Code 17
前往频道在 Telegram
Вести / Свет / Србија / Политика / Историја / Економија ✉️ t.me/code17tv?direct
显示更多📈 Telegram 频道 Code 17 的分析概览
频道 Code 17 (@code17tv) 塞尔维亚语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 18 671 名订阅者,在 新闻与媒体 类别中位列第 12 212,并在 塞尔维亚 地区排名第 31 位。
📊 受众指标与增长动态
自 невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 18 671 名订阅者。
根据 21 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -236,过去 24 小时变化为 -9,整体触达仍然可观。
- 认证状态: 未认证
- 互动率 (ER): 平均受众互动率为 24.90%。内容发布后 24 小时内通常能获得 15.58% 的反应,占订阅者总量。
- 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 4 652 次浏览,首日通常累积 2 910 次浏览。
- 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 161。
📝 描述与内容策略
作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
“Вести / Свет / Србија / Политика / Историја / Економија
✉️ t.me/code17tv?direct”
凭借高频更新(最新数据采集于 22 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 新闻与媒体 类别中的关键影响点。
18 671
订阅者
-924 小时
-707 天
-23630 天
帖子存档
18 671
🔍 Владимир Вујовић: Београд се данас брани у Бањалуци, на Палама и у Требињу, једнако као и на КиМ. Одбрана РС, као и очување КиМ у саставу Србије, услов без кога нема опстанка Српства у целости
⛓️ Западни режисери српског политичког водвиља су владајућем режиму СНС доделили улогу кочничара сваког националног покрета Срба, како у Србији, тако и у непосредном окружењу.
⚡️ Смена ове национално погубне власти од животног је значаја и за сам опстанак Републике Српске.
👉 Постојање Републике Српске је залог одржавања положаја Срба као средишњег народа Балканског полуострва. Такав положај представља услов да у будућности велике силе, ипак, буду доведене у ситуацију да, приликом свакако очекиваног покушаја и притиска да уреде овај простор у складу са својим циљевима, вољно или невољно, уваже и српске националне интересе.
Цео текст: http://www.nspm.rs/politicki-zivot/zasto-je-smena-ove-nacionalno-pogubne-vlasti-u-beogradu-od-zivotne-vaznosti-za-opstanak-republike-srpske.html
t.me/code17tv
18 671
❗️ Митрополит зворничко-тузлански Фотије: Мустафа Церић својом најавом оснивања „босанске православне цркве“ најављује рат на простору БиХ
t.me/code17tv
18 671
🇮🇷 Ирански врховни вођа Али Хамнеи објавио карикатуру на којој је шеф Беле куће приказан као камена фигура налик фараонском саркофагу која је распада
"Онај човек који тамо седи, обузет надменошћу и гордошћу, и пресуђује целом свету, нека зна да су се тирани и моћници попут фараона, Нимрода, Резе Хана и Мохамеда Резе управо онда када су били на врхунцу своје охолости – срушили. И овај ће се срушити", поручио је ајатолах.
* Порука је објављена уз хештег „као фараон“.
t.me/code17tv
18 671
🇮🇷 У Ирану су организовани масовни скупови подршке иранским властима
Министар спољних послова земље изјавио да је тренутна ситуација под контролом и да ће ускоро бити обновљен интернет широм Ирана.
t.me/code17tv
18 671
Вучићев режим вештачки одржава нереалан курс динара како би створио привид да нема инфлације. Овакав курс одговара увозницима, а уништава домаћу производњу.
Зато у продавницама имамо млеко из увоза, кромпир из увоза, пасуљ из увоза, месо из увоза.
Живимо у фатаморгани.
t.me/code17tv
18 671
🐄 Евроунијатска власт се хвали „златним добом“, а за то време српски сељак пропада.
Велике млекаре све ређе купују млеко од домаћих пољопривредника, а све чешће увозе јефтино млеко у праху из иностранства. Дужност државе је да помогне српском сељаку, а не да га уништава.
* Видео снимци пољопривредника Предрага Вељковића
t.me/code17tv
18 671
🔍 „Вршилац дужности председника Венецуеле.“
Трамп је објавио ову слику на свом налогу на мрежи Truth Social.
t.me/code17tv
18 671
+1
🔍 Вучићевом министру Зукорлићу који је ономад диванио са новим руководством Сирије без државне заставе Србије, тренутно доста тога иде на руку:
- издајничка власт у Београду;
- прозападни део опозиције, коме је стало до свих сем Срба;
- студенти располућени између подршке геј паради и обележавања Дана Републике Српске;
- југотитоистички зборови у којима се сјатило сво комуњарско смеће које до сада није било у првим политичким редовима, па су сада узлетели.
Једино српски народ им не иде на руку.
Са својим суграђанима муслиманима желимо најбоље могуће односе, што смо показали дочекујући студенте из Новог Пазара током протестних шетњи. Међутим, здрав разум намеће питање: зар поред Турске, Немачке, Француске или Велике Британије, највећи исламски центар у Европи да буде баш у Србији? Ко ће водити рачуна да то сутра не постане расадник политички инструисаних кадрова који ће пожелети да и у Србији шире „сарадњу и помирење“ као што су то учинили у Сирији?
t.me/code17tv
18 671
Repost from Српска Спарта- Инфо
+1
🇻🇪🇻🇪🇻🇪🇻🇪🇻🇪🇻🇪У Венецуели је пронађен издајник који је за новац издао свој народ.
Генерал Хавијер Маркано Табата, шеф контраобавештајне службе и почасна гарда председника Венецуеле, ухапшен је под оптужбом за издају.
Сумњичи се да је пружао кључне информације америчкој обавештајној служби које су омогућиле САД да заробе Николаса Мадура, као и да је онемогућио протоколе противваздушне одбране.
На другој фотографији је један од 12 руских ракетних система Бук, који су деактивирани и смештени у хангаре. Сваки је имао 4 ракете. Укупно 48 мета.
Српска Спарта Инфо
18 671
Ако Данска буде морала да да руку своје принцезе Изабеле Трамповом најмлађем сину Барону и преда Гренланд у мираз, шта би требало да уради Србија?
18 671
🫵 Трампе, ја сам обична девојка са Гренланда.
Борићу се с тобом до смрти.
Имаш ли храбрости да станеш са мном у ринг?
t.me/code17tv
18 671
⛔️ Тзв. косовска полиција забранила улазак на КиМ нишким планинарима из удружења „Стазама славних предака“, који су кренули на марш дуг 200 километара поводом 110 година од повлачења српске војске преко Албаније.
t.me/code17tv
18 671
Repost from InfoDefenseSERBIA
ИРАН — на ивици пропасти...
Искрено, не знам да ли ће власти успети да угуше тренутне протесте или не, али оно што сада видим веома подсећа на Кијев, на последње дане режима Јануковича. Ипак, чак и тада је режим имао опцију да силом све угуши, али то није урадио. Власт у Кијеву се тада предала. Због тога је земља наставила да клизи у провалију (и распала се на делове).
Исто то видим данас и на снимцима са улица иранских градова. Међутим, Техеран има једну разлику у односу на Кијев. Тренутна власт нема где да побегне. И бориће се до краја.
Истина, и обим проблема је код њих већи него код Јануковича. Режим је дубоко огрезао у корупцији, народ не верује ничему (што долази од власти), тотална блокада са запада, плус нове технологије (терминали „старлинк“, очигледно раније увезени за координацију протеста у ситуацији када власт исече интернет) које не дозвољавају да се „изолује бојно поље“ у њихову корист.
То је оно што ситуацију за власт чини веома, веома сложеном. А ту је и очигледан интерес националних мањина да растргну земљу на комаде. На пример, једна од главних ударних снага протеста су Курди. Којима, пак, очигледно помажу јединице „Пешмерге“ из суседног ирачког Курдистана.
Постоји и такозвани јужни Азербејџан, на који претендује Азербејџан (северни).
Ипак, чак и ако власт угуши протест, шта даље радити, очигледно нико не зна. А нешто треба урадити и то већ "јуче". Значи, потребне су „још јучерашње“ тоталне реформе режима, на које актуелни 86-годишњи рахбар Али Хамнеи очигледно није спреман (да је спреман, већ би их давно покренуо).
И то доводи власт у стање цугцванга (сваки њихов следећи потез гарантовано погоршава ситуацију). Значи, може се колико год хоћете говорити да су за све криви Американци и Израелци, али они само користе грешке самих иранских власти. А оне, са великом упорношћу, не желе да их исправе (већ их само множe).
Дакле, одвојеност највиших власти земље од реалности је очигледна. И то је увек играло ПРОТИВ ВЛАСТИ. Управо то увек користе непријатељи земље. И користе вешто.
У таквом случају ИРАН је осуђен на пропаст. И ако не сада, онда мало касније. Осуђен је или на тоталне реформе актуелног режима (у које ја више не верујем), или на његово рушење.
При томе, долазак на власт „америчког“ принца из династије Пахлави такође не доноси ништа добро земљи (о томе ћу у посебном материјалу).
У сваком случају, све ће се решити врло брзо. За сутра власти позивају своје присталице да изађу на улице градова и тиме иду на све или ништа. Управо то ће показати да ли ће власт остати у земљи или не.
Пише Јуриј Подољака
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸
Знање и истина 🟰 моћ
Знање и истина 🟰слобода
Драги људи, проследите ову објаву. Хвала и - заједно до победе❗️
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸
⚡️Запратите нас
❤️ InfoDefenseSERBIA
❤️ Чат-бот
⚡️ InfoDefAll
18 671
Repost from Република Српска Крајина
Сплит, ресторан у насељу Башка Вода.
Сасвим обичан дан.
Хрватска омладина пјева "Јасеновац и Градишка Стара, то је кућа Максових месара...".
Не само да хрватско друштво никада није прошло кроз процес денацификације већ је засновано на потпуном одсуству емпатије и на колективној мржњи према Србима да им и страдање српске дјеце изазива смијех.
Уосталом, Хрватска је држава у којој је истребљење Срба (04.08.) државни и национални празник те су овакве појаве заправо природни континуитет конструкције тамошњег друштва.
Слављење убијања, отимања и садизма сваке врсте.
Добродошли у ЕУ...
18 671
🗣 Син Николаса Мадура пренео је прву поруку оца из америчког затвора:
„Не тугујте, код нас је све у реду. Ми смо борци.“
t.me/code17tv
18 671
👉 Исто као што је НАТО издајничка хуља применила звучни топ против свог народа, тако је, према тврдњама америчких пропагандиста, звучни топ примењен и у Венецуели. Оружје згодно за примену свуда где има непослушних и жељних слободе.
⚠️ Током напада на Венецуелу наводно је примењен систем далекометног акустичког дејства LRAD на максималној снази. Звучни талас је изазвао јак бол, крварење и губитак способности кретања стражара.
t.me/code17tv
18 671
🥾 Трампу звучи добро идеја да Марко Рубио постане председник Кубе.
Каубоји се осилили,
t.me/code17tv
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
