ch
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

前往频道在 Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

显示更多

📈 Telegram 频道 Львівський Криптан 的分析概览

频道 Львівський Криптан (@lvivcriptan22) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 40 327 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 3 122,并在 乌克兰 地区排名第 1 439

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 40 327 名订阅者。

根据 26 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 267,过去 24 小时变化为 -114,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.29%。内容发布后 24 小时内通常能获得 7.05% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 4 149 次浏览,首日通常累积 2 844 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 47
  • 主题关注点: 内容集中在 біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

凭借高频更新(最新数据采集于 27 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

40 327
订阅者
-11424 小时
+1557
+26730
帖子存档
Заробляємо 20-150$ на акаунт від біржі OKX🥹 На біржі OKX зараз проходить промо з токеном XPL для нових користувачів, де можн
Заробляємо 20-150$ на акаунт від біржі OKX🥹 На біржі OKX зараз проходить промо з токеном XPL для нових користувачів, де можна отримати до 150$ на акаунт. Що потрібно робити: 1️⃣Реєструємося на біржі OKX і прверифікацію 2️⃣ Переходимо за посиланням і підтверджуємо участь 3️⃣ Робимо депозит від 100$ і обсяг торгів 100$+ у парі XPL/USDT (купити/продати). 🔴Перші 10к отримають по 20 XP. Також можна отримати по 25 XPL (~25$) за кожного реферала, можна запросити до 5 рефералів і забрати додатково 125$. 🔴 Забирайте -20% на комсу за торги в OKX BOOST за даним посиланям, і торгуйте з комісією 0.68% а не з 0.85% агрегатора 🔴 Реєстрація на біржі OKX

Вікенд в Брюховичах проходить на УРА!!!
Вікенд в Брюховичах проходить на УРА!!!

Гетманцев попередив що може бути дуже боляче криптанам які не сплачують податки! 🥹 Гетьманцив заявив: «Хочу нагадати, що опе
Гетманцев попередив що може бути дуже боляче криптанам які не сплачують податки! 🥹 Гетьманцив заявив: «Хочу нагадати, що операції з криптовалютою вже зараз оподатковуються і без цього закону. Але відбувається це за загальними правилами: оподатковується дохід за ставкою 23%, а не прибуток. І якщо людині, яка досі ухилялася від сплати податків, колись донарахують їх одразу за кілька років, це може бути дуже боляче. Тому якщо хтось планує своє фінансове життя хоча б на 10 років, дуже рекомендую скористатися можливістю, яка з’явиться після остаточного ухвалення закону, і вийти в білу» Як вам таке залякування від посадовця!?

Встигнути відкупити пролив?🥹
Встигнути відкупити пролив?🥹

ETHGas — Ethereum без газу вже тут!🥹 Криптани, маю для вас гарячу новину. Забудьте про 12-секундні блоки та непередбачувані
ETHGas — Ethereum без газу вже тут!🥹 Криптани, маю для вас гарячу новину. Забудьте про 12-секундні блоки та непередбачувані комісії — ETHGas ламає стару систему й робить транзакції миттєвими та безгазовими. Це не просто черговий проект, а новий фінансовий ринок блокового простору Ethereum. Тобто газ стає окремим класом активів: 🔴протоколи можуть спонсорити транзакції, 🔴юзери отримують знижки, 🔴валідатори — більший дохід, 🔴трейдери — перевагу на полі бою. За перший тиждень у ETHGas влилося понад 80 000 учасників. І це тільки початок! У системі все крутиться навколо Beans (балів за активність): 🔴Реферали, квести, підписки → все дає Beans. 🔴Beans відкривають майбутні плюшки й доступи. 🔴Є навіть лідерборд, де ранні кібер-солдати рубаються за місце під сонцем. Зараз активна Кампанія Beanstalk Bonanza, де ми можемо лутати нагороди 1️⃣ Прив’язуємо свій основний гаманець → +30 Beans 2️⃣ Підписуйтесь на ETHGas у X, Discord, Telegram → +5 Beans за кожну дію 3️⃣ Поширюйте рефку друзям → забирай бонуси та піднімайся в таблиці Чим більше Beans, тим вище місце у лідерборді й більше шансів урвати нагороди. Реферальні нагороди: 🔴5 друзів → +50 Beans 🔴10 друзів → +100 Beans 🔴20 друзів → +250 Beans 🔴50 друзів → +350 Beans 🔴100 друзів → +450 Beans 🔴100+ → +2 Beans за кожного нового реферала (до +800 Beans зверху) Офіційні посилання: X: ETHGasOfficial Website: ethgas.com Dashboard: Community Onboarding Discord: ETHGas Discord ETHGas — це не просто квести й Beans. Це реально новий фундамент для Ethereum, який дає перевагу тим, хто зараз увірветься. Або ви ростите свій Бобовий стебель сьогодні, або завтра будете купляти газ за чужими правилами.

Криптани, там вже з’явились мінімальні критерії для отримання дропу від OKX BOOST 🟡Депозит - 200$ 🟡Обсяг - 256$ Приємно шо
Криптани, там вже з’явились мінімальні критерії для отримання дропу від OKX BOOST 🟡Депозит - 200$ 🟡Обсяг - 256$ Приємно шо OKX чуть підгодує, анонсували нову роздачу $AVANT Приєднуйтесь бо вже завтра роздача. 🔴 Тут детальніше писав про OKX BOOST 🔴 Забирайте -20% на комсу за торги в OKX BOOST за даним посиланям, і торгуйте з комісією 0.68% а не з 0.85% агрегатора

Ну що, настав час усіх порадувати! Відкрився новий канал. До завтрашнього дня вхід безкоштовний для всіх, після чого коштуват
Ну що, настав час усіх порадувати! Відкрився новий канал. До завтрашнього дня вхід безкоштовний для всіх, після чого коштуватиме 2000$. Приєднатися — https://t.me/+KpCs8we411wxNzYy 100% інсайдерської інформації від китів потрапляє в новий канал. Доби доступу має вистачити, щоб встигли підписатися найактивніші читачі. #реклама

Смачна історія получилася з Plasma, діліться своїми результатами!
Смачна історія получилася з Plasma, діліться своїми результатами!

Нова промка на 4 - 24 $XPL від біржі Binance🫡 Бінанс анонсував вже знайому нам промку, на цей раз з токеном $XPL, в котрій я
Нова промка на 4 - 24 $XPL від біржі Binance🫡 Бінанс анонсував вже знайому нам промку, на цей раз з токеном $XPL, в котрій як і раніше, за об'єм торгів ми отримаємо нагороду від 4 до 24 $XPL. Також там вже капнули $XPL за стейкінг стейблів, вийшло досить смачно до ~10% Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємось на біржі Binance 2️⃣ Переходимо на сторінку PROMO 3️⃣ Натискаємо "Приєднатися" 4️⃣ О 16:00 набиваємо об'єм $500+ в парі $XPL/$USDT Об'єм можна набивати навіть просто торгуючи по 10$. Місць цього разу дуже багато, тому думаю на виконання буде трохи часу 🟡Дедлайн: перші 162,500 🟡Реєстрація на біржі Binance 🟡Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижки на IPv4, IPv6, ISP та 10% на Резидентські та Мобільні проксі)

Стейкаємо вільну ліквідність на біржі OKX з пулом 7млн$ від XPL 🫡 Якщо валяється вільна ліква без діла. Переходимо в EARN, д
Стейкаємо вільну ліквідність на біржі OKX з пулом 7млн$ від XPL 🫡 Якщо валяється вільна ліква без діла. Переходимо в EARN, далі в Airdrop Earn, початок о 16:00. 🔴BTC (2,9 млн XPL) - ліміт до 2 BTC 🔴USDT (2,9 млн XPL) - ліміт до 50k 🔴OKB (3 млн XPL) ліміт до 500 OKB Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємося на біржі OKX 2️⃣У розділі "Earn" натискаємо на банер "XPL" 3️⃣Фармиємо токен XPL 6 днів Спочатку APR завжди високий, потім лише падає, раджу спочатку закинути гроші, потім в будь-який момент вивести. 🔴 Початок о 16:00 за Києвом 🔴 Забирайте -20% на комсу за торги в OKX BOOST за даним посиланям, і торгуйте з комісією 0.68% а не з 0.85% агрегатора 🔴 Реєстрація на біржі OKX

За вашими проханнями був створений закритий віп-канал! Приєднуйтесь, сьогодні це безкоштовно. ⬇️⬇️⬇️ https://t.me/+1LFpKQZyawk0ZDBk У віп-каналі публікуватимуться огляди ринку, монети, які купують «кити», та ідеї з потенціалом 500–1000%. Вхід — https://t.me/+1LFpKQZyawk0ZDBk Буду дуже вдячний за ваш фідбек щодо віпу, для покращення та розвитку подальшого контенту. #реклама

Лутаємо 5-25$ від Binance🫡 Нагадую про промо з токеном $AVNT, де за оборот 500$ у парі USDT\/AVNT (купити\/продати) можна за
Лутаємо 5-25$ від Binance🫡 Нагадую про промо з токеном $AVNT, де за оборот 500$ у парі USDT\/AVNT (купити\/продати) можна забрати легенькі 5-25$ на акаунт. Ще залишилось 30к місць 🔴Промо доступне за посиланням

Нагадування ‼️ Вхід в приватку закриваю через 45 хвилин, всім хто не встиг підписатись даю останній шанс: 👇 https://t.me/+Gp0WJf03ev1mYWMy

Команда, хвилинку уваги! Давайте подякуємо Романові за те, що він почав вести канал для трейдерів! Приємно бачити, як досвідчені учасники створюють власні канали. Раджу підписатися на його канал: https://t.me/+Gp0WJf03ev1mYWMy Роман – трейдер з величезним стажем з нашої спільноти. Він зміг увійти в топ-3 серед найкращих трейдерів 2025 року на біржі ByBit, з відсотком успішних угод 93%! І зараз він створив свій ТГ канал: BIG Trader, у якому безкоштовно ділиться своїми угодами. Сигнали дає не часто, але зате якісні + робить щоденний розбір ринку. З його тех. аналізом ви забудете про інші канали. Тут ви завжди зможете тримати руку на пульсі та бути в центрі всіх подій! https://t.me/+Gp0WJf03ev1mYWMy #реклама

Trustee в Україні — УСЬО!? Ви вже мабуть бачили заголовки про те, що Trustee «закрився» в Україні, так ось все не так однозна
Trustee в Україні — УСЬО!? Ви вже мабуть бачили заголовки про те, що Trustee «закрився» в Україні, так ось все не так однозначно… Trustee працює в Україні, але є момент: для старих користувачів нічого не змінилося, а для нових реєстрація припинена з 22 травня. Рішення НБУ стосується P2P-операцій, і це виклик для всього крипторинку, а не лише для Trustee. Тому хто був зареєстрований, вам пощастило! 🔴Детальніше за посиланням

Стартував новий Launchpad на біржі Gate🫡 Біржа анонсувала новий Launchpad з монетою $XPL, де ми можемо взяти участь та залут
Стартував новий Launchpad на біржі Gate🫡 Біржа анонсувала новий Launchpad з монетою $XPL, де ми можемо взяти участь та залутати нагороди Деталі: 🔴Виділено на Launchpad: 3 000 000 $XPL 🔴Ціна $XPL = 0.35 $GUSD 🔴Індивідуальний ліміт: 30 000 $XPL 🔴Розблокування: 100% TGE Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємося на біржі Gate та проходимо КУС 2️⃣Робимо обʼєм на споті +120к$ або +300к$ на фьючах та переходимо в Launchpad 3️⃣Закидаємо кошти у період підписки, очікуємо на розподіл алокації + можемо виконати додаткові завдання. Кличемо друзів і за кожного друга, який візьме участь в Launchpad отримуємо до 5 монет GT. Якщо ваш реферал наторгує > 100$, то ви обидва отримаєте до 20 монет GT. Початок вже відбувся, тому залітаємо та приймаємо участь 🔴Дедлайн: до 25 вересня о 13:00 🔴Реєстрація на біржі Gate 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

BNB як CZ, я не закупив по 0.1$ тому тепер одні надії на Джекпот — 20 000 000$ від TONZO TONZO — це найбільша Web3-лотерея пр
BNB як CZ, я не закупив по 0.1$ тому тепер одні надії на Джекпот — 20 000 000$ від TONZO TONZO — це найбільша Web3-лотерея прямо у Telegram. Минулої суботи рандомний стрімер урвав 35 000$, і все це зафіксовано в блокчейні. Загалом виплатили 100 000$ кешем. Кожен білет = більше, ніж шанс на джекпот: 🔴 скретч-карти та лутбокси на додачу, 🔴 апгрейд статусу в Tonzo Club, 🔴 і пожиттєві % з кожної покупки за твоїм рефом. Цієї суботи головний знову на кону джекпот в $20,000,000, із яких гарантовано роздадуть $100,000. Білет коштує всього 5 USDT, а якщо візьмеш пачку 50+, то шансів реально більше. І це не маркетинг, а статистика. Як спробувати свою удачу: 1️⃣Відкривпємо міні-додаток Tonzo в Telegram 2️⃣Підключаємо TON-гаманець 3️⃣Купляємо квитки на щотижневу лотерею (джекпот 20М) 🔴Фішка для своїх: якщо залетиш по моєму рефу та візьмеш білетів мінімум на 5$, отримаєш ще й 2 безкоштовні Shrimp-карти. TONZO — це не просто лотерея. Це деген-економіка в Telegram для тих, хто любить ризик, флекс і великі виграші. І головне: Тонзо платить. Тут і зараз. Telegram | Спільнота | X

Запросив(-ла) вас у новий канал! До завтрашнього вечора вхід буде відкритий для всіх, після чого стане платним. Уся інсайдерська інформація виходить у новому каналі.

Так і бути. Один раз на рік можна! Відкривається доступ до віп-клубу, але це вперше й востаннє. У середньому 90% інсайдерської інформації надходить із приватного джерела. Доступу на кілька годин буде достатньо, щоб встигли приєднатися найактивніші читачі. Виділяю для цього 60 місць – https://t.me/+lrRfLHROETY0Mzgy Завтра вхід до клубу коштуватиме 400$, тому не раджу втрачати можливість. #реклама