ch
Feedback
Jajka Správy

Jajka Správy

前往频道在 Telegram
3 735
订阅者
-324 小时
+67
+3830
帖子存档
Repost from N/a
Bývalý minister zahraničných vecí a niekdajší kandidát na prezidenta SR Ivan Korčok sa v stredu ráno stal účastníkom dopravne
Bývalý minister zahraničných vecí a niekdajší kandidát na prezidenta SR Ivan Korčok sa v stredu ráno stal účastníkom dopravnej nehody v Pezinku. Okolnosti nehody aktuálne vyšetruje polícia. Dychová skúška u oboch vodičov mala negatívny výsledok. https://iden.sk/ivan-korcok-mal-v-pezinku-dopravnu-nehodu-policia-vysetruje-okolnosti/

Repost from Mimi Šramová
Milujeme Marošov humor 😎 FB Maroš Bednár

🤔👊👌✌️👍
🤔👊👌✌️👍

Matúš a David 🤔🫣🙃🤣🤣🤣

BEZ KOMENTÁRA ‼️ ‼️INFOVOJNA ‼️

Milan Uhrik 👈 🔥 Lucia Yar z PS: "IMIGRANTI SÚ ZLÍ, LEBO MY SME K NIM ZLÍ" 🤯 Fakt to zadrela v relácii so mnou. Progresívci sa jednoducho zbláznili 👎 Veď vypočujte si sami... 🇸🇰 Hnutie REPUBLIKA im v žiadnom prípade nebude ⛔️ ustupovať. Nedovoľme im zničiť Slovensko!

Repost from Mimi Šramová
Mój zlatý ukrivdený modrooký, chuďátko naše NEzakomplexované... Milujem tieto typy, ktoré 20r poberali plat a výhody a slávu v žiari reflektorov svojho zamestnávateľa, a teraz na neho kydajú... 🎥 Ondro Bukový

Repost from Infopole...
P. Magyar prijal pred samitom V4 v Maďarsku R. Fica. Premiéri Poľska, Česka, Maďarska a Slovenska sa stretávajú po 2-ročnej pauze. V4 sa nestretávala najmä pre spory V. Orbána s Poľskom v otázkach Ukrajiny.

Bez komentára ‼️🫣🙃
Bez komentára ‼️🫣🙃

Repost from Mimi Šramová
Jozef Majchrák z Postoja nakladá PS-ku: Prekročili v útoku na Fica červenú čiaru?

Rajchl nakladá progresívnej gume z paláca! 🇸🇰 @slobodaprejavu

Repost from Infopole...
Zdroj: Martina Šimkovičova.... @svkpole

Najnovšie video pre Beatku Jurík 👈 Násilná mobilizácia v Odese. Banda verbovateľov zadržala jedného muža, neďaleko kričí žena.

Ako sme čakali, hneď keď nejaký Slovák spácha niečo ohavné, treba navodzovať dojem, že všetci slovenskí muži sú takí istí, le
Ako sme čakali, hneď keď nejaký Slovák spácha niečo ohavné, treba navodzovať dojem, že všetci slovenskí muži sú takí istí, len aby sme prekryli dennodenné násilnosti nelegálnych imigrantov v Európe. Toto je tak úbohé ako celé progresívne Slovensko.🫣

Beáta Jurík tvrdí,že v Rusku prebieha násilná mobilizácia na ukrajinský front a že takáto násilná mobilizácia je dokonca zaznamenaná na videách. Môže mi niekto také video z Ruska poslať?

Toto by sa páčilo pani Yar?! Parížsky súd 18. júna 2026 udelil 27-ročnej Thaïs d’Escufonovej pokutu vo výške 1 000 eur za pod
Toto by sa páčilo pani Yar?! Parížsky súd 18. júna 2026 udelil 27-ročnej Thaïs d’Escufonovej pokutu vo výške 1 000 eur za podnecovanie nenávisti na základe pôvodu a rasy. Dôvodom boli jej výroky z roku 2023, ktoré odzneli v televízii. Z obete sa stala obžalovaná Advokáti Thaïs d’Escufonovej poukázali na to, že ich klientka sama podala trestné oznámenie za sexuálne napadnutie a únos po tom, ako sa do jej domu vlámal muž. Obeť túto udalosť spája s migráciou. V niekoľkých rozhovoroch uviedla: „Dávam za vinu našim lídrom, že do Francúzska prišli tisíce nebezpečných ľudí.“ Dodala, že to vníma ako štrukturálnu súvislosť medzi migračnou politikou a násilím páchaným na ženách. Jej podporovatelia odsudzujú zvrat situácie, pri ktorom je obeť sexuálneho napadnutia stíhaná za svoje výroky. https://www.epochtimes.sk/obet-sexualneho-nasilia-migranta-dostala-vo-francuzsku-pokutu-za-podnecovanie-rasovej-nenavisti_92155.html?utm_source=Facebook&utm_medium=picture&fbclid=IwdGRjcASm5oRleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEenQDixRVpquRUJSkLi1_V1xgeAsmb968DsLXXXy4z9lRIAvsChtvDUdm1-5g_aem_pFnbZf4u8GRnSROO7ZplQA

S týmto sa nedá nesúhlasiť‼️ Celé video tu ⬇️⬇️⬇️ https://youtu.be/HYSeDgx0kv0?is=KT8V2Kl1k5cmjUPf

Eduard Chmelár k veci 👈

Od vás 👈 Ahoj. Včera, v nedeľu, som bol v nitrianskom McDonalde. Stálo tam to lacné auto s tou zlatou vaňou. Neriešil som ho
Od vás 👈 Ahoj. Včera, v nedeľu, som bol v nitrianskom McDonalde. Stálo tam to lacné auto s tou zlatou vaňou. Neriešil som ho a najedol som sa. Vonku sedeli dvaja Demokrati vo firemných tričkách. Mal som na sebe tričko so štátnym znakom a označením jedného športového zväzu. Jeden z nich sa na mňa pozrel a poznamenal: „Aaaa, reprezentant...“ Trochu ma to vytočilo, najmä ten povýšenecký tón. Samozrejme, že som sa neotočil, ale auto som oplul. A nie málo. Už som sedel v aute, keď ten druhý pribehol s otázkou, či mám problém s tým autom. Hovorím: „Samozrejme.“ Vtom si dal dole klobúk – taký rybársky. Bol to kamarát z Nitry, bývalý futbalový ultras. Hovorím mu: „Hocičo, ale Naď a Šeliga?“ Nasledovala polhodina debaty a čarovná formulka „lebo Fico“ zaznela asi 30-krát. Hovorím: „Starý, Naď založil Smer...“ (pozn.: nepravda) „...a zabijak. Naď nemá žiadne peniaze a kampaň je platená z členských príspevkov.“ Hovorím mu: „Koľko máte členov a aká je výška členského? Toto auto stojí minimálne 75-tisíc eur. To sú aké príspevky?

Repost from Slovenský medveď
Ani nevieme, čo napísať.. Video zaslal Absurdistan v diskusii T.me/slovenskymedved

Jajka Správy - Telegram 频道 @jajkaspravy 的统计与分析