, так і, враховуючи мою міжнародну кар’єру, в міжнародних судах за навмисне завдання шкоди репутації. І я вас запевняю: під час розслідувань виконавці на 100% назвуть прізвище того, хто дав це замовлення. І я зроблю все, щоб він повністю відповів за це рішення. Активів у нього достатньо.
Тож наздоганяти буду і за це рішення, і за корупцію, і за неправомірні дії.
Андрію Григоровичу, Ви ж знаєте, які можливості має адвокат із досвідом роботи в США? Тож зі своїми активами будьте обережні, поки що прошу нікуди їх не переміщувати 😊
З посади голови НБУ Ви, як я сподіваюся разом із багатьма людьми, скоро підете. А от відповідальність за скоєне за ці роки, як казав класик, чекатиме попереду.
6. Чому я вважаю, що це зведення рахунків? Давайте подивимося.
а) Укргазбанк, 2023 рік. Міскодинг на 5–7 мільярдів гривень на місяць, купа кримінальних справ — і Правління Укргазбанку спокійно працює далі. Навіть директора департаменту ризиків, який працював під час міскодингу, зробили членом правління. До керівництва банку питань немає.
б) Сенс Банк, 2026 рік — та сама історія. Але й тут проблем НБУ не бачить.
в) EasyPay та City24 отримують штраф за порушення фінмоніторингу на 135 мільйонів гривень, де йдеться про мільярди оборотів. Але санкцій до керівників немає. І я не кажу, що вони мають бути — я просто порівнюю.
За останні 2 дні в нас пошкоджено 2 відділення, логістичний центр в Сумах та знищено 2 автівки в Нікополі.
Але про 1 відділення ми не будемо зараз сильно турбуватись, бо це наше відділення Укрпошти в Енергодарі, яке зайняла «пошта росії» або «пошта таврії» і в якому ЗСУ провели операцію з примусового виселення небажаних орендарів.
Щодо Нікополя – вже бачимо, що йде цілеспрямоване полювання на наші автівки, і вживаємо заходи щодо резервних схем роботи, щоб ускладнити ці атаки ворогу, розуміючи, що вони через Дніпро бачать багато чого в цьому героїчному місті. Поки, та й надалі, без деталей, але ми продовжимо обслуговувати Нікополь та його мешканців та надавати всі наші послуги. Єдине, можливі зміни в розкладі обслуговування. Завчасно просимо вибачення за тимчасові незручності.
Ворог також пошкодив наш сортувальний центр, відділення та адміністративну будівлю в Сумах. Сортувальний центр та відділення, завдяки оперативній роботі команди, вже відновили роботу для клієнтів. Адміністративна будівля в процесі відновлення. Клієнти вже обслуговуються, і це практично не вплинуло на надання послуг.
Обстріли прифронтових міст Сумщини, зокрема Білопілля та Ворожби, також не припиняються. Сьогодні був черговий ракетний удар по Білопіллю з пораненими. Укрпошта – там єдина компанія, яка працює, разом з комунальними службами, поліцією та ДСНС. Ми розуміємо свою відповідальність, зокрема і за безпеку, тому перевели ці населені пункти на обслуговування пересувними відділеннями, які працюють, виходячи з безпекової ситуації.
Велика подяка нашим незламним командам Сумщини та Дніпропетровщини за їхню роботу! Попри все працюємо далі, навіть без порад «безпорадних» експертів.
Мене тут попросили залишити нашу марку Укрпошти «Кримський міст» на ніч 🙂 На всяк випадок. Залишаю.
Друзі вітаю!
Сьогодні в Україні та в багатьох країнах світу святкують День Батька! Тож перш за все вітаю тих, кому є кого привітати, і є від кого отримати привітання!
Поки є батьки можна іноді побути дитиною, в будь якому віці, і зняти стрес. Особливо після такого тижня як був в мене: з прильотами та пораненнями кожен день, орденами та козлами :)
Так що, для перезавантаження, купив те; що любив їсти в дитинстві в червні на Одещині: креветки (поки прісноводні), аґрус (ну або крижовник :)) та зелений смачний горох :)
А всім спокійного вечора та святкування в колі родин, в кого є така можливість і це варто цінувати!
Друзі, мережею несуться тисячі запитань, чому Президент відправив орден до Польщі Новою Поштою, а не Укрпоштою. Тож відповідаю.
Насправді я не знаю, чому саме так сталося, але я завжди за чесну конкуренцію. Тож, можливо, після сьогодні вже не побачу дурних питань про «монополізм Укрпошти» 😊
Але в мене є три версії.
Перша. Національні кольори Польщі — біло-червоні, як у НП. Тож, можливо, вирішили, що державну нагороду треба повертати у відповідних кольорах 😊
Друга. Можливо, юристи ОП вивчили питання і побачили, що пересилання державних нагород Укрпоштою (саме поштою, а не експрес-операторами) суворо заборонене законом і правилами. Нова Пошта — це не пошта, а експрес-оператор.
Третя. У нас доставка по території Польщі відбувається через Poczta Polska, і, можливо, були сумніви, що вони доставлять. Останні два місяці автівки Укрпошти блокуються польською митницею, і ми змушені об’їжджати Польщу через Угорщину та Словаччину (там питань до нас немає) і, по суті, перенаправили всі свої транзитні потоки в обхід Польщі. Але наші клієнти цього не помічають, бо ми побудували альтернативні шляхи через інші країни.
Авто НП поляки пропускають. Бо, ще раз, у них експрес-відправлення, а не державні поштові документи.
Саме через останнє я ще місяць тому прийняв рішення не брати участі в URC2026. Як то кажуть, «ще до того, як це стало трендом», заданим Президентом.
P.S. Якщо Леонід Данилович, чи Кирило Олексійович до нас завітають до відділення, ми, на жаль, не зможемо відправити їх ордени, але якщо треба — зробимо виняток :)
Конкуренція — це добре. Погане ставлення до України — це погано.
Слава Україні!
А тепер про рефлексію:
З початку повномасштабного вторгнення Укрпошта втратила вже 429 автомобілів. Якщо порахувати їхню середню вартість, йдеться про 600–700 мільйонів гривень прямих втрат.
І тут хочу нагадати важливий факт.
Укрпошта покриває ці втрати за рахунок власної господарської діяльності. НЕ З БЮДЖЕТУ, НЕ З ПОДАТКІВ, а за рахунок власного прибутку.
Укрпошта НІЧОГО не отримує з бюджету. НІЧОГО. І, відповідно, а ні я, а ні працівники Укрпошти не живуть за податки українців.
Навпаки, Укрпошта сплатила 3,6 мільярда гривень податків.
Тому коли хтось пише про «мою зарплату з ваших податків», я вже навіть не знаю, якими словами це донести (можливо вірші? 👀).
Ви можете продовжувати рахувати мою зарплату. А ми будемо рахувати відновлені відділення, нові автомобілі, сплачені податки, донати, доставлені посилки та листи.
У кожного своя робота. Ми свою продовжимо виконувати.
+1
Черговий важкий день і трохи рефлексії.
Укрпошта на сьогодні (і лише на сьогодні та вихідні) тимчасово призупиняє роботу пересувних відділень у Нікополі та населених пунктах, які вони обслуговують.
Сьогодні ми втратили там ще дві автівки внаслідок ударів дронів, і це вже чотири автомобілі за останній тиждень.
Тож поточна модель роботи стає небезпечною, і ми готуємо альтернативу. Міські відділення Нікополя працюють за графіком. І головне — усі наші працівники цілі та неушкоджені, адже під час атаки перебували в укриттях. Ми готуємося відновити роботу пересувних відділень вже наступного тижня.
А в нас у п’ятницю знову новини про тварин 😊 Але цього разу — про класних і позитивних тваринок
Укрпошта спільно з KSE Foundation передає 1 мільйон гривень, зібраний завдяки нашим благодійним випускам, на корми для Фельдман Екопарку та розвиток реабілітаційних проєктів!
Цей мільйон гривень — результат ваших тисяч маленьких внесків.
Ми певний час спілкувалися з Фельдман Екопарком, але вирішили пришвидшити допомогу, адже Екопарк, символ Харкова, як і об’єкти Укрпошти, зазнав руйнувань під час варварських російських атак на місто.
Ця допомога дозволить забезпечити мешканців Екопарку кормами протягом літнього періоду, а також допоможе реалізувати важливі реабілітаційні програми. Зокрема, ці кошти дадуть можливість:
✅ протягом трьох місяців забезпечувати кормами до 2 000 тварин;
✅ надати термінову ветеринарну допомогу 50 тваринам, яких врятувала служба порятунку тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк»;
✅ залучити понад 5 000 українців до сеансів психологічного розвантаження та 620 людей — до повного курсу психосоціальної реабілітації.
Хочу ще раз подякувати всім, хто купував наші марки, нашим партнерам і всім, хто не забуває допомагати тим, кому сьогодні важко!
І на цій позитивній ноті бажаю всім гарного завершення тижня та спокійних вихідних із гарною погодою та настроєм!
P.S. Дуже чекаю наступного відрядження до Харкова, щоб мати можливість завітати до Екопарку та трохи психологічно розвантажитись :)
П’ятниця має бути про позитив.
Поки учні готуються трохи відпочити влітку, Укрпошта готується доставити 10+ мільйонів підручників для шкіл, або близько 70% від їхньої загальної кількості.
Перші відправлення планувалися цього тижня від видавців із Харкова до Львівщини та Закарпаття. Як ви бачили, наш Харківський центр був знищений ворогом цього тижня за два дні до початку проєкту з доставки підручників.
Але знаєте що? Попри все ми не лише розпочали відправлення, а й уже доставили перші підручники до шкіл Львівщини.
Бо сила України — в її людях, які знають свою історію і вміють будувати найкращі дрони!
Тому дякуємо КМУ та Міністерству освіти і науки за довіру! Дякуємо видавцям за партнерство! І дякую нашій команді, яка попри все робить так, щоб рівень освіти в Україні не падав, а лише зростав.
Наші діти й так мають нелегке завдання — здобувати сучасні знання в умовах війни. Тож Укрпошта зробить усе можливе і навіть неможливе, щоб про підручники ніхто не хвилювався.
Проєкт триватиме до жовтня. Скільки держава заощадила завдяки доставці Укрпоштою порівняно з минулими роками — розкривати не будемо, але йдеться про мільйони 😊 Краще нехай ці кошти підуть на школи.
Гарні новини ще будуть! А поки — всім гарного завершення тижня!
+3
П’ятниця має бути про позитив.
Поки учні готуються трохи відпочити влітку, Укрпошта готується доставити 10+ мільйонів підручників для шкіл, або близько 70% від їхньої загальної кількості.
Перші відправлення планувалися цього тижня від видавців із Харкова до Львівщини та Закарпаття. Як ви бачили, наш Харківський центр був знищений ворогом цього тижня за два дні до початку проєкту з доставки підручників.
Але знаєте що? Попри все ми не лише розпочали відправлення, а й уже доставили перші підручники до шкіл Львівщини.
Бо сила України — в її людях, які знають свою історію і вміють будувати найкращі дрони!
Тому дякуємо КМУ та Міністерству освіти і науки за довіру! Дякуємо видавцям за партнерство! І дякую нашій команді, яка попри все робить так, щоб рівень освіти в Україні не падав, а лише зростав.
Наші діти й так мають нелегке завдання — здобувати сучасні знання в умовах війни. Тож Укрпошта зробить усе можливе і навіть неможливе, щоб про підручники ніхто не хвилювався.
Проєкт триватиме до жовтня. Скільки держава заощадила завдяки доставці Укрпоштою порівняно з минулими роками — розкривати не будемо, але йдеться про мільйони 😊 Краще нехай ці кошти підуть на школи.
Гарні новини ще будуть! А поки — всім гарного завершення тижня!
Відкрите звернення, до пана Максима Жоріна, заступника командиру третього армейського корпусу.
Пан Жорін, сьогодні, намагаючись бути на хайпі, і навіть не дивлячись повне інтерв’ю, Ви назвали мене (фото додаю): «підарасом», «нахабним паразитом» та «державним службовцем». Який «заробляє тут бабло». Натякаючи, що як держслужбовець, я отримую зарплату з податків та бюджету. І що я не є українцем.
Будь яка притомна людина знає, що Укрпошта – це Акціонерне Товариство, яке попри важки втрати, заплатила 3.6 мільярда гривень податків у бюджети різних рівнів у 2025 році. Ми не отримуємо ні копійки з бюджету, але працюємо навіть там, де це не прибутково, і де нікого немає, поруч з нашими військовими: Дружківка, Білопілля, Оріхів і т.п.
Тому очевидно, пан Жорін, що Ви образили мене не маючи на це підстав. А що роблять справжні офіцери, які помилились? Думаю вибачаються і роблять це публічно. Бо Ваша зарплата платиться з моїх податків, тож не варто це забувати. Ми всі маємо бути вдячними нашим ЗСУ за захист нашого життя! Але це аж ніяк не дає право на безкарність.
Ви також написали (цитую): «Відсутність реакції породжує безкарність. Люди на таких посадах мають фільтрувати те, що говорять.». Скажіть будь ласка – це Вас теж стосується як публічної особи? І якщо не буде вибачень, на що я, по Вашому маю право, щоб не було такої безкарності? Назвати Вас якось, наприклад? Чи на Вашу думку військова форма дає право поводить себе безкарно?
Дуже чекаю на відповідь!
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
