ch
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

前往频道在 Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

显示更多

📈 Telegram 频道 Львівський Криптан 的分析概览

频道 Львівський Криптан (@lvivcriptan22) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 40 278 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 3 124,并在 乌克兰 地区排名第 1 444

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 40 278 名订阅者。

根据 27 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 206,过去 24 小时变化为 -48,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.34%。内容发布后 24 小时内通常能获得 7.29% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 4 163 次浏览,首日通常累积 2 935 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 49
  • 主题关注点: 内容集中在 біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

凭借高频更新(最新数据采集于 28 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

40 278
订阅者
-4824 小时
+1187
+20630
帖子存档
Київстар вийшли на біржі Nasdaq😱 Сьогодні, 15 серпня, Kyivstar Group Ltd. оголосила про завершення свого публічного розміщен
Київстар вийшли на біржі Nasdaq😱 Сьогодні, 15 серпня, Kyivstar Group Ltd. оголосила про завершення свого публічного розміщення акцій на фондовій біржі NASDAQ. Акції «Київстару» вже доступні для торгів під тікером KYIV. «Київстар» став першою і наразі єдиною компанією з бізнесом, що повністю зосереджений в Україні, акції якої торгуються на американській біржі.

Діліться, хтось щось взяв ?

Го го го

Старт через 4 хв, Паша вже 2 млн. Зірок закупив:)
Старт через 4 хв, Паша вже 2 млн. Зірок закупив:)

Очікуємо на нові подарки від тг ~ через годину🥹
Очікуємо на нові подарки від тг ~ через годину🥹

Корекція на ринку🫡 Вийшли новини про нові макро дані США, які виявилися вищими за очікування. Також Бессент заявив, що США н
Корекція на ринку🫡 Вийшли новини про нові макро дані США, які виявилися вищими за очікування. Також Бессент заявив, що США не збираються докуповувати криптовалюту в резерв, а будуть використовувати лише конфісковані активи. На цьому фоні крипта відреагувала корекцією Індекс цін виробників 🔴Фактично: 0,9% 🔴Прогнозовано: 0,2% За добу вже накопичилося ліквідацій на $1 млрд, з яких $783 млн — це лонги. Якусь крипту відкупляєте на корекції?🤥

День народження це звичайно добре, а подарунки де?🤥
День народження це звичайно добре, а подарунки де?🤥

TON перевзулися, тепер лутаємо не 150% а 19%😂
TON перевзулися, тепер лутаємо не 150% а 19%😂

#BTC🥳#ETH🥳? Ху некст🤔

Overlay Protocol — лістинг вже завтра!😱 Неодноразово згадував за даний проєкт і вже завтра, 14 серпня, відбудеться лістинг O
Overlay Protocol — лістинг вже завтра!😱 Неодноразово згадував за даний проєкт і вже завтра, 14 серпня, відбудеться лістинг Overlay Protocol на кількох великих біржах. Проєкт підтримали такі платформи, як: @Binance Alpha, @Gate, @MEXC_Official, @WEEX_Official, @Ourbit_Official. Binance Alpha стане першою платформою для Overlay Protocol. Учасники, які відповідають умовам, зможуть отримати нагороди, використовуючи Binance Alpha Points, на сторінці Alpha Events одразу після початку торгів.

1000 грн від Дурова😎 Вже отримали першу виплату золота, за стейкінг TON. Виходить по 0,25% в день! Для користувачів які наду
1000 грн від Дурова😎 Вже отримали першу виплату золота, за стейкінг TON. Виходить по 0,25% в день! Для користувачів які надумали закинути свої TON зараз, вже зменшили ліміт з 3000 $TON до 500$. Отримане золото можна зразу продавати!

Встигніть підписатися на канал - https://t.me/+9h0Sj9RewvJmN2Ji

Кефір пробив позначку 4600🥹 Спасибі WhiteBIT що придумали стейкінг на рік, зберегли і примножили на 17.4% мій холдерський ET
Кефір пробив позначку 4600🥹 Спасибі WhiteBIT що придумали стейкінг на рік, зберегли і примножили на 17.4% мій холдерський ETH 🔴Реєстрація на біржі WhiteBIT

Вчора запустився ВІП, і сьогодні — останній день безкоштовного доступу для всіх підписників Львівського Криптана: https://t.m
Вчора запустився ВІП, і сьогодні — останній день безкоштовного доступу для всіх підписників Львівського Криптана: https://t.me/+9h0Sj9RewvJmN2Ji Заходьте, у ВІП уже з’являються публікації! #реклама

Лутаємо 45$ на спот від біржі Bitget🤥 Біржа Bitget запустила чергову промоакцію в Onchain для всіх користувачів, де 2000 вип
Лутаємо 45$ на спот від біржі Bitget🤥 Біржа Bitget запустила чергову промоакцію в Onchain для всіх користувачів, де 2000 випадкових отримають по 45$ у $BGB. Що потрібно робити: 1️⃣ Реєструємося на біржі Bitget і проходимо KYC-1 (якщо немає акаунта) 2️⃣ Підтверджуємо участь у акції 3️⃣ Купуємо/продаємо токен $BSU в Onchain на суму від 500$ Нічого холдити не потрібно — можна одразу продати і вивести гроші, саме краще загнати декілька аків щоб збільшити прохідність 🔴 Дедлайн: 14 серпня 🔴 Реєстрація на біржі Bitget 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com Топ ціни і швидка тех. підтримка

Залишилось 400$ щоб пробити ATH по ETH🥹 Вийде у Віталіка побити хаї вже цим літом?🤥
Залишилось 400$ щоб пробити ATH по ETH🥹 Вийде у Віталіка побити хаї вже цим літом?🤥

Забираємо 10 000 USDT з торгового івенту між WEEX та Global Park😎 Global Park - будують перший NFT-парк в ОАЕ, і по всьому с
Забираємо 10 000 USDT з торгового івенту між WEEX та Global Park😎 Global Park - будують перший NFT-парк в ОАЕ, і по всьому світу з’являтимуться фізичні NFT об’єкти. Вони вже розпродали першу епоху NFT та відкрили лист очікування на другу і зараз збирають DAO з дуже низьким порогом входу та хорошими бенефітами - можна вивчити і стати білдером тут - https://www.globalpark.io WEEX - популярна азійська CEX біржа, через яку проходить по 10-15 млрд торгового обсягу щодня. Зараз вони об’єдналися і роздають 10 000 USDT за банальний обсяг і холдінг токена $GPARK 🔴Деталі для участі -> https://bit.ly/3GHhHTu Чому варто заглибитися: 🔴 В таких івентах зазвичай мало учасників - шанс високий 🔴 GPARK - не цуценячий мем, а реальний проєкт з фізичним фундаментом 🔴 Окрім участі в торговому івенті, можна стати власником NFT і учасником DAO 🔴 Тривалість події: 2025/08/12 13:00:00 - 2025/08/19 13:00:00 (UTC+0)

Стейкаємо USDC під 11.44% річних на Binance😱 Крипта зростає, і все більше можливостей куди можна засунути свої Стейбли, і лі
Стейкаємо USDC під 11.44% річних на Binance😱 Крипта зростає, і все більше можливостей куди можна засунути свої Стейбли, і літати на пасиві $. Давно не було таких подарунків від Tier1 бірж, а саме, ми отримуємо бонусні 10% зверху + стандартний APR(в межах 1-3%). Саме головне що депозит можна вивести в будь-який момент, якщо у вас завалялась сотояка в кишені то можете лутати по 31$ в день! Як на мене непогано для пасивного доходу. 🔴Ліміт до 100 000 $USDC 🔴Реєстрація на біржі Binance

Заробляємо 200$+ від біржі MEXC😎 Біржа MEXC запустила 3 нових промо — CHIPS | BBSNEK | TIT, в яких ми можемо виконати прості
Заробляємо 200$+ від біржі MEXC😎 Біржа MEXC запустила 3 нових промо — CHIPS | BBSNEK | TIT, в яких ми можемо виконати прості завдання та заробити досить непогано Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємось на біржі за посиланням  2️⃣Реєструємось в промках CHIPS | BBSNEK | TIT 3️⃣Закидаємо депозит 100$+ 4️⃣Робимо об'єм торгів 100$+ на споті в парі з монетою на якій виконуєте промку 5️⃣Торгуємо на ф'ючерсах 500$+ та чекаємо на нагороди  🔴 Дедлайн: 18 серпня 🔴 Нагороди протягом 10 днів після завершення промо. 🔴 Лише для нових користувачів 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)