ch
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

前往频道在 Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

显示更多
2 434
订阅者
无数据24 小时
+17
+730
帖子存档
Я тут не знав ще за інтернет і ганяв з кнопочним телефоном... Ехх

Жесть, мені мій дружбан скинув фотку з нашого першого дзвоника за 2012 рік (це мені 12 років тут) Нічого не помінялося тупо..
Жесть, мені мій дружбан скинув фотку з нашого першого дзвоника за 2012 рік (це мені 12 років тут) Нічого не помінялося тупо...

Дякую всім хто був на стрімі. Радий, що зацінили нову вебку 🫰
Дякую всім хто був на стрімі. Радий, що зацінили нову вебку 🫰

Через пів годинки запущу стрім на ютубі. Поговоримо трохи :-)

Так як вже було трохи стрімів на твічі, то хочу почути вашу думку
Anonymous voting

От як пояснити чуваку, що я теж вмію це все робити 🤔
От як пояснити чуваку, що я теж вмію це все робити 🤔

Медсестра скаже: "ще один надивився мемів про low cortisol 🙄"
Медсестра скаже: "ще один надивився мемів про low cortisol 🙄"

Слухайте, якщо без жартів, панічні атаки і підвищений кортизол це серйозно. Бережіть себе. Особливо Фуфайка, бережи себе :-) Цей во, а якщо я піду в лікарню і скажу, що хочу здати кров на рівень кортизолу, то мені таке зроблять? Чи як воно робиться?

Йоу!!! Третій перегляд вже є. Дякую, Фуфайка❤️❤️❤️
Йоу!!! Третій перегляд вже є. Дякую, Фуфайка❤️❤️❤️

На відосі вже є два перегляда, паднажмітє, будь ласка 🤜🤛

Добраніч
Добраніч

Випадково сфоткав pov своєї жінки, коли робив фото для прев'ю
Випадково сфоткав pov своєї жінки, коли робив фото для прев'ю

photo content

Приємного перегляду 😉 https://youtu.be/WfDcdwv3Imc

Відео записане:-)

Бачите, програв Орган. А ви ганяєте з мадярів на моїх стрімах. Подумайте про свою поведінку

Та не лисію я

Блін, бачу пацани зараз майже всі ганяють з довгими зачісками, мода така пішла. Але без прикола, вони виглядають добре лише на фотках, коли прилижешся і причешешся. Я в житті майже ніколи не бачив, щоб в пацана була довга зачіска і вона виглядала б добре. В 99% це невміло укладена пухнаста солома. Це я ще мовчу про те, колм починає дути вітер. Це така сама штука, як з багі джинсами, коли повалила мода і людей засліпило наскільки дивно вони виглядають в екстремально широких штанах.

На виборах в Угорщині за Орбана вже проголосували чотири людини. Дороге угорське ком'юніті, паднажьмьом 💪✊