Code 17
前往频道在 Telegram
Вести / Свет / Србија / Политика / Историја / Економија ✉️ t.me/code17tv?direct
显示更多📈 Telegram 频道 Code 17 的分析概览
频道 Code 17 (@code17tv) 塞尔维亚语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 18 667 名订阅者,在 新闻与媒体 类别中位列第 12 203,并在 塞尔维亚 地区排名第 31 位。
📊 受众指标与增长动态
自 невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 18 667 名订阅者。
根据 23 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -235,过去 24 小时变化为 -4,整体触达仍然可观。
- 认证状态: 未认证
- 互动率 (ER): 平均受众互动率为 26.05%。内容发布后 24 小时内通常能获得 15.18% 的反应,占订阅者总量。
- 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 4 863 次浏览,首日通常累积 2 833 次浏览。
- 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 158。
📝 描述与内容策略
作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
“Вести / Свет / Србија / Политика / Историја / Економија
✉️ t.me/code17tv?direct”
凭借高频更新(最新数据采集于 24 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 新闻与媒体 类别中的关键影响点。
18 667
订阅者
-424 小时
-617 天
-23530 天
帖子存档
18 667
👉🏻 У исто време само мало јужније, Скупштина Града Ниша одбила декларација за очување воде и ваздуха.
t.me/code17tv
18 667
❗️ Невероватно је колико режим прави овај народ лудим.
Дакле, увођење "приватног партнера" у посао Апотеке Београд није приватизација, а ми смо сви веверице.
t.me/code17tv
18 667
Repost from Евроазија
+2
Како су револвери са полицијским ознакама из Србије завршили у рукама америчких продаваца оружја?
Култ наоружања у Сједињеним Америчким Државама је можда и највећи на свету, а обожаваоци истог су и блогери јутјуб канала продавнице оружја "Classic Firearms" који имају више од 1,6 милиона пратилаца. У својим презентацијама дају савете о пригушивачима за пиштоље, праве поређења између различитих калибара, нуде на продају оружје произведено широм света, укључујући и оно из Србије.
Међутим, снимак објављен 16. октобра 2024. године привукао је посебну пажњу новинара БИРН-а.
На почетку снимка три блогера - Кај, Ерон и Мет - уместо у студију појављују се у складишту - а све како би пред гледаоцима отворили сандуке препуне револвера типа М83 који су произведени у крагујевачкој Застави пре више од 30 година.
- Само смо хтели да погледате у сандуке да видите шта можете очекивати у каквом су стању - каже ентузијастично Ерон приликом отварања првог сандука.
Блогери су ове револвере представили као "вишкове" Заставиног наоружања, међутим БИРН-ова анализа ознака на пиштољима, натписима на сандуцима, али и модификација на оружју, указује да су ови револвери потенцијално цивилно наоружање које су грађани предали или је пак од њих одузето током неке од акција заплене - било раније или пак након масовних трагедија у Београду, Дубони и Малом Орашју у мају 2023. године у којим је убијено 18 особа.
На једном од сандука јасно пише ћирилицом "оружје за уништење", а на пиштољима су остале папирне ознаке на којима пише "МУП", као и имена могућих претходних власника и бројеви предмета под којим су заведени. Да су ови стари револвери били у цивилној употреби, говори и то да су многи нишани модификовани, што је забрањено у полицији, као и да су дршке пиштоља прављене по наруџби, ван серијске производње, па се на некима од њих може наћи и грб ФК Црвена Звезда или пак резбарени двоглави орао.
Цео текст можете прочитати
⬇️⬇️⬇️
https://birn.rs/revolveri-s-oznakama-mup-stigli-do-sad-prodavaca/
|📚Канал|✏️Чет|🔝Појачај|
| @evroaz| @evroazp |
18 667
Repost from N/a
Председник Србије Александар Вучић објавио је да је са Русијом постигнут договор о продужењу снабдевања гасом до 31. марта. Он овај краткорочни споразум представља као дипломатску победу, али реалност је сурова: Србија и даље не може без Русије.
Русија је изашла у сусрет грађанима Србије, али то није тријумф Вучићеве дипломатије – већ неопходан компромис. Кратки рок открива колико је ова власт и Вучић изгубио поверење код Руса.
„Имамо договор о продужењу снабдевању гасом у наредна три месеца, до 31. марта. Србија ће имати довољно гаса.“ Изјавио је Александар ВучићМало је вероватно да је ово било каква дипломатска победа, како Вучић покушава да прикаже. У питању је суштинска нужност – и јасан подсетник да Србија без Русије нема енергетску самосталност.
18 667
Repost from N/a
„Добра вест за Косово. Програмски предвиђамо 216 милиона евра финансијске помоћи и намеравамо да ослободимо 205 милиона евра рано следеће године.“ Изјавила је Урсуле фон дер ЛајенЕУ ЛИЦЕМЕРЈЕ КАО ПОЛИТИКА ПРИТИСКА Под плаштом „добрих вести“ и наводне бриге за људска права, Европска унија и Урсула фон дер Лајен поново демонстрирају политичко лицемерје без преседана. Одлука о укидању такозваних санкција Косову није ништа друго до награда за једностране потезе Приштине и директан притисак на српски народ на Косову и Метохији. Док Брисел проповеда вредности, истовремено затвара очи пред свакодневним кршењем права Срба: институционалним насиљем, отимањем имовине, укидањем српских институција и сталном безбедносном претњом. Такозвано Косово, као глобалистичка творевина настала мимо међународног права, служи као средство уцене и политичког притиска на Србију. Посебан цинизам долази од Урсуле фон дер Лајен, чији је мандат оптерећен Фајзер афером, нетранспарентним уговорима и сумњама у злоупотребу положаја. Уместо да се бави сопственим аферама и кризом кредибилитета ЕУ, она наставља да подржава лажне државне пројекте. Ово је још један очајнички потез глобалистичке хоботнице која је у фази изумирања. Да ли је случајност ова изјава Урсуле и недавна изјава председника Вучића о признању? Или је само подсетник да треба завршити Охридски и француско-немачки план? https://t.me/politickidosije
18 667
📺 Ђорђе Вукадиновић: Анализа случаја "Генералштаб" и зашто је то не само спољнополитички, него и унутрашњеполитички важна ствар. Наиме, то је, слично литијуму, једна од тема око које је направљен широк антирежимски консензус, па чак и део СНС-оваца није за то. Отуд Вучићев нервоза.
youtube.com/watch?v=WbBtxDNJ1qE
t.me/code17tv
18 667
⚡️ СНС похара Србије се наставља — Пошта, Србијаводе, Путеви Србије, Завод за уџбенике и друга јавна предузећа постају ДОО, данас објављеном одлуком Владе Србије!
Јавна предузећа су била само корисници државне имовине, а кад постану ДОО та имовина ће им бити дата у власништво.
То у пракси значи да ће издајничко-криминални режим моћи да приватизује (распрода будзашто) стратешка државна предузећа, а нови власници ће постати истовремено и власници нпр. водних или шумских богатстава наше земље.
t.me/code17tv
18 667
Repost from HelmCast
🔥 ДЕСТИЛЕРИЈА – ЛАЈВ 🔥
🎙 Гост: Срђан Шкоро
Без цензуре. Без улепшавања.
О политици, медијима, притисцима и стварности коју други прећуткују.
📡 Уживо на Телеграму
👉 [https://www.youtube.com/live/XrG5CoYMPf0]
❗️ Постављајте питања у коментарима
❗️ Укључите обавештења
❗️ Поделите да чују и други
18 667
Слободан Рељић: Вучић предаје Косово, па виче „Живела Србија“
▶️ youtu.be/vmZz_VXeNP8?si=B7rF1RcVYsRJ6WIQ
t.me/code17tv
18 667
Repost from БУНТ је стање духа ☧
+1
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸
Дунпај, је ли Палестина општина у Србији?
🇷🇸 t.me/buntcg
18 667
Repost from БУНТ је стање духа ☧
+1
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸
Од погибије 16 људи до "Пазар је свијет" и Драже Петровића.
🇷🇸 t.me/buntcg
18 667
Repost from Дарко Ристов Ђого Дарко Ристович Джого
У најновијој епизоди подкаста "Пожури полако" разговарамо са умним и далековидим књижевником и мислиоцем а најприје - драгим и блиским пријатељем Слободаном Владушићем.
О Мегалополису, Црњанском, кошарци, о нашим животима, будућности свијета и српске књижевности.
Пожури полако.
https://youtu.be/jWL0YlxePbU?si=bp-lLw4GEYHEfD36
18 667
Repost from БУНКЕР
+1
Студенти ДУНП-а објавили које су заставе дозвољене на протесту у Новом Пазару.
А како то и зашто у Србији, у Новом Пазару, у Рашкој области није дозвољена застава Христов монограм или застава "Нема предаје"?
t.me/BunkerSrb
18 667
Repost from N/a
Сваке године нам се деси између 10. и 25. децембра, када долази велики број људи споља, пре свега и из БиХ, Републике Српске, дакле, када дођу, онда они купују овде евре и, наравно, вештачки изазивају (повећану тражњу). Нема никаквих проблема са курсом… Хоћу људима да кажем да се не секирају… Изјавио је Александар ВучићСлажем се да је ово период када наши грађани из дијаспоре долазе на одмор у Србију. Али управо ту почиње проблем са изјавом председника. Људи који долазе из иностранства не купују евре, већ динаре — јер у Србији плаћају у динарима. Евре доносе са собом и мењају их у домаћу валуту. Тврдити супротно није економска анализа, већ замена теза. Да ли је ово још једна вешта манипулација председника или је „економски тигар“ коначно пао на колена? https://t.me/politickidosije
18 667
Repost from N/a
Сваке године нам се деси између 10. и 25. децембра, када долази велики број људи споља, пре свега и из БиХ, Републике Српске, дакле, када дођу, онда они купују овде евре и, наравно, вештачки изазивају (повећану тражњу). Нема никаквих проблема са курсом… Хоћу људима да кажем да се не секирају… Изјавио је Александар ВучићСлажем се да је ово период када наши грађани из дијаспоре долазе на одмор у Србију. Али управо ту почиње проблем са изјавом председника. Људи који долазе из иностранства не купују евре, већ динаре — јер у Србији плаћају у динарима. Евре доносе са собом и мењају их у домаћу валуту. Тврдити супротно није економска анализа, већ замена теза. Да ли је ово још једна вешта манипулација председника или је „економски тигар“ коначно пао на колена? https://t.me/politickidosije
18 667
Repost from N/a
„Траже нам признање ’Косова’: Из Брисела стигла страшна уцена – Вучићева одлука се показала исправном“
Информер пише: „Европски званичници су усвојили декларацију којом се од Србије тражи да бесpogовorno спроведе ’Охридски споразум’“.
Али кључно питање је шта се крије иза те формулације. Да ли сада излази на видело оно што је Александар Вучић обећао у Охриду 2023. године? Да ли Запад притисцима кажњава одуговлачење у испуњавању преузетих, можда и потписаних обавеза? Председник је дужан да грађанима Србије стави на увид Охридски споразум и јасно објасни шта значи поглавље 35. Тајне политике се увек наплаћују.
https://t.me/politickidosije
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
