ch
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

前往频道在 Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

显示更多
2 434
订阅者
无数据24 小时
-27
+430
帖子存档
Бляха, сьогодні весь день сиджу, монтую відео. Треба відволіктися якось. Через годину зроблю стрім) спробуємо перебудувати прямо всі будинки з зимового селища за один етер... Я думав, що можна буде просто з рівнин їх ctrl+c ctrl+v, але ні, там вони резервують під себе інші хітбокси і ще купа всяких нюансів, тому треба буде переробити всі селища окремо. Тож через годину чекаю вас всіх на етері)

До речі, ось результат) нашої роботи з селищами. Ось так будуть виглядати всі селища в збірці Soft Wind) ще перероблю селища
До речі, ось результат) нашої роботи з селищами. Ось так будуть виглядати всі селища в збірці Soft Wind) ще перероблю селища в інших біомах, але я зроблю їх всі однаковими, хіба самі блоки, з яких збудовані селища, будуть відрізнятися. Як на мене, вийшло просто super-cool, як мінімум) а ви що скажете?)

Капець fedotom2 видав на кінець) це мені прийшло майже відразу після завершення етеру... ДЯКУЮ!!! Я це дуже ціную ❤️❤️❤️ + та
Капець fedotom2 видав на кінець) це мені прийшло майже відразу після завершення етеру... ДЯКУЮ!!! Я це дуже ціную ❤️❤️❤️ + також спасибі всім, хто був на етері і всім, хто мене підтримав) Ми сьогодні повністю доробили всі будівлі для селищ) це супер-прогрес + супер-багато роботи, але з вами вона промайнула непомітно. Надобраніч)

Пофіксю звук і починаємо заново)

десь через 40 хвилин етер. Ребілд майнкрафт-структур продовжується)

Записав ту зе мун 🌕) Бляха, я й забув, яка ця гра насправді цікава)) до речі, серія вийде трохи довшою, ніж зазвичай. Вона майже три години🌚 монтувати там не сильно багато, тому скоро очікуйте)

Я заліз в шахту не в майнкрафті 😮 https://youtu.be/8UyAue0ywS0?si=HWtFwhj53KZFnF1o

Другий арт за один день🤯 Це коли ми на трансляції шукали швидкого коника🏇 Дякую Вікторії за такий чудовий малюнок 🥰
Другий арт за один день🤯 Це коли ми на трансляції шукали швидкого коника🏇 Дякую Вікторії за такий чудовий малюнок 🥰

Наче вже норм якість є👨‍💻 https://youtu.be/_ZCxLeB1-2Q?si=OnMwbuqrkc2cgCOa

А ні, не дивіться, я забув, що ютуб не дорендерив відео в норм якості... тьфу, все як завжди (поки не дорендерить то відео ще побуде приватним)

Жесть, роблю прем'єру на каналі. Не знаю навіщо, але треба спробувати хоч раз🌚 https://youtu.be/_ZCxLeB1-2Q?si=qe53MOz2q5poGjhU

Капець, то виходить, що вівце-селяни вже канон, чи як?🫨🐑 Реально, якщо полумати про те, як би вони виглядали в житті, то ст
Капець, то виходить, що вівце-селяни вже канон, чи як?🫨🐑 Реально, якщо полумати про те, як би вони виглядали в житті, то стає не дуже весело, але потім згадуєш, що вони носять штанці і стає трохи легше😌 До речі, ось посилання на Тетяну (художницю, яка намалювала (цю кріпіпасту) цей чудовий арт))): https://instagram.com/_guz_tatiana_?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

Дякую всім за такий емоційний кінець) це було чудово♥️

О 20:00 починаємо)