ch
Feedback
Nedodaiev | Інвестиції + Технології

Nedodaiev | Інвестиції + Технології

前往频道在 Telegram

💸 Говоримо про гроші без нудних лекцій. Авторський канал про фінанси та інвестиції. Підтримати канал кавою: https://www.patreon.com/13664030/join

显示更多
555
订阅者
-124 小时
-27
-330
吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+6
在0个频道中
五月 '26
+8
在0个频道中
Get PRO
四月 '26
+9
在0个频道中
Get PRO
三月 '26
+12
在0个频道中
Get PRO
二月 '26
+9
在0个频道中
Get PRO
一月 '26
+21
在0个频道中
Get PRO
十二月 '25
+4
在0个频道中
Get PRO
十一月 '25
+13
在0个频道中
Get PRO
十月 '25
+34
在0个频道中
Get PRO
九月 '25
+42
在0个频道中
Get PRO
八月 '25
+18
在0个频道中
Get PRO
七月 '25
+17
在0个频道中
Get PRO
六月 '25
+8
在0个频道中
Get PRO
五月 '25
+34
在0个频道中
Get PRO
四月 '25
+14
在0个频道中
Get PRO
三月 '25
+16
在0个频道中
Get PRO
二月 '25
+81
在0个频道中
Get PRO
一月 '25
+64
在0个频道中
Get PRO
十二月 '24
+29
在0个频道中
Get PRO
十一月 '24
+19
在0个频道中
Get PRO
十月 '24
+7
在0个频道中
Get PRO
九月 '24
+10
在0个频道中
Get PRO
八月 '24
+7
在0个频道中
Get PRO
七月 '24
+6
在0个频道中
Get PRO
六月 '24
+1 158
在0个频道中
Get PRO
五月 '24
+12
在0个频道中
Get PRO
四月 '24
+12
在0个频道中
Get PRO
三月 '24
+24
在0个频道中
Get PRO
二月 '24
+7
在0个频道中
Get PRO
一月 '24
+17
在0个频道中
Get PRO
十二月 '23
+21
在0个频道中
Get PRO
十一月 '23
+5
在0个频道中
Get PRO
十月 '23
+256
在0个频道中
日期
订阅者增长
提及
频道
28 六月0
27 六月0
26 六月0
25 六月0
24 六月0
23 六月0
22 六月+1
21 六月0
20 六月0
19 六月+1
18 六月0
17 六月0
16 六月+1
15 六月0
14 六月0
13 六月0
12 六月+1
11 六月0
10 六月0
09 六月0
08 六月+1
07 六月0
06 六月0
05 六月0
04 六月0
03 六月0
02 六月0
01 六月+1
频道帖子
$PLTR вже 111$ 😄 А хтось же купляв їх по 180$...

2
🚀 +5 $RKLB по 85.13$ Повернув 5 акцій, які продавав місяць тому, але вже на 60 доларів дешевше. Середня ціна позиції начебто зростає, але при мені залишається майже 300$ додатково після продажу по 143$. Тобто кількість акцій залишається та сама, а сума кешу стає більшою🤔
158
3
Золото наближається до привабливої ціни 👀
Золото наближається до привабливої ціни 👀
165
4
‼️💰 Закрив шорт $PLTR по 118.5$ 🍸
186
5
💻 -5 $INTC по 140.66$ Intel продовжує зростати швидше за зростання їхніх доходів, тому я скорочую позицію на кілька акцій. Натомість куплю 7 $SGOV. Поки що перекладаю гроші в облігації, щоб вони приносили більше грошей. Проте, коли на ринку почнеться криза, я буду позбавлятися облігацій на користь акцій.
205
6
Створив новий скіл в Claude Code, який, схоже, вичерпає невдовзі всі ліміти 🚽 Він 2 години працює з одного короткого промпту
Створив новий скіл в Claude Code, який, схоже, вичерпає невдовзі всі ліміти 🚽 Він 2 години працює з одного короткого промпту на одне речення. Цікаво буде переглянути результат.
286
7
Якщо проаналізувати інвестиції в $INTC та $RKLB, то можна зробити висновок, що найбільший приріст мають позиції, які: 1) мають надмірний песимізм зі сторони ринку (зараз схожий надмірний песимізм спостерігається з Software сектором). У випадку з Intel, ринок заздалегідь "похоронив" компанію, вважаючи, що TSMC витіснили їх з ринку виробництва, а AMD/NVIDIA з ринку чипів загалом. 2) мають недостатню увагу (у випадку RocketLab) з боку ринку. Компанія, яка запускає ракети в космос, оцінювалася у декілька мільярдів доларів, на рівні з тими конкурентами, які не мали жодного успішного запуску. Жодна з цих компаній не була на хайпі і їхні акції торгувалися по неймовірно низьким цінам. В той же час, якби ви вклали гроші у, скажімо, MSFT, за ці декілька років в найкращому випадку ви би зробили 2х - і це при умові, що ви вчасно зайшли і вчасно вийшли з позиції. При цьому, у випадку Intel недооцінка була ще очевиднішою, оскільки компанія коштувала дешевше ніж їхнє обладнання і заводи.
279
8
Присвячується всім, хто за моєю порадою купляв Intel по 18-20$ за акцію 🍸 (мем позичено з реддіту)
Присвячується всім, хто за моєю порадою купляв Intel по 18-20$ за акцію 🍸 (мем позичено з реддіту)
236
9
💻 Колишній CEO SK Hynix приєднався до Intel Foundry. 🍸
💻 Колишній CEO SK Hynix приєднався до Intel Foundry. 🍸
238
10
💻 Сидиш собі спокійно на роботі, і тобі раптом прилітає таке оповіщення про Intel - компанія, про яку розповідав кілька рокі
💻 Сидиш собі спокійно на роботі, і тобі раптом прилітає таке оповіщення про Intel - компанія, про яку розповідав кілька років. Дрібниця, але приємна, враховуючи що це найбільша лонг позиція в моєму портфелі. 🍸 Трамп вкотре публічно підтримав компанію: заявив, що Apple будуть виробляти чипи на заводах Intel. Думаю інші компанії теж врешті решт підтягнуться. Intel - зробила титанічну роботу за останні роки. Пет Гелсінджер зміг врятувати компанію, але саме Ліп Бу Тан привів її до історично високої ринкової капіталізації, привівши нових клієнтів у компанію, та домігся підтримки уряду.
233
11
🔼 Якби не зайшов почитати новини, то і не знав би, що ринок сьогодні увечері пішов вниз після виступу Уорша. Мій портфель на
🔼 Якби не зайшов почитати новини, то і не знав би, що ринок сьогодні увечері пішов вниз після виступу Уорша. Мій портфель навпаки додав +2% 🤷‍♂️
242
12
🔽 Система прогнозує -12.1% падіння за наступні 365 днів. Пояснення системи: Базовий сценарій передбачає помірну корекцію чер
🔽 Система прогнозує -12.1% падіння за наступні 365 днів. Пояснення системи: Базовий сценарій передбачає помірну корекцію через високий рівень маржинального боргу та надзвичайно тісну кореляцію між акціями й облігаціями. Ризиковий сценарій, який може виявитися серйознішим, може бути спровокований подальшим зростанням маржинального боргу або геополітичною напруженістю, на що вказує індекс Голдштейна за даними GDELT.
352
13
🔥Новий дизайн веб-дашборду моєї системи прогнозування 🤩
🔥Новий дизайн веб-дашборду моєї системи прогнозування 🤩
321
14
Детальне пояснення прогнозу системи.
Детальне пояснення прогнозу системи.
331
15
🔽 Система прогнозує вже -10.2% падіння за наступні 365 днів.
🔽 Система прогнозує вже -10.2% падіння за наступні 365 днів.
305
16
+10 $SGOV
282
17
🎮 Скоротив шорт по $NVDA на +10 акцій по 202$.
283
18
💻 🌎 Google розміщує нові замовлення на фабриці Intel, Nvidia розглядає подібну можливість. - TSTA | Markets. Я не помилився щодо Intel. Частково дякую видавництву Наш Формат, за те що я мав можливість одним з перших прочитати "Чипову війну" ще задовго до її друку, як контрольний читач видавництва. Ця чудова книга допомогла мені втриматися від продажів і навіть навпаки, наростити позицію по 18-20$ за акцію. Якщо на цьому каналі ви введете в пошук Intel, то побачите, що мої перші пости про $INTC я писав ще у 2022 році, в свій перший рік інвестицій. Протягом всіх чотирьох років я навів чимало аргументів на користь компанії: писав окрему статтю на Medium, публікував на Patreon детальний порівняльний аналіз Intel та конкурентів (і навіть згодом зробив доступ безкоштовним), та неодноразово наголошував на тому, що адміністрація Трампа БУДЕ підтримувати компанію. Intel - це єдиний високотехнологічний американський виробник чипів, який має передові технології і здатен змагатися з TSM/Samsung. Сподіваюся у вас була можливість скористатися моїми порадами. Але що далі? Потяг Intel вже поїхав. Можливо він ще не досяг своєї стелі, але зробити х2 від поточної ціни буде важче, ніж відштовхнутися від дна на рівні 18$, коли ринок, здавалося, ненавидів компанію. Проблема в тому, що чим вище зростає індекс, тим важче знайти гарні інвестиційні можливості, і тим більше аналітична діяльність перетворюється на гру в казино. Наразі я вичікую корекції, оскільки вважаю поточні CapEx технологічних гігантів - невиправдано великими. Рано чи пізно бульбашка лусне і ми скоріше ближче до завершення, ніж до початку. Тим не менш, я залишаюся на ринку і не продаю свій портфель - лише поступово трімлю зростаючі позиції і перекладаю гроші в консервативні акції/облігації на кшталт $SGOV.
363
19
Згідно до прогнозів моєї аналітичної системи, у наступні 365 днів ринок може впасти на 9.1%. Чи цікаво вам було би на щотижне
Згідно до прогнозів моєї аналітичної системи, у наступні 365 днів ринок може впасти на 9.1%. Чи цікаво вам було би на щотижневій основі отримувати такі прогнози?
336
20
👥 $META досі не можуть закріпитися вище моєї ціни виходу з позиції. Майже півтора роки тому я продав останні акції на рівні
👥 $META досі не можуть закріпитися вище моєї ціни виходу з позиції. Майже півтора роки тому я продав останні акції на рівні 700$, і з тих пір компанія кілька разів перетинала позначку, але кожного разу поверталася нижче. Коли у минулу п'ятницю стало відомо, що компанія планує залучити капітал через випуск нових акцій - вони знову полетіли вниз, впавши до 590$ за акцію. 🚽
314