2 437
订阅者
无数据24 小时
+27 天
+530 天
帖子存档
2 437
Половина постів на укр редіті зроблена, просто щоб з цього можна було потім зробити відео: "який ваш найбільш травматичний досвід?", "ви пам'ятаєте своє перше кохання, що з ним зараз?" Тьфу...
Задовбали, дайте полистати інтернет без оцього всього.
Не знаю чого, але це дуже видно, коли щось робиться суто для профіта і це, чогось, дуже плавить мізки, коли довго знаходишся в такому середовищі.
+ На укр редіті кожна друга публікація про секс. Іноді навіть плутаю, що я відкрив - редіт чи твітер...
2 437
Вітаємо!
Наш факультет історії і права продовжує надавати допомогу ЗСУ у вигляді окопних свічок
Наразі прийшов запит від воїнів, що зараз боронять кордон Харківської області, на парафін для окопних свічок
Допомога :
4 прикордонний загін , 1 комендатура , 2 застава
Кожна гривня важлива!
💳Моно : https://send.monobank.ua/jar/73GY7xNJAE
💳Номер картки банки :
5375 4112 2281 5743
2 437
Тут цей во... Словом - приєднуйтесь)
https://youtube.com/live/8EnKCWvBTzw?feature=share
2 437
Лідія Вінтерс, вона ж minecraftchick, більше не буде працювати в моджанг.
Вона приєдналася до команди Моджанг ще в 2011, навіть до релізу майнкрафту. Маркус найняв її в якості ведучої заходів, бо в моджанги того часу (як і зараз) це клуб інтровертів, які часто спричиняють масову кількість "😐" облич під час своїх виступів. Саме тому їм і був потрібен хтось хто може займатися взаємодією з ком'юніті під час офлайн заходів.
Це або тому, що Майкрософт взагалі більше не планує для Моджанг офлайн івентів і послуги Лідії більше не потрібні, або її звільняють після нещодавнього опитування гравців про майбутнє Майнкрафт.
Те що вона сама звільнилась - я не вірю, бо місце на якому вона сиділа досить тепле і як ведуча заходів вона навряд мала бажання його міняти.
2 437
Пхахах, так! Пам'ятаєте, я деколи закидую тему про трешконтент і про його представників?) І в якості прикладів я приводжу стрімера ishowspeed, або якщо в укр просторі то Лебігу. Ну так от, я вирішив заради цікавинки запитати в чату gpt про це, щоб, або переконатися в своїх думках, або щоб він мені вказав на якісь невідповідності. Ну я з ним трохи "поговорив" і в кінці він мені видав те, що на скріні... ВІдповідь вбила)
2 437
Вчора ми на стрімі відбулася дискусія стосовно того, як будують в майнкарфті тепер. Дехто озвучив тезу, що набагато краще, що зараз в грі є купа можливостей додати більше декору і що той будинок, який я зробив на стрімі, в якості жарту, навмисне переповнивши його деталями, виглядає погано, бо я не вмію будувати, а той хто справді вміє - вміло скористається всім декором, який пропонує гра і зробить щось гарне. Але тут на 100% справа смаку + через перевантаженість дрібницями, всі будівлі виглядають однаково тепер.
Я буквально зайшов на редіт звичайного майнкрафту і ґоден ейдж і це перші будівлі, які трапились в обох. Ставлячи руку на серце, щиро кажу, що другий будиночок набагато прикольніший :)
перший будинок
другий будинок
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
