ch
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

前往频道在 Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

显示更多
2 432
订阅者
无数据24 小时
-27
+430
帖子存档
Четверта частина Картера) ще трохи і дійдемо до фіналу https://youtu.be/D-a6SYGy9hg?si=6uAYoi1hLl_fcKgu

Так-так, це я такий крутий в останній серії Аезеру😇 В сенсі "ви не дивилися"?, не зроз💪 До речі) інстаграм авторки арту: ht
+1
Так-так, це я такий крутий в останній серії Аезеру😇 В сенсі "ви не дивилися"?, не зроз💪 До речі) інстаграм авторки арту: https://instagram.com/sonko_lena?igshid=MGNiNDI5ZTU=

Привіт, потрібна ваша допомога) Зараз я намагаюся розібратися з генератором селищ в версіях гри 1.14+ Саме з цієї версії сели
+3
Привіт, потрібна ваша допомога) Зараз я намагаюся розібратися з генератором селищ в версіях гри 1.14+ Саме з цієї версії селища в майнкрафті почали створювати під собою остови в землі, що дуже добре видно на третьому скріні. Я ж намагаюся знайти, чи можливо відновити їх генерацію на кам'яних колонах, як на перших двох скрінах (на цих скрінах навмисне трохи багнуті селища, щоб було краще видно) Я зауважив, що навіть в сучасних версіях гри, маєток, який на четвертому скріні, все ще генерується на такому самому "підйомі з кругляка", тобто цей елемент генерації, все ще є в грі і можливо, його можна якось застосувати до будівель в селищах. Якщо хтось має, хоч приблизне уявлення, як це зробити і які файли за це віповідають, то буду супер вдячний) це піде на благо Софт Вінда)

Ось і фінал Аезеру 😌 https://youtu.be/ItGlgOxDpy8

Йдемо розносити його збірку) https://youtube.com/live/oPmImJVDan0?feature=share

Записав Аезер, між іншим, останню серію) Поки перекодовую відеофайли, потім монтаж. Зараз хочу на етері пограти в фентезі збірку, яку зробив мій підписник🥸 Я обіцяв, що як буде час, то гляну, що там в нього вийшло. Етер через 30-40 хв орієнтовно🫦

Го доробимо сьогодні зимове селище нарешті + ще деякі ванільні структури перебудуємо. Стрім +- через годину-півтори

sticker.webp0.20 KB

А тепер серйозне питання: де майнкрафт з модами, а де ваніла? 😇
+1
А тепер серйозне питання: де майнкрафт з модами, а де ваніла? 😇

Якщо у вас запитають "Куди зник Ґедзь?", можете сміливо відповідати - "пішов працювати над Софт віндом") Цим я і займаюся ост
+2
Якщо у вас запитають "Куди зник Ґедзь?", можете сміливо відповідати - "пішов працювати над Софт віндом") Цим я і займаюся останнім часом, на пару з Андрійком, не уявляю скільки б я зі всім розбирався, якби не він (добре, я б взагалі ніколи з цим не розібрався) Я раніше хотів перенести софт вінд на новіші версії, але потім зрозумів, що легше перенести новіші версії у софт вінд)) Ми додали в 1.19.2 вишневий біом і ще різні всілякі приколяси) Як вам вигляд?))

Котик дропнув the coldest gedz edit ever