ch
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

前往频道在 Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

显示更多
2 437
订阅者
无数据24 小时
+27
+530
帖子存档
Бро після цього коменту відчуває себе як гг фільму, який іде з заправки, заправка вибухає але він навіть не подивився на вибу
Бро після цього коменту відчуває себе як гг фільму, який іде з заправки, заправка вибухає але він навіть не подивився на вибух.😎 Насправді цей прикол про "процеси не відбуваються в межах двох прямих намальованих у пейнті" це така ж дурня, як сказати "подія яку ти описуєш не відбулася в твоїх словах в тебе в роті, тому те, що ти кажеш - не має ваги". Ну камон, душно + кринж. Я це до того, що не будтье душняками) це виглядає смішно, коли ти знаєш якесь розумне слово і пхаєш його в свій комент, який навіть не стосується теми відео. (Якщо ви дивлись останній відос, то знаєте, що там я говорив не про ютуб в цілому, а про конкретну категорію ютуберів) Висновок: отбайрактарен

Наступний апдейт СВ буде доступний тільки на відповідних дивайсах:
Наступний апдейт СВ буде доступний тільки на відповідних дивайсах:

Дракона переможено! Від сьогодні також відкритий рай) В Аезері є багато всього цікавого, тому, якщо ви вагалися чи приєднуватися до сервера, то зараз самий час)

Добрий ранок 🌞 Сьогодні о 18:00 буде друга спроба рейду на дракона на сервері Hard Wind! Також, якщо в нас вийде його перемогти, то відразу після цього відкривається вимір Раю 😇

photo content

Я міг витримати все, але це вже... Це вже за всі рамки виходить реально...
Я міг витримати все, але це вже... Це вже за всі рамки виходить реально...

Та пішли ви нафік зі своїми графіками! Я лише схематично зобразив ситуацію для кращої візуалізації. Задовбали... Щось навчили
Та пішли ви нафік зі своїми графіками! Я лише схематично зобразив ситуацію для кращої візуалізації. Задовбали... Щось навчилися у восьмому класі і тепер хваляться🙄

💆‍♂️
💆‍♂️

Ойой, дякую! ❤️🥹🫂
Ойой, дякую! ❤️🥹🫂

А оцей прикол про обісратися аудиторією це взагалі мем для мене якийсь

Сорі, що не поставив на фон відео "Горить палає техніка ворожа" і хтось міг мене не так зрозуміти...
Сорі, що не поставив на фон відео "Горить палає техніка ворожа" і хтось міг мене не так зрозуміти...

Пхаха, чом я до цього не додумався?😁
Пхаха, чом я до цього не додумався?😁

Ого, Ґедзь таке розумне відео дропнув: https://youtu.be/JHx0vFEZLUs?si=G_P13L1FG0JhBGR-

Так і було... by ValBerk 🪿

Тут треба додати, що я до цього планував свій час так, що я його не планував взагалі) Не зрозумійте не правильно, але це таке як благословення - мати можливість не перейматися про те, коли вставати, скільки виділяти часу на одне, а скільки на інше, не перейматися про те, що кудись не встигнеш і т.д. Я типу тому і звільнився з роботи рік тому, щоб мати змогу жити не за графіком. І це такий кайф... Знаєте, ці всякі мотиваційні коучі, які дуже високо ставлять дисциплінарні моменти і наголошують, що дисципліна всьому голова. Але я ж не для того звільнявся, щоб слідкувати за годинником. Так от) я це все до того, що зараз мені все-ж доведеться трохи за цим годинником слідкувати, а я відвик)

Зараз в мене трохи змінилося життя в силу різноманітних об'єктивних причин, тому я трохи випадаю з свого звичного ритму роботи на відео і стрімчиками. Нічого критичного, але просто треба звикнути до нового для себе ритму і все буде ґуд 👍 Регулярний ЛП взагалі мав виходити мало не щодня, але знову ж таки, всякі зміни трохи стали цьому на заваді (але частота випуску серій відновиться, обіцяю😇). Арканотехніка також, як мінімум, мала-б бути раз на тиждень, ну і всякі інші відоси різноманітного характеру. Це такий якийсь парадокс-прикол вийшов: ще нещодавно, коли діяли відключення світла, то було море часу щоб щось контентмейкити, але не було повноцінної можливості. А зараз, коли відключення не запроваджуються, то на голову впала нестача часу і, в результаті цього, нестача енергії. А мені ще й треба над СВ 0.8 сидіти, бо оновлення саме себе не дропне... Але, раптом що, це не вигорання, чи щось подібне, просто треба влитись новий ритм 😮‍💨👍 Цей пост написаний на випадок того, якщо в когось з'явилися питання: "де відоси?" чи "коли (вставте слово)". Ну і звісно, морально готуюсь до того, щоб почати свою подорож до Farlands на беті 1.7.3) Я це кілька разів анонсував на стрімах, але до цього треба дійсно якось серйозно налаштуватись. Дорога до далеких земель займає більше трьох місяців тільки чистої ходьби, без врахування збору ресурсів/їжі і оминання якихось незручних моментів генерації. Тому таке ;-)

ок, ви перемогли...
ок, ви перемогли...

Фух, нарешті верховна рада проголосувала за підняття податків. Набридло вже жити на широку ногу