🧷 𝐳𝐞𝐫𝐜𝐡𝐮 .𖥔 ݁˖
前往频道在 Telegram
16+ !! Агресивна поведінка, не прошена критика, образи учасників і мене, сварки, спам, реклама, пропаганда, та усе, що мене трігерне — бан ⚠️ пп — @zero4kaexe
显示更多1 010
订阅者
-124 小时
-67 天
+6330 天
帖子存档
1 010
Repost from SIVELBEE|DTIYS
+1
🩸🩸🩸🩸🩸 🩸 🩸🩸🩸🩸🩸 🩸🩸 🩸🩸🩸🩸🩸🩸🩸
українською*
статус: ВІДКРИТО. вейтлист: тут😉 мій cardd.co з соцмережами,умовами, галереєю та прайсом на англ: https://sivelbee.carrd.co/ 😉 мій VGEN,де можна замовити будь що та отримати від мене скетчик! https://vgen.co/sivelbee
мені можна написати в телеграмі: @simushaaaaa чи в діскорді:simushaaa
1 010
Repost from 🔆 𝐤𝐮𝐫𝐢𝐬𝐮 𝐢𝐥𝐥𝐮𝐬𝐢𝐚̈ ✧
Малявала гэты арт у мінулым годзе, але забывалася паказаць. Ёсць яшчэ аніміраваная версія, і як будзе, я скіну 🙏
1 010
Repost from ᴍᴏʀɢᴜᴇ 🔪
скетчевий самопіар 😬
⫘⫘⫘⫘⫘⫘⫘⫘⫘⫘⫘⫘
Івент полягає у тому, що ви надсилаєте свої скетчеві роботи (не фулл рендер). Додавати до анкети можна лише малюнки, котрі відрізняються від тих, що ви називаєте "фулл рендером". Вказаний формат роботи має бути закінченим варіантом (тобто є фінальним малюнком)Умови: • репост допису до каналу, який піарите • надіслати 1-3 своїх скетчевих робіт (котрі передають ваш напрямок у творчості), посилання на тгк і за бажанням опис цих скетчів або якісь фан факти, have fun • кров можна без спойлеру • підписуйтеся лише якщо цікава моя творчість (stalker enjoyer ітд) • ніякої російської мови Приймаю анкети до 14.06 включно. Репоститиму вибірково
1 010
Repost from ⌛️ православний хуліган ⏳
✨☕️🌹 перший приз за лотерею для @HumanN01D ! 🌹☕️✨
>> ФУЛЛ СПІДПЕЇНТ <<
#прх_арт
1 010
Repost from Кицька цицька🤭
+4
Сьогодні мій хапі бьоздей, знову старію який жах😭
Хочеться сказати шо не віриться як довго я вже тут, як вас тут багато. Ви не уявляєте наскільки мені приємно кожен раз читать приємні слова від вас під своїми артами, ви в мене найкращі падпісники, дякую вам😭😭❤️
донатьте на збори, якщо не маєте можливості то просувайте
Якщо залишилось шось після зборів можете і мені копійчину подарувати :3
4149497519917886
А ну і найкращий подарунок художнику це репост його робіт
Всіх люблю всіх обіймаю
1 010
+4
💜 дуже всім дякую за магму! це було весело, ви просто найкращі!!! дякую всім за гіфтики та просто за гарні малюночки
кину також файликом у комментарі для розглядашок :33
1 010
💥 Капець вас же 1к!! ЦЬОМАЮ ВАС
Дуже дякую, взагалі в шоці що є люди котрим настільки подобається моя творчість!! 🖤 Ви в мене тупа найкращі Доєднуйтесь до святкової МАГМИ, де ми разом зможемо заколлабитись!Якщо нема можливості, можете просто привітати мене активом на нещодавньому артику 😌
1 010
🐚 🫧𓇼 🚌 𝐕𝐚𝐜𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐢𝐧 𝐇𝐚𝐰𝐚𝐢𝐢 🌊 𓆉⋆。⋆❀ 🚌
༄.° 🎵🎵🎵🎵🎵 🦈 🎵🎵🎵🎵🎵 ༄.°
Додала до неї хвіст, бо зрозуміла що хочется якось показати що вона взагалі то напів акула..... не знаю чи лишити його чи ні, думаю буде вибіркова функція🎵🎵𓆞 𓆝 𓆟° 🚌 ‧ 𓆝 𓆟 𓆞 ·。🎵🎵 Репостики за сісюлікі вітаються 💜 #zerchupersona
1 010
Repost from SIVELBEE|DTIYS
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🤯
умови для того,щоб перейти до слідуючого етапу на картинці🤗
190 лайків,10 репостів та 20 коментарів(без спаму)
#sivelbee_art
1 010
Repost from Anda
⭐ 2 Хвиля | Набір на колаб «Зодіаки» за базою⭐
💛Для участі:
💛Підписатися
💛Зробити репост
💛Обрати номер
💛Важливо:
💛Перед вибором уважно перевірте, чи не зайнятий номер.
💛Набір триватиме до заповнення всіх місць.
💛Дедлайн на виконання роботи, 1 місяць після закриття набору.
💛Якщо охочих буде багато, відкрию другу хвилю набору.
💛Тільки діджтл
⭐Правила використання бази від автора:
💛Дозволяється вільно редагувати та використовувати базу, окрім комерційного використання.
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
