ch
Feedback
Code 17

Code 17

前往频道在 Telegram

Вести / Свет / Србија / Политика / Историја / Економија ✉️ t.me/code17tv?direct

显示更多

📈 Telegram 频道 Code 17 的分析概览

频道 Code 17 (@code17tv) 塞尔维亚语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 18 667 名订阅者,在 新闻与媒体 类别中位列第 12 203,并在 塞尔维亚 地区排名第 31

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 18 667 名订阅者。

根据 23 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -235,过去 24 小时变化为 -4,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 26.05%。内容发布后 24 小时内通常能获得 15.18% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 4 863 次浏览,首日通常累积 2 833 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 158

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
Вести / Свет / Србија / Политика / Историја / Економија ✉️ t.me/code17tv?direct

凭借高频更新(最新数据采集于 24 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 新闻与媒体 类别中的关键影响点。

18 667
订阅者
-424 小时
-617
-23530
帖子存档
Code 17
18 666
Repost from N/a
Путинова жеља Европљанима: ,,Драги Европљани, сачувајте своју слепу веру за Деда Мраза!” 😄 https://t.me/politickidosije

Code 17
18 666
💊 Нико на свету не може да спава само два или три сата дневно, а да то не остави тешке последице по његово здравље, и свакак
💊 Нико на свету не може да спава само два или три сата дневно, а да то не остави тешке последице по његово здравље, и свакако не у дужем временском периоду. Постоје само два изузетка: 1) уколико је реч о изузетно ретким, највећим подвижницима попут Св. Јована Шангајског, који је сат-два дневно спавао и то не у кревету, већ седећи у столици; или пак, 2) ако је неко на тешким дрогама. Пошто нам AV баш и не личи на неког испосника, може се закључити да преостају само две могућности: или 1) Чале Брнаба лаже; или 2) AV користи тешка „допинг“ средства. t.me/code17tv

Code 17
18 666
❤️ Свим православним женама, мајкама, бакама, теткама, ујнама, стринама и свим нашим сестрама у Христу, срећан празник Матери
❤️ Свим православним женама, мајкама, бакама, теткама, ујнама, стринама и свим нашим сестрама у Христу, срећан празник Материце! t.me/code17tv

Code 17
18 666
Проф. др Владимир Дугалић 🔴Док је обављао високоризичну операцију која је трајала 5-6 сати, у том тренутку га зову на "разговор", да напусти пацијента на столу, јер освета је приоритет у односу на људски живот! 🔴Снимак из емисије са краја прошле године, када се први пут сусрео са репресијом картела, због критике упућене Златибору Лончару и подршке студентима. 🇷🇸 СРПСКИ ГЛАСНИК

Code 17
18 666
Repost from N/a
Против гашења Руско-српског хуманитарног центра у Нишу Зелено-леви фронт (ЗЛФ) и Покрет слободних грађана (ПСГ), заједно са д
Против гашења Руско-српског хуманитарног центра у Нишу Зелено-леви фронт (ЗЛФ) и Покрет слободних грађана (ПСГ), заједно са другим опозиционим групама као што су СДА Санџака и Партија за демократско деловање, поднели су 25. децембра 2025. године предлог закона Народној скупштини Србије о стављању ван снаге споразума између Владе Србије и Владе Русије о оснивању Руско-српског хуманитарног центра у Нишу. Овај центар, основан 2012. године, служи за хуманитарно реаговање у ванредним ситуацијама, обуку спасилаца, гашење пожара и пружање помоћи у катастрофама. Критичари га виде као симбол српско-руског партнерства у областима одбране, енергетике и науке, док га неки оптужују за потенцијалну обавештајну улогу или недовољну активност. За мене је овај предлог неприхватљив и представља акт издаје националних интереса. Он помаже НАТО лобистима и спољним притисцима да се ослабљује стратешко партнерство Србије са Русијом, које је кључно за очување суверенитета, економске стабилности и одбрамбеног потенцијала. Србија треба да чува своје традиционалне савезе и брани независну политику, а не да попушта под притиском оних који желе да нас увуку у једностране блокове. Гашење центра био би корак ка даљем удаљавању од Русије и јачању утицаја Запада, што није у интересу српског народа. Подржавам очување и развој Руско-српског хуманитарног центра као дела ширег српско-руског пријатељства! Душан Комазец Покрет МИ СНАГА НАРОДА https://t.me/politickidosije

Code 17
18 666
Repost from N/a
Против гашења Руско-српског хуманитарног центра у Нишу Зелено-леви фронт (ЗЛФ) и Покрет слободних грађана (ПСГ), заједно са д
Против гашења Руско-српског хуманитарног центра у Нишу Зелено-леви фронт (ЗЛФ) и Покрет слободних грађана (ПСГ), заједно са другим опозиционим групама као што су СДА Санџака и Партија за демократско деловање, поднели су 25. децембра 2025. године предлог закона Народној скупштини Србије о стављању ван снаге споразума између Владе Србије и Владе Русије о оснивању Руско-српског хуманитарног центра у Нишу. Овај центар, основан 2012. године, служи за хуманитарно реаговање у ванредним ситуацијама, обуку спасилаца, гашење пожара и пружање помоћи у катастрофама. Критичари га виде као симбол српско-руског партнерства у областима одбране, енергетике и науке, док га неки оптужују за потенцијалну обавештајну улогу или недовољну активност. За мене је овај предлог неприхватљив и представља акт издаје националних интереса. Он помаже НАТО лобистима и спољним притисцима да се ослабљује стратешко партнерство Србије са Русијом, које је кључно за очување суверенитета, економске стабилности и одбрамбеног потенцијала. Србија треба да чува своје традиционалне савезе и брани независну политику, а не да попушта под притиском оних који желе да нас увуку у једностране блокове. Гашење центра био би корак ка даљем удаљавању од Русије и јачању утицаја Запада, што није у интересу српског народа. Подржавам очување и развој Руско-српског хуманитарног центра као дела ширег српско-руског пријатељства! Душан Комазец https://t.me/politickidosije

Code 17
18 666
Repost from N/a
Против гашења Руско-српског хуманитарног центра у Нишу Зелено-леви фронт (ЗЛФ) и Покрет слободних грађана (ПСГ), заједно са д
Против гашења Руско-српског хуманитарног центра у Нишу Зелено-леви фронт (ЗЛФ) и Покрет слободних грађана (ПСГ), заједно са другим опозиционим групама као што су СДА Санџака и Партија за демократско деловање, поднели су 25. децембра 2025. године предлог закона Народној скупштини Србије о стављању ван снаге споразума између Владе Србије и Владе Русије о оснивању Руско-српског хуманитарног центра у Нишу. Овај центар, основан 2012. године, служи за хуманитарно реаговање у ванредним ситуацијама, обуку спасилаца, гашење пожара и пружање помоћи у катастрофама. Критичари га виде као симбол српско-руског партнерства у областима одбране, енергетике и науке, док га неки оптужују за потенцијалну обавештајну улогу или недовољну активност. За мене је овај предлог неприхватљив и представља акт издаје националних интереса. Он помаже НАТО лобистима и спољним притисцима да се ослабљује стратешко партнерство Србије са Русијом, које је кључно за очување суверенитета, економске стабилности и одбрамбеног потенцијала. Србија треба да чува своје традиционалне савезе и брани независну политику, а не да попушта под притиском оних који желе да нас увуку у једностране блокове. Гашење центра био би корак ка даљем удаљавању од Русије и јачању утицаја Запада, што није у интересу српског народа. Подржавам очување и развој Руско-српског хуманитарног центра као дела ширег српско-руског пријатељства! Душан Комазец https://t.me/politickidosije

Code 17
18 666
📂Ако желиш да покориш један народ, едукуј му децу. Сам тај процес препусти издајницима из редова тог народа који ће то спров
📂Ако желиш да покориш један народ, едукуј му децу. Сам тај процес препусти издајницима из редова тог народа који ће то спровести за довољно понуђен новац. Српска деца у Србији уче о некаквој древној Хрватској и непостојећем хрватском краљу Томиславу...уче о некаквој минијатурној Србији окруженој Хрватима и Бугарима...уче да је Ђурађ Кастриот (Скендербег) био Албанац који се борио против Турака иако је Албанија настала 1912. године итд. Без обзира што је у окупираној Србији допуштено да странци (пре свега 🇪🇺Немци и 🐎Хрвати) уређују школски програм преко својих издавачких кућа, готово сви аутори текстова у тим уџбеницима су - Срби, ударна песница самог окупатора изнутра која трује нашу децу. Ако неко убија ваше дете без обзира да ли у физичком или духовном смислу, ваша родитељска дужност је да браните живот и душу сопственог детета а не да га мирно шаљете у школу која је данас ништа друго до духовна кланица српске деце. Шта је потребно за устанак ако не напад на децу?А ово траје већ предуго.. Српска Спарта Инфо

Code 17
18 666
⁉️ Што сад Вучић и екипа не направе нови Генералштаб тако што ће обновити стари, у оквиру кога такође може да буде музеј? Или
+1
⁉️ Што сад Вучић и екипа не направе нови Генералштаб тако што ће обновити стари, у оквиру кога такође може да буде музеј? Или је наша држава неспособна да изгради један музеј, па то уместо нас Срба то морају да ураде Американци или ма који други странци?! Уместо тога Вучић и Гашић лопатају по Бањици и чекају згодну прилику да Трамповог зета замени неки други „инвеститор“ који би био спремнији да учествује у њиховим муљажама. t.me/code17tv

Code 17
18 666
Repost from Евроазија
Да ли ћемо памтити или заборављати зависи искључиво од нас. Ако има неко да му није јасно зашто су ослобођени Весић и Танаско
Да ли ћемо памтити или заборављати зависи искључиво од нас. Ако има неко да му није јасно зашто су ослобођени Весић и Танасковић, ево мали подсетник Мислим ако сте заборавили ону чувену реченицу у дану злочина "Када смо све реконструисали, само надстрешницу нисмо" |📚Канал|✏️Чет|🔝Појачај| | @evroaz| @evroazp |

Code 17
18 666
⚠️ Увек иста прича са режимскиm лажовима, а поготово са врховним лажовом. Склања „Ћациленд“ тако што га не склања. Истина је,
+1
⚠️ Увек иста прича са режимскиm лажовима, а поготово са врховним лажовом. Склања „Ћациленд“ тако што га не склања. Истина је, међутим, да обојене револуције није никада ни било, већ народног бунта против лажова, криминалаца и издајника. И наравно да он не сме потпуно да склони своје преторијанце јер без њих сасвим сигурно не би могао да остаје на власти. t.me/code17tv

Code 17
18 666
❗️ Изјаву министра одбране Белорусије треба схватити озбиљно – Запад се већ дуже време спрема за директан сукоб са Русијом. У
❗️ Изјаву министра одбране Белорусије треба схватити озбиљно – Запад се већ дуже време спрема за директан сукоб са Русијом. Уколико се не одбранимо од све три домаће, издајничке ЕУ екипе о којима Код 17 већ дуже време пише, може нам се десити да се по први пут у историји нађемо на погрешној страни. Може нам се десити да нас уведу у братоубилачки рат са Русима – јер то је коначно одредиште европског пута без алтернативе. t.me/code17tv

Code 17
18 666
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸 Привредна комора Србије (Марко Чадеж) и зимске чаролије у Европи. 🇷🇸 t.me/buntcg
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸 Привредна комора Србије (Марко Чадеж) и зимске чаролије у Европи. 🇷🇸 t.me/buntcg

Code 17
18 666
⛓️ Вучићев режим по угледу на своје менторе из ЕУ, иде ка ограничавању и укидању слободне говора. t.me/code17tv
⛓️ Вучићев режим по угледу на своје менторе из ЕУ, иде ка ограничавању и укидању слободне говора. t.me/code17tv

Code 17
18 666
Аналитичар Драгомир Анђелковић! 🇺🇸Америчка омча🪢 💃🏻Протоколарна супруга Тамара 🏚️ДОО Србија: Дао јавна предузећа у залог за ЕКСПО 🎭Права улога ЦРТЕ📛 #ДрагомирАнђелковић #DragomirAndjelkovic #izbori2026 #crta #tamaravucic #generalstab #tramp #mionica #expo2027 #praviodgovor #правиодговор https://youtu.be/y-bhKuiKxUc?si=kb2d34RdIr7MHebw

Code 17
18 666
Вучићев удар на Путина: У Данској почиње производња српских ракета за Украјину! https://srbin.info/vucicev-udar-na-putina-u-danskoj-pocinje-proizvodnja-srpskih-raketa-za-ukrajinu/ Српски диктатор и издајник Александар Вучић је одлучио да настави да игра на танкој жици и баци све карте за опстанак на власти на европске глобалисте. Данска је званично одобрила имплементацију српске шеме за производњу ракета намењених Украјини, што представља значајан корак у европској подршци Кијеву усред текућег сукоба са Русијом. Према информацијама из данских извора, производња 122-мм ракета за ракетне артиљеријске системе (МЛРС) почнеће 2026. године на бившој НАТО ваздушној бази Вандел у Јутланду, која обухвата преко 30 специјализованих објеката, бункера за складиштење експлозива и муниције, тестних зона и истраживачких центара. Ова иницијатива долази у тренутку када Европа појачава напоре за обнову залиха муниције совјетског типа, попут система БМ-21 „Град“ и њихових европских модификација, пише „Евроазија дејли“. Компанија SkyPro, основана 30. марта 2024. године, већ је започела инсталацију производних линија на овој локацији. Пројекат је модуларан и омогућава проширење, почевши од 122-мм ракета, са потенцијалом за калибре до 400 мм. SkyPro ће лиценцирано производити српске ракете ЕДеПро Г-2000 (домета око 40 км) и модификацију Г-2000СЛ+ (домета до 46 км), које надмашују стандардни домет „Град“ система. Ове ракете су намењене попуњавању муниционих залиха Украјине, која се ослања на совјетско наслеђе у артиљерији. Ова шема представља формализацију ранијих индиректних испорука из Србије. Према извештајима, српска предузећа су раније снабдевала компоненте за 122-мм ракете и мине Чешкој и Бугарској, где су се вршиле финална монтажа и слање Украјини. Читајте више https://t.me/Uz_Svoj_Narod

Code 17
18 666
🔎 AV сваке године обара сопствени рекорд у броју обраћањa, a сразмерно томе и у броју лажи. t.me/code17tv
+1
🔎 AV сваке године обара сопствени рекорд у броју обраћањa, a сразмерно томе и у броју лажи. t.me/code17tv

Code 17
18 666
🔎 Ако је ова скупина еврослинаваца успела да постигне договор о „координацији активности на путу ка ЕУ“, ваљда и патриоте мо
🔎 Ако је ова скупина еврослинаваца успела да постигне договор о „координацији активности на путу ка ЕУ“, ваљда и патриоте могу да постигну договор о координацији на путу ка чланству у БРИКС-у. t.me/code17tv

Code 17
18 666
🔥 🔥 🔥 t.me/code17tv
🔥 🔥 🔥 t.me/code17tv

Code 17
18 666
Repost from БУНКЕР
Божија Промисао у дигиталном свету У покушају да исмеју Хришћанство и Србе поједини корисници друштвених мрежа из САД и са Запада поделили су снимак српске породице (деце) где пале свећу за своју славу Свети Никола. Наиме исмевали су рибу у тањиру (која је симболично постављена за потребе снимка) што су они покушали да представе као сироту породицу из Србије уз разна друга подсмевања итд. (класични слепци). Снимак је међутим достигао стотине хиљада прегледа на мрежи Х, уз, да не грешимо душу, и критички однос према онима који су покушали да понизе ову децу. Све у свему оно на шта ти слепци нису рачунали је да ће се снимак толико раширити и да ће велики број Западњака погледавши снимак дочекати њихов Божић уз "Оче наш" на српском језику. t.me/BunkerSrb