Code 17
前往频道在 Telegram
Вести / Свет / Србија / Политика / Историја / Економија ✉️ t.me/code17tv?direct
显示更多📈 Telegram 频道 Code 17 的分析概览
频道 Code 17 (@code17tv) 塞尔维亚语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 18 669 名订阅者,在 新闻与媒体 类别中位列第 12 203,并在 塞尔维亚 地区排名第 31 位。
📊 受众指标与增长动态
自 невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 18 669 名订阅者。
根据 22 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -240,过去 24 小时变化为 -8,整体触达仍然可观。
- 认证状态: 未认证
- 互动率 (ER): 平均受众互动率为 25.51%。内容发布后 24 小时内通常能获得 15.93% 的反应,占订阅者总量。
- 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 4 763 次浏览,首日通常累积 2 974 次浏览。
- 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 159。
📝 描述与内容策略
作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
“Вести / Свет / Србија / Политика / Историја / Економија
✉️ t.me/code17tv?direct”
凭借高频更新(最新数据采集于 23 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 新闻与媒体 类别中的关键影响点。
18 669
订阅者
-824 小时
-657 天
-24030 天
帖子存档
18 668
🇮🇷Ali Laridžani, sekretar iranskog Saveta za nacionalnu bezbednost, izjavio je da se Iran i Izrael nalaze u ratnom stanju, a ne u miru ili prekidu vatre.
t.me/code17tv
18 668
Repost from Прави одговор 🎯
Разговор државних криминалаца преко Воцапа о Генералштабу
https://nova.rs/vesti/hronika/o-najvecoj-drzavnoj-aferi-preko-vajbera-i-vocapa-otkrivamo-prepiske-izmedju-ministra-kuluture-nikole-selakovica-i-drugih-optuzenih-u-slucaju-generalstab/
"Tako 17. novembra 2024. godine, u 11:29:38 časova, okrivljeni Ivanović putam „Vajbera“ piše okrivljenom Vasiću: „Estela na N1 pre 5 minuta daje izjavu da tvoj Rz nije učestvovao u skidanju zastite sa Generalstaba.“ Podsetimo, osoba koju oslovljavaju sa Estela jeste Estela Radonjić Živkov, zamenica direktora Republičkog zavoda za zaštitu spomenika u Beogradu koja je u međuvremenu razrešena te funkcije na svoj zahtev, a u ovom postupku ima status svedoka.
Vasić mu u 11:33:49 časova odgovara: „Bez moje saglasnosti…“
Vasić u 11:34:11 časova pita okrivljenog Ivanovića: „Možemo li da se čujemo ovde“ na šta mu okrivljeni Ivanović u 11:34:39 časova odgovara: „Naravno“.
Sat vremena kasnije, dvojica okrivljenih razgovaraju putam „Vocap“ aplikacije.
Ivanović tada Vasiću šalje link ka internet stranici na kojoj su objavljene sporne odluke Vlade o Generalštabu. Minut kasnije šalje još jednu poruku:
„Evo Odluke iz Sl. Glasnika o izmeni Odluke za Područje oko Ulice kneza Miloša. To ne znam ko je radio“.
Nekoliko minuta kasnije, Ivanović šalje Vasiću još jedan link na stranici sa spornim odlukama nakon čega mu piše: „A evo Odluke o prestanku svojstva KD zgradama Generalštaba.“
U 12:24:56 časova šalje: „Dakle dve Odluke su objavljene u Sl. Glasniku“.
Vasić: Da, to sam video.
Ivanović: Jedna o prestanku svojstva KD – i to znamo i u tome smo ti i ja učestvovali ispred Ustanova onaj dan u Ministarstvu u julu. A druga je Odluka o Izmeni Odluke o Području oko Ulice kneza Miloša – za tu Odluku ja ne znam ništa i to je urađeno bez nas/mene.“
18 668
Repost from InfoDefenseSERBIA
Хистерија због Гренланда: „а зашто нас“ и какве везе са овим има „независност Косова“?
Гледам те европске немоћне јаднике како хистеришу поводом будућности Гренланда, коју Трамп (за сада само речима) пише дрско, чврсто и непоколебљиво.
Као да је острво њихово и да им није стало шта они о томе мислите.
И одмах се сетим 2008. године, признања "Косова". Тада су многе европске земље (међу онима које данас хистеришу) први пут отворено игнорисале међународно право и помогле Американцима да свету наметну независност "Косова“.
Тада су их упозоравали — све то се неће добро завршити. Али ко је тада могао да помисли да ће и њих то пре или касније погодити?
Узгред, Данска је тада такође признала тај произвољни чин САД и кршење међународног права (на које се данас позива).
Пише Јуриј Подољака
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸
Знање и истина 🟰 моћ
Знање и истина 🟰слобода
Драги људи, проследите ову објаву. Хвала и - заједно до победе❗️
🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸
⚡️Запратите нас
❤️ InfoDefenseSERBIA
❤️ Чат-бот
⚡️ InfoDefAll
18 668
❗️ Предлажемо Данској да под хитно упосли Ацу Шиптара као главног преговарача — да их научи како да оснују Заједницу данских општина на Гренланду и победе Трампа са 5:0!
t.me/code17tv
18 668
Бити непријатељ САД је опасно, а бити пријатељ САД је кобно! — стара данска пословица
t.me/code17tv
18 668
🙈 Изгледа да ће чак и „непријатељска“ Венецуела боље проћи од „савезничке“ Данске.
t.me/code17tv
18 668
🔥 И поново Трамп: Предузећемо нешто по питању Гренланда свиђало се то њима или не!
t.me/code17tv
18 668
⚡️ Трамп: То што су се Данци искрцали бродом на Гренланду пре 500 година не значи да је та земља њихов посед. И ми имамо много бродова да стигнемо тамо.
t.me/code17tv
18 668
Repost from РУСИЈА У СРЦУ
⚡️САД почињу борбене операције у Мексику, - Трамп је најавио копнене ударе по земљи ускоро
"Почећемо да делујемо локално против картела. Картели управљају Мексиком. Веома је тужно гледати шта се догодило са овом земљом", изјавио је председник САД.
💥Овај је тотално полудео💥
🎖 t.me/rusijausrcu 🎖
18 668
Repost from Срби за Русе 🇷🇸 ☦️ 🇷🇺 Сербы за русских
🔍 Oтмица Мадура, покушај напада дронова на Путинову резиденцију, атентат на Траореа и Рубио који цитира "Кума".
Амери су се баш разлетели по целом свету у мафијашком маниру.
Њихов проблем је што изнад сваког "Кума" постоји Бог, а он ће да суди свима без разлике.
Што би Путин рекао: "С нама је Бог"; па свако нека одлучи хоће ли с "Кумом" или бира "Крст часни и слободу златну".
t.me/srbizaruse
18 668
❌ Хуља остаје хуља. За све време откако је ступио на дужност председника Србије, Вучић се ниједном није појавио на обележавању Дана Републике Српске 9. јануара.
t.me/code17tv
18 668
Repost from Српска Спарта- Инфо
🇺🇦❌️🕯Највеће украјинско складиште гаса, око 17 милијарди кубних метара је капацитет пџемног спремишта, више не постоји. Унутра се складиштио амерички, скупи, ЛНГ.
Помножити с ценом м3 ЛНГ и вредности саме грађевине.
У замену за два празна руска танкера за нафту.
Након ракетног удара, подземно складиште гаса Билче-Воличко-Угерско је престало да постоји.
У Кијеву је јутрос било минус 6.
Кијев је без гаса, струје, на минусу водоводне цеви почињу да се смрзавају. Кокаински је 156 метара испод земље.
Руси комотно могу оптужити нелегитимног председника Украјине за саботажу. Нико није регистровао ни видео пројектил. Дакле, нису Руси јер се не може доказати.
Нема Усруле, фира ЕУ. Ни ЕУ НАТОа. Апсолутна медијска тишина. Хајд' објасни ЕУ грађанству да дају стотине милијарди за сигурност а оно може да те стрефи кад год.
Боље није могло.
То се зове Велика игра.
Шах је древна Игра с Истока.
Српска Спарта Инфо
18 668
Repost from Српски Инат ☧
"Цела Русија зна Републику Српску. Поздрав вама из Сургута".
Послао пратилац Алексеј Суворов ❤️🇷🇸🇷🇺
t.me/srpskinat
18 668
🇷🇸 Овакав – једини исправан – поздрав свечаног строја, одраз је здравља српске нације, пламена слободе који тренутно уз све потешкоће тиња у Српској.
Такав поздрав је на жалост тренутно немогућ у Србији. Република Српска је очигледно у неким стварима слободнија од Србије.
* Снимак са данашњег свечаног дефилеа поводом обележавања Дана Републике Српске у Бањалуци
t.me/code17tv
18 668
🇪🇺Како чланице ЕУ живе на грбачи српског народа?👇🏽
Деценијама се понавља иста мантра: Европска унија је „највећи донатор“.
Међутим, када се изађе из пропагандног оквира, слика постаје потпуно другачија и веома непријатна.
Поставља се кључно питање:
да ли Европска унија финансира Србију или Србија финансира грађане Западне Европе?👇🏽👇🏽👇🏽
⚠️Према подацима за период 2008–2024. године, укупан приход остварен од страних директних инвестиција у Србији износио је 34,4 милијарде долара. (Ово је сабрани приход остварен током више година.) Од тог износа:
-14,3 милијарде долара је реинвестирано у Србији
-20,1 милијарда долара је репатрирана, односно изнета из земље у виду профита и дивиденди
Другим речима, готово две трећине оствареног профита завршило је ван Србије, пре свега у централама компанија из Западне Европе.
Србија је, дакле, извор профита, а не равноправан развојни партнер.
Истовремено:
-наша радна снага остаје јефтина
-еколошки и социјални трошкови остају у земљи
-субвенције и пореске олакшице плаћају грађани Србије
У том контексту, „донације“ Европске уније представљају димну завесу и идеолошку пропаганду. Њихова функција је јасна:
да се минимални и једнократни износи помоћи прикажу као доказ солидарности, док се вишеструко већи годишњи одлив профита систематски прећуткује, чиме се Србија одржава у стању економске зависности.
НЕ У ЕУ!
Косово је Србија! 🇷🇸
t.me/code17tv
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
