ch
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

前往频道在 Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

显示更多
2 437
订阅者
无数据24 小时
+27
+530
帖子存档
Я видалю серію, я клянуся
Я видалю серію, я клянуся

Я реально не збрехав: https://youtu.be/2SxH2B55iCI?si=lZVKV1zd9EUmfhg_

Сьогодні, нарешті, дроблю відос по Арканотехніці :)

Половина постів на укр редіті зроблена, просто щоб з цього можна було потім зробити відео: "який ваш найбільш травматичний досвід?", "ви пам'ятаєте своє перше кохання, що з ним зараз?" Тьфу... Задовбали, дайте полистати інтернет без оцього всього. Не знаю чого, але це дуже видно, коли щось робиться суто для профіта і це, чогось, дуже плавить мізки, коли довго знаходишся в такому середовищі. + На укр редіті кожна друга публікація про секс. Іноді навіть плутаю, що я відкрив - редіт чи твітер...

Мем про бету, але актуально для СВ також:)
Мем про бету, але актуально для СВ також:)

Сходив-сходив. До речі, зараз буде стрім
Сходив-сходив. До речі, зараз буде стрім

Вітаємо! Наш факультет історії і права продовжує надавати допомогу ЗСУ у вигляді окопних свічок Наразі прийшов запит від воїн
Вітаємо! Наш факультет історії і права продовжує надавати допомогу ЗСУ у вигляді окопних свічок Наразі прийшов запит від воїнів, що зараз боронять кордон Харківської області, на парафін для окопних свічок Допомога : 4 прикордонний загін , 1 комендатура , 2 застава Кожна гривня важлива! 💳Моно : https://send.monobank.ua/jar/73GY7xNJAE 💳Номер картки банки : 5375 4112 2281 5743

Тут цей во... Словом - приєднуйтесь) https://youtube.com/live/8EnKCWvBTzw?feature=share

Лідія Вінтерс, вона ж minecraftchick, більше не буде працювати в моджанг. Вона приєдналася до команди Моджанг ще в 2011, наві
Лідія Вінтерс, вона ж minecraftchick, більше не буде працювати в моджанг. Вона приєдналася до команди Моджанг ще в 2011, навіть до релізу майнкрафту. Маркус найняв її в якості ведучої заходів, бо в моджанги того часу (як і зараз) це клуб інтровертів, які часто спричиняють масову кількість "😐" облич під час своїх виступів. Саме тому їм і був потрібен хтось хто може займатися взаємодією з ком'юніті під час офлайн заходів. Це або тому, що Майкрософт взагалі більше не планує для Моджанг офлайн івентів і послуги Лідії більше не потрібні, або її звільняють після нещодавнього опитування гравців про майбутнє Майнкрафт. Те що вона сама звільнилась - я не вірю, бо місце на якому вона сиділа досить тепле і як ведуча заходів вона навряд мала бажання його міняти.

Я зараз буду стрімити 🧙‍♂️

Пхахах, так! Пам'ятаєте, я деколи закидую тему про трешконтент і про його представників?) І в якості прикладів я приводжу стр
Пхахах, так! Пам'ятаєте, я деколи закидую тему про трешконтент і про його представників?) І в якості прикладів я приводжу стрімера ishowspeed, або якщо в укр просторі то Лебігу. Ну так от, я вирішив заради цікавинки запитати в чату gpt про це, щоб, або переконатися в своїх думках, або щоб він мені вказав на якісь невідповідності. Ну я з ним трохи "поговорив" і в кінці він мені видав те, що на скріні... ВІдповідь вбила)

Дякую 🤗❤️
Дякую 🤗❤️

Вчора ми на стрімі відбулася дискусія стосовно того, як будують в майнкарфті тепер. Дехто озвучив тезу, що набагато краще, що
+1
Вчора ми на стрімі відбулася дискусія стосовно того, як будують в майнкарфті тепер. Дехто озвучив тезу, що набагато краще, що зараз в грі є купа можливостей додати більше декору і що той будинок, який я зробив на стрімі, в якості жарту, навмисне переповнивши його деталями, виглядає погано, бо я не вмію будувати, а той хто справді вміє - вміло скористається всім декором, який пропонує гра і зробить щось гарне. Але тут на 100% справа смаку + через перевантаженість дрібницями, всі будівлі виглядають однаково тепер. Я буквально зайшов на редіт звичайного майнкрафту і ґоден ейдж і це перші будівлі, які трапились в обох. Ставлячи руку на серце, щиро кажу, що другий будиночок набагато прикольніший :) перший будинок другий будинок

Цей донат прийшов ще перед етером. Дякую🥹❤️
Цей донат прийшов ще перед етером. Дякую🥹❤️

Артур Selfdotcom - Telegram 频道 @selfdotcom 的统计与分析