3 160
订阅者
-224 小时
+87 天
-1730 天
帖子存档
прикрутив тауні і економіку. ще така хуйня що блоків руд не буде а рандомно з камню випадатимуть руди
та норм. Когдато забыл про твой канал и на нем скопилось штук 300 постов. Я их периодически все просматривал и самые пиздатые посты сохранял. И вот наконецто до низу долистал. Канал был пиздатым, начиная с момента моего знакомства (изза приколов про галычан я подписался), так и по сегодняшний день. Спасибо, админ, за то что ведешь канал и держишь планку на высоте🤍
бляяядьсукккааааа чому в мене немає богатих соратніків готових перечислити мені 400тищ зелених суууукаааааа бляяядь
ну але якщо обирати між хостелом для біглих активістів (чего блядь???) і хатою в ірпіні то нууу вже напевно краще хата. але я би гроші вклав в містер шейкер і бургерхаб
бля нахуя хата в ІРПЕНІ за 200к. ок в дніпрі купити і то кілька хат. 400к доларів не це гігантські кошти але їх всрать на усадьбу і музику коли ти група молотх ахахахах чегоооо бляяядь
але без жартів я не платитиму вічно за хостінг і домен. так шо як донати йтимуть так і житиме сервер ну уж вибачте
ну політсервер це і так ваніла з урахованням того що замість привату там захват територій. можу зробити так шоб тіпа за приват потрібно платити податок якийсь щоб його не знесли
ваніла з анархією політ взглядів(ну зетку і свастон наебашу біля бази)
готовий заплатити як нехуй
тільки дивіться ситуаціятака. ну типу я можу попросити адмінів каналів пропіарити його і мб навіть на стрімі хтось погамає.
але я хочу вибрати точну специфіку серверу. тіпа це ваніла, анархія чи політсервер? ви як хочете? я би хотів ванілу мабуть а ви
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
