ch
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

前往频道在 Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

显示更多

📈 Telegram 频道 Львівський Криптан 的分析概览

频道 Львівський Криптан (@lvivcriptan22) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 40 278 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 3 124,并在 乌克兰 地区排名第 1 444

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 40 278 名订阅者。

根据 27 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 206,过去 24 小时变化为 -48,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.34%。内容发布后 24 小时内通常能获得 7.29% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 4 163 次浏览,首日通常累积 2 935 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 49
  • 主题关注点: 内容集中在 біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

凭借高频更新(最新数据采集于 28 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

40 278
订阅者
-4824 小时
+1187
+20630
帖子存档
Потрібно лише перейти за посиланням і подати заявку: https://t.me/+GRdEHjQfIF81ZDE6

Зараз на ринку страх, після падіння всі розгубилися. І найкраще, що можна зробити в такій ситуації — читати канал Шлях Черепа
Зараз на ринку страх, після падіння всі розгубилися. І найкраще, що можна зробити в такій ситуації — читати канал Шлях Черепахи Андрій — один із найкращих трейдерів, з незвичайним підходом «Черепахи», який виключає з торгівлі нерви та емоції, чого часто бракує більшості трейдерів. У каналі Андрій ділиться своїм підходом, грамотним аналізом і думками про ринок, чим неодноразово допомагав заробляти і зберігати кошти своєї аудиторії. Подібних каналів зараз мало, тому варто підписатися! Приєднуйтесь: Шлях Черепахи #реклама

Головні тези з виступу Пауелла🫡 Як і очікувалося, ФРС знизила ставку на 0,25%. Після чого почалася промова Пауелла, ось що в
Головні тези з виступу Пауелла🫡 Як і очікувалося, ФРС знизила ставку на 0,25%. Після чого почалася промова Пауелла, ось що він сказав: ⏺Пауелл заявив, що незважаючи на шатдаун, доступні дані показують: ситуація з зайнятістю та інфляцією майже не змінилася з вересня. ⏺Інфляція все ще вища за норму. До шатдауну економіка демонструвала стійкий ріст. Закриття уряду тимчасово знизить активність, але ріст відновиться, сказав Пауелл. ⏺Рівень звільнень і найму залишається низьким. В послугах триває зниження інфляції. ⏺Довгострокові інфляційні очікування близькі до цілі. Вищі тарифи підштовхують ціни на окремі товари. ⏺Пауелл каже, що грудневе зниження процентної ставки «далеко» від упевненості. ⏺Пауелл назвав поточне зниження «управлінням ризиками» і кроком до нейтральної політики, як і минулого місяця, але зазначив, що подальші кроки — під питанням, що залишає грудневе рішення по ставці відкритим. ⏺Проте за даними ФРС припинить кількісне посилення 1 грудня. Це означає, що вона припинить вилучати ліквідність і запустить друкарський верстат. ⏺Пауелл досить прямо говорить, що підвищення цін на товари пов’язане з тарифами. Пауелл зайняв вичікувальну позицію, в його ж інтересах не викликати сильний позитивний фон, щоб до грудня отримати більше даних і нарешті почати друкувати гроші.

+1
Дуров вдарив анонсував нову мережу Cocoon на TON!😎 Павло Дуров сьогодні виступав на Blockchain Life 2025 у Дубаї і анонсував Cocoon –децентралізовану мережу, що поєднає ШІ + блокчейн TON. Запуск планується уже в листопаді! На тій самій сцені Дуров влаштував імпровізований стендап: «Підніміть руку, кого заскамили через Telegram Mini Apps? Ого, скільки рук! Неочікувано. Я особисто таких не знаю — зате всі мої друзі стали багатшими». Навіть не знаю чи це сарказм чи істина…🥲

Сьогдні без фʼючерсів, повишена волатильність очікується!🫡 Сьогодні в 20:00 по Києву триватиме ставка ФРС, а в 21:30 прес-конференція, де ми дізнаємося найближчий тренд від товариша Пауелла. Понад 97% ймовірність того, що ставку знизять на 0.25% — врахована в поточних цінах. Також не забуваємо, що завтра зустріч Трампа і Сі, на якій багато хто сподівається на укладення торговельної угоди США з Китаєм — що може дати крипті шанс на той самий аптренд до кінця року.

Потрібно лише перейти за посиланням і подати заявку: https://t.me/+Kkjhs8oxziUxMGMy

Новий OKX Boost, проєкт LitKeY🫡 Кількість дропів приємно тішить, правда нагороди малі, проте кількість рішає! Підвів свою ст
Новий OKX Boost, проєкт LitKeY🫡 Кількість дропів приємно тішить, правда нагороди малі, проте кількість рішає! Підвів свою статистику з 5 акаунтів, приблизно +100-120% в середньому виходить зараз до потрачених комісій, сьогодні займуся збільшенням акаунтів! Абузити максимально просто, так як це декс і KYC не потрібна, роблю зразу ~10к обʼєму раз в два тижні, і розкидаю вільні Стейбли, щоб максимально швидко отримувати дропи! Умови участі всім нам відомі: 🔴 Мінімальний баланс буста: 250$ 🔴Мінімальний обсяг буста: 256$ 🔴Загальна нагорода 2 500 000 $LITKEY По торговому об'єму все стабільно, пріоритет на монету AICELL в мережі BSC. адже вона стабільна і дає множник 1х. Середнього обʼєму в 256$ достатньо! Якщо крутите або плануєте це робити то оформіть гаманець за реферальним посиланням, промо нашого каналу дає максимальну знижку на комісії 20% — https://web3.okx.com/ul/joindex?ref=LVIVCRIPTAN 🔴 Дедлайн підтвердження до 16:00, 29 жовтня 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Реєстрація в OKX WEB3

Вирішили зайнятися airdrop’ами? За перший тиждень автору каналу вдалося заробити +1400$ при вкладеннях у 40$, поки трейдери зазнавали збитків. Якщо ви хочете щотижня стабільно та прогнозовано заробляти на криптовалюті, теж займіться airdrop’ами з Альоною, а не топчіться на місці з трейдингом, як багато хто. Підпишіться на канал Альони про airdrop, якщо хочете: – заробляти з вкладеннями і без; – за першу роздачу отримати 500–1000 доларів, а не дріб’язок; – знаходити роздачі, де не потрібно довго чекати на винагороду. https://t.me/+Kkjhs8oxziUxMGMy #рекламнапауза

$HYPE — вийшов з берегів🙂 На біржі Lighter трапився справжній крипто-атракціон. Токен $HYPE спочатку злетів на понад +100%,
+1
$HYPE — вийшов з берегів🙂 На біржі Lighter трапився справжній крипто-атракціон. Токен $HYPE спочатку злетів на понад +100%, і за кілька хвилин повернувся… туди, звідки стартував 😏 Команда пояснила все просто — бот зійшов з розуму. Він пробив книгу ордерів потужним обсягом ліквідацій, і ціна полетіла… Ті, хто встиг — могли зашортити HYPE на максимум плеча й оформити собі міні-альтсезон прямо сьогодні, але нажаль ми були не в йому місці, в цей час… Доречі, активно на останніх проливах добираю монетку $HYPE на довгостроковий термін!🫡

Золотого CZ — заказували!?😁 Анонімні Криптани заявили, що у вівторок вони зібрали кошти, щоб вшанувати засновника Binance Ча
Золотого CZ — заказували!?😁 Анонімні Криптани заявили, що у вівторок вони зібрали кошти, щоб вшанувати засновника Binance Чанпена Чжао, встановивши 14-футову статую у Вашингтоні, округ Колумбія. Фізичний памʼятник зʼявився після того, як президент США Дональд Трамп помилував CZ минулого тижня. Організатор на імʼя Нік Зі повідомив, що позолочена статуя матиме фірмовий жест рукою Чао. На статуї також буде зображено Чао з чотирма витягнутими пальцями, що символізує її мету на 2023 рік - подолати страх, невизначеність і сумніви на тлі зростаючого контролю з боку регуляторів.

FLIPSY — фрішний TON кожні 8 годин😃 Пам’ятаєте, я писав про Flipsy — той самий проєкт у TON, де NFT не просто лежать у гаман
FLIPSY — фрішний TON кожні 8 годин😃 Пам’ятаєте, я писав про Flipsy — той самий проєкт у TON, де NFT не просто лежать у гаманці, а фармлять TON кожні 8 годин? Настав час апдейту, бо цифри там уже 🔥 Як це працює: 🔴маєш NFT Flipsy 🔴додаєш трохи TON у пул 🔴і кожні 8 годин клеймиш нагороду у TON без локу, без гемору, все просто 🔴 Що по профіту: NFT реально працюють як маленькі TON-машини. За це час вийшло вже 241+ TON профіту, з одного клейма капає 4,91 TON і флор росте. Пасивка, яка приносить кайф. Сьогодні о 16:00 за Києвом вийшли Prime Pools, і це потужно: NFT не лочиться і виходить профітніше! Можна просто запустити Prime pool і одразу ж піти на вторинку фліпати на рості флора. Єдине, ці пули обмежені в кількості активацій, хто встиг — той забрав профіт Як залетіти у Flipsy: 1️⃣Поповнюємо баланс у боті $TON — або через вкладку “Профіль” — або просто тицяємо на баланс зверху головного екрану 2️⃣ Йдемо на маркетплейс Flipsy Беремо NFT під свій бюджет (Комонка \ / Рарка \ / Містик — що по силах). Без NFT — вхід у фармінг закритий. 3️⃣ Відкриваємо вкладку EARN → Активувати Prime Pool Ловити треба миттєво, поки є. Я особисто встиг урвати свій Prime Pool у розділі Earn — пальці на кнопці, рефлекс як у бота. Тепер буду отримувати ще більше $TON з кожного клейма🧠

Заходимо в лонги, на фул обличчя?!😃 Трампів син, плотно лонгує ринок, сьогодні він взяв ще $SOL на хорошу котлету. Вірить в
Заходимо в лонги, на фул обличчя?!😃 Трампів син, плотно лонгує ринок, сьогодні він взяв ще $SOL на хорошу котлету. Вірить в бичку чи бачив татову промову, ось в чому питання🤔

Крутимо OKX Boost — на всі гроші!😱 Анонсовано ноий X Launch. Цього разу роздають 7 000 000 XNL. Хоч і дропи незначні, але за
Крутимо OKX Boost — на всі гроші!😱 Анонсовано ноий X Launch. Цього разу роздають 7 000 000 XNL. Хоч і дропи незначні, але завдяки їхній кількості роздач виходить непоганий плюс. Знімок був зроблений 27.10: 🔴обʼєм 256$ 🔴баланс 250$ Обов’язково зареєструйтесь в гаманці для отримання винагород. 🔴 Дедлайн 29.10 до 10:00. 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Реєстрація в OKX WEB3 (-20% на ваші затрати на комісію)

Історія про моє знайомство з фʼючерсами, точніше як вони мене зустріли 🤫

Metamask запускає ФАРМ ДРОПУ!😱 Легендарний гаманець вирішив повернути собі корону Web3 — Metamask офіційно запустив систему
Metamask запускає ФАРМ ДРОПУ!😱 Легендарний гаманець вирішив повернути собі корону Web3 — Metamask офіційно запустив систему поінтів, і тепер ми знову маємо шанс впіймати жирний дроп. Колись усі чекали на цей момент, і от він настав. Тепер кожен активний користувач може накопичувати поінти просто за звичні дії: свапи, трейди, запрошення друзів. Що потрібно зробити: 1️⃣ Оновіть або встановіть собі MetaMask (оновлення обовʼязкове, щоб зʼявилися поінти) 2️⃣ У гаманці знайди вкладку “Rewards” 3️⃣ Введітт реф-код H11S3B і отримаєте зразу 500 халявних поінтів 4️⃣ Робете свапи — 80 поінтів за кожні $100 🔴 Через додаток — 1.5x буст 🔴 Через мережу Linea2x буст 🔴 Торгуйте фʼючерсиами — 10 поінтів за кожні $100 Запрошуйте друзів — отримуйте бонуси з їх активності MetaMask — це OG-гаманець, який довго мовчав, поки інші (типу OKX Web3) забирали користувачів своїм юзабіліті. Але тепер вони повертаються з важкою артилерією — поінтами, рівнями і потенційним дропом Tier-1 рівня. Усі ті, хто фармив ARB чи ZKSync — пам’ятають, як “халявка” перетворювалась у тисячі доларів. Тому навіть якщо не фанат Metamask — зроби кілька свапів, вбий код, і дай шанс долі зробити тебе трохи багатшим. Сезон триває до 23 січня 2026 року, тож часу достатньо, щоб увірватися у топ. 🔴 оновити/скачати Metamask

Купівля акцій та ETF у два кліка в Telegram + роздача до 100$!😃 Так, вам не здалося — тепер прямо в Telegram можна купувати
+1
Купівля акцій та ETF у два кліка в Telegram + роздача до 100$!😃 Так, вам не здалося — тепер прямо в Telegram можна купувати акції топових компаній США: Google, Nvidia, Amazon, Tesla, Apple і ще з півсотні гігантів. І все це без біржових заморочок, без посередників і з мінімалкою… від $1. Усе відбувається через офіційний @wallet, який інтегрував токенізовані акції. Ви купуєте токени акцій за USDT, а реальний брокер проводить операції на біржі. Дивіденди? Так, вони теж є. Це не фантики — це реальні активи, просто у форматі Web3. Наразі доступно близько 60 акцій і фондів, але вже скоро буде 110. Торгівля — цілодобово з понеділка по п’ятницю, проходження KYC займає кілька хвилин, комісій до Нового року — 0%, а самі акції можна навіть дарувати друзям просто в Telegram. І найсмачніше — роздача до $100 у бонусних акціях. Щоб отримати, достатньо купити акцій на від $100 і потримати їх 14–30 днів. Колись було геморно купити свою першу акцію, а зараз школярі будуть ETF скупляти, вміє Дуров приємно здивувати😌

USDA пролився по 0.93$ USDA «пролився» у мережі Binance Smart Chain — можеш поспостерігати. Вночі він уже падав до 0.6, але швидко викупили. Зараз рухається хвилями. Можливо, вдасться спіймати якийсь лайфчендж 😁 https://dexscreener.com/bsc/0xde66f1b24002c1d743ad1ef13cd4b2474295a6f6

OKX розійшовся 🤤
OKX розійшовся 🤤

Ось де приховані HOT яйця🤫 1 змінити віджет на домінацію 2 створити пін-код 3 забрати фаердроп 4 натиснути на будь-який токе
Ось де приховані HOT яйця🤫 1 змінити віджет на домінацію 2 створити пін-код 3 забрати фаердроп 4 натиснути на будь-який токен, потім 3 крапки (more) 5 змінити зовнішній вигляд на фіолетовий 6 додати контакт 7 депозит - біткоїн 8 змінити емодзі на найбільший хот (🔥) 9 сид-фраза 10 earn - usdc 11 зайти в хоткрафт 12 зробити фаердроп з публікацією (10 людей по 0.05$) 13 перевірити транзакцію в мережі нір 14 забрав у Defi, перед цим зробив стейк нір 15 свап 10$+ 16 міст bnb--near 10$+ 17 стейк нір на 10$+ 18 газ рафуел з будь-якої мережі на тон 19 з розділом друзі повʼязано 20 налаштування - дозволи 21 сканувати QR з камери 22 вставити QR як текст 23 розділ мови 24 затиснути NFT 25 додати мережу 26 додати токен 27 додати мережу вручну 28 клейм хот 29 зайти в покращення сховища 30 налаштування - свій акаунт 31 сховище Solana 32 око (сховати токени) 33 earn - мої інвестиції 34 міст будь-яка мережа - Stellar (XLM) я так робив 35 міст з нір на тон 36 wallet market підключити через EVM 37 підключити мережу bnb в графуні 38 останні транзакції - failed bridge 39 у розділі NFT змінити вид список/таблиця 40 nft-ton 41 вибрати міст з мережі хот 42 Solana-аналітика 43 змінити фільтр токенів на bnb 44 управління мережами -- нижче в активних мережах на будь-які 3 крапки -- змінити -- зберегти 45 натиснути на серію завдань 46 з розділом друзі повʼязано 47 при мості в мережу bnb змінити проскальзування (міст робити не треба) 48 те саме, що 47, тільки змінити комісію мережі bnb 49 змінити провайдера при свапі

Анонсували новий LaunchX від OKX WEB3🤯 🔴Мін. баланс Boost: 250$ 🔴Мін. обсяг Boost: 256$ Що потрібно зробити: 1️⃣Переходимо
Анонсували новий LaunchX від OKX WEB3🤯 🔴Мін. баланс Boost: 250$ 🔴Мін. обсяг Boost: 256$ Що потрібно зробити: 1️⃣Переходимо за посиланням 2️⃣В кожному натискаємо "Взяти участь" 3️⃣Чекаємо свої токени Нагадаю що ОКХ рахує середній об'єм за 15 днів, тобто в 1 день накрутили наприклад 15к і у вас середній за 15 днів 1000$ буде, тому активно працюємо, альфа ОКХ кормить! І середнього обʼєму в 256$ достатньо! Торгую Альфу зараз надалі токеном AICELL в мережі BSC і при свапі про всяк випадок виставляємо прослизання на 0.5%. Якщо крутите або плануєте це робити то оформіть гаманець за реферальним посиланням, промо нашого каналу дає максимальну знижку на комісії 20% — https://web3.okx.com/ul/joindex?ref=LVIVCRIPTAN 🔴 Дедлайн по $BLUAI завтра - 10:00 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Реєстрація в OKX WEB3