ch
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

前往频道在 Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

显示更多
2 434
订阅者
无数据24 小时
-27
+430
帖子存档
Все працює! Дякую всім за допомогу, люблю вас♥️ Справа була в тому, що версія біоса, яка в мене була, не підтримувала новий процесор, тому я поставив старий, оновив біос і поставив знову новий. Зараз вже запустив зі всім новим і збірка робоча)

На якому моменті вам стало комфортно?)

Я залишаю це сміттєзвалище на завтрашнього Артура... Сьогоднішній вже не може. Добраніч ♥️
Я залишаю це сміттєзвалище на завтрашнього Артура... Сьогоднішній вже не може. Добраніч ♥️

Спробував зі старою відюхою - все те саме.

Ось як все зараз виглядає, відеокарту поки дістав. Може побачите щось неправильне
Ось як все зараз виглядає, відеокарту поки дістав. Може побачите щось неправильне

Треба допомога. Класична історія: зібрав ПК, все світиться, все крутиться, а монітори не вмикаються( може маєте якісь підказки?

Раптом хтось забув, а може і не знав (🫨) То є чудовий, прекрасний і найдобріший майнкрафт-сервер - Чумацький Шлях!) (ну тобто це мій сервер, я думаю ви зроз🙊) Приєднуйтесь!) Тільки не давайте Зеленому Альянсу відразу завербувати себе😶‍🌫️ Монополія на людей - це погано✍️ https://discord.gg/VVkEAf8s6m

Почалося) А ви як думаєте?)
Почалося) А ви як думаєте?)

Приємного перегляду!) Приготуйте собі якийсь смаколик 😋 https://youtu.be/afJ-AJzdxkc

Нарешті я домонтував відео... жесть з цим гравітитом звісно... а ой, без спойлерів. Серія рендериться, тож через кілька годин (надіюсь) вже буде на ютубі)

Котики, звон потрібна ваша допомога. Хлопці з 92 штурмової, зараз займаються знищенням ворога на сході України. Із-за великої
+2
Котики, звон потрібна ваша допомога. Хлопці з 92 штурмової, зараз займаються знищенням ворога на сході України. Із-за великої кількості  засобір РЕБ, в них зникають очі, а штурмовати без очей то самогубство. Забеспечімо наших воїнів очами разом! 😼 Autel 640t - 1шт. Mavic pro - 2 шт. Загальна сума ~8960$ 🎯 Ціль: 331 000₴ 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/2wUJ9y345i 💳Номер картки банки МОНО 5375411208549639 💳Номер картки банки приват 5168 7520 0898 6450 💳PayPal mpanukov@gmail.com СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ НАРОДУ🦅🇺🇦

Бонусом за такий крутий етер, кину вам ще фото, коли я був шкілою) тут також щось біля 17+-, здається)
Бонусом за такий крутий етер, кину вам ще фото, коли я був шкілою) тут також щось біля 17+-, здається)

Схоже, що не встигну сьогодні в адекватні години опублікувати відео, тому вже завтра. Але для спонсорів буде відосик десь ближче до вечора)

Дякую всім! Дуже приємно було попрацювати трохи разом з вами❤️ З рудами ми майже впорались, залишилося ще трохи)
Дякую всім! Дуже приємно було попрацювати трохи разом з вами❤️ З рудами ми майже впорались, залишилося ще трохи)

Якщо встигну нормально змонтувати, то завтра буде нова серія The Aether, або Аезеру, ну або моду на рай, як його ще називають)