ch
Feedback
Філософія Дмитра Комарова

Філософія Дмитра Комарова

前往频道在 Telegram

Искренность Дмитра Комарова и крутые мысли 2026 Канал не имеет никакого отношения к Дмитрию Комарову. Все совпадения случайны, вся информация представлена лишь в юмористических целях, а автор ни к чему не призывает (кроме поддержки ВСУ)

显示更多
3 160
订阅者
-224 小时
+87
-1730
帖子存档
сука в нього голова покрашена як у маккоуді

прикрутив тауні і економіку. ще така хуйня що блоків руд не буде а рандомно з камню випадатимуть руди

починаю тестити

та норм. Когдато забыл про твой канал и на нем скопилось штук 300 постов. Я их периодически все просматривал и самые пиздатые посты сохранял. И вот наконецто до низу долистал. Канал был пиздатым, начиная с момента моего знакомства (изза приколов про галычан я подписался), так и по сегодняшний день. Спасибо, админ, за то что ведешь канал и держишь планку на высоте🤍

ну ще чутьчуть і почну казино рекламувати мені похуй на жизнь

бляяядьсукккааааа чому в мене немає богатих соратніків готових перечислити мені 400тищ зелених суууукаааааа бляяядь

ну але якщо обирати між хостелом для біглих активістів (чего блядь???) і хатою в ірпіні то нууу вже напевно краще хата. але я би гроші вклав в містер шейкер і бургерхаб

бля нахуя хата в ІРПЕНІ за 200к. ок в дніпрі купити і то кілька хат. 400к доларів не це гігантські кошти але їх всрать на уса
бля нахуя хата в ІРПЕНІ за 200к. ок в дніпрі купити і то кілька хат. 400к доларів не це гігантські кошти але їх всрать на усадьбу і музику коли ти група молотх ахахахах чегоооо бляяядь

але без жартів я не платитиму вічно за хостінг і домен. так шо як донати йтимуть так і житиме сервер ну уж вибачте

понял. $10 мені кидаєте?
понял. $10 мені кидаєте?

поки літо і ні мені ні вам нехуй делать решайте робити чи нет

голый мужик ест киндер боэно
голый мужик ест киндер боэно

ну політсервер це і так ваніла з урахованням того що замість привату там захват територій. можу зробити так шоб тіпа за приват потрібно платити податок якийсь щоб його не знесли

ваніла з анархією політ взглядів(ну зетку і свастон наебашу біля бази)

готовий заплатити як нехуй тільки дивіться ситуаціятака. ну типу я можу попросити адмінів каналів пропіарити його і мб навіть
готовий заплатити як нехуй тільки дивіться ситуаціятака. ну типу я можу попросити адмінів каналів пропіарити його і мб навіть на стрімі хтось погамає. але я хочу вибрати точну специфіку серверу. тіпа це ваніла, анархія чи політсервер? ви як хочете? я би хотів ванілу мабуть а ви

гоу майнкрафт сервер відкриємо браття