✨Нявкання про манґу✨(та не тільки)
前往频道在 Telegram
Тут я нявчу про манґу / манхву, аніме та багато іншого 🐈 Мій ютуб: https://youtube.com/@mangamamablog?si=x9Z Мій інст: https://www.instagram.com/_nekobatman_?igsh=MTdicHRucDdtanZsdw==
显示更多506
订阅者
+124 小时
-17 天
+1830 天
帖子存档
Авторка популярної BL-манхви "Under the Greenlight" / "Під зеленим світлом" JAXX скасувала свій новий проєкт "Song of the Wasteland" після виходу лише одного розділу.
Причиною став скандал навколо історичного сетингу. Частина читачів звинуватила авторку в некоректному зображенні тем рабства та корінних народів, а також у потенційній романтизації проблемних відносин. У відповідь JAXX опублікувала вибачення та повідомила про припинення продажу твору.
Я розумію, чому деякі читачі побачили в концепції потенційно проблемні моменти. Проте мені здається, що остаточні висновки про історію зробили занадто рано. Я прочитала перший розділ і не побачила там романтизації рабства. Навпаки, головний герой був солдатом громадянської війни та після повернення звільнив рабів. Багато претензій будувалися радше на припущеннях про те, яким сюжет *може* стати в майбутньому, ніж на тому, що було показано.
А цькування та побажання смерті авторці через один розділ — це вже занадто.
Натомість скільки виходить манхв з романтизацієї та фетишизацією росіян, світу на це насрати. Подвійні стандарти 🙂
#нявкання_про_манґу
+4
🩷Апдейт приємнощів🩷
Знову купила додому півонії 🌸(цілий місяць насолоджуюся сезоном моїх улюблених квітів 💗) та читаю корейський healing fiction Ласкаво просимо до книгарні «Хюнам-тон»🤩 Про жінку, яка вирішила змінити своє життя та відкрила книгарню 🤎
Ну і трішки всякого гарного приїхало, але покажу потім ☺️
+1
Оце чоловіки в тредсі взялися мені радити аніме, свято вірячи що я не в курсі, що то таке 😶
Ха, не на ту напали) Я була першою серед тих , хто ще п'ятнадцять років тому радив людям дивитися боку но піко 🤩
+1
І поки не забулася, хто раптом шукав романтику глянути 😏
"Принцеса-лицарка — наречена вождя варварів" ☺️
Прям глибоко в душу сюжет западає 😐
#нявкання_про_аніме
Шукаю собі якесь лайтове аніме на вечір, тим часом опис: 😨
Окей, цей емоційний текст переконав мене 🤩
#нявкання_про_аніме
+2
Трохи приємного ❤
Гляньте яка в мене дофамінова вазочка та мисочка з Аврори 🌺
І піни по 17 грн 🐸
+1
Не по темі, але нащо мені ще цей канал, якщо не ділитися тим, що викликало сильні емоції 😭
Маю маленьку традицію з подругою святкувати Summerween🎃 (те саме вигадане свято з Gravity falls) вже третій рік поспіль. Кожного року вибираємо якийсь жахастик, цього року обрали "Good boy"🌟
Не пам'ятаю чи коли-небудь в житті плакала після фільму жахів.
Бо фільм взагалі не про монстрів, а про реальність з якою доводиться зіткнутися усім рано чи пізно.
Коротше рекомендую поціновувачам жанру щоб страждала не лише я 😳
+4
Зараз в Хмельницькому проходить літературний фестиваль "Літерія" ✨
Можна подивитися та купити книжечки, манґу та послухати дискусії, от як "Феномен манґи та коміксів"⭐️
Ще можна зловити мене та ельфійок ☺️
#нявкання_про_манґу
+4
Люблю такі літні, спокійні дні як сьогодні ❤️
Багато говорили з @nadiyka_army та фоткали котиків 🐱
+1
Через кілька днів вийде фінальний епізод першого сезону капелюшків🤩
А у мене назбиралося непереглянутих серій. Тому я як у тому мемі з Кличком та орлом : "Пора" 🥹
#нявкання_про_манґу
+1
Ну і 8й том прекрасного "Темного дворецького" 🌧
Тут як раз має бути фінал
арки цирку (якщо пам'ять не зраджує)
Мені це привід мабуть влаштувати марафон та перечитати 🌧
#нявкання_про_манґу+4
Шок від якості та об'єму "Спіраль" Джюнджі Іто 🌧
Оформлення 10 з 10 🌧
Чого вартий самий лише зріз , я хочу побільше такого на манзі 🌧
#нявкання_про_манґу
+2
Отже, що мені приїхало 👀
Почну з самого милого та смачного ✨
Кулінарна книга Stardew valley 🥰
Багато апетитних фото та улюблених рецептів персонажів в поєднанні з красивими ілюстраціями 💖
Навіть якщо ви не часто користуєтеся кукбуками (як і я 🌧) , то це всеодно це класний мерч в колекцію фаната ☺️
#нявкання_про_манґу
Забрала посилочку від Мальопус 🌟
Завтра буду показувати, що там такого гарного приїхало 😃
Фігурка поїде до @tanchykcoree 🎀
Не вперше і не востаннє роблю щось подібне тут ☺️ Тому дякую всім за участь і що залишаєтеся зі мною ❤️
+1
Зловила сьогодні Пензлевичка чи то він мене зловив 🥺😳❤️
#нявкання_про_манґу
"АКІРА" вийде в українському прокаті 🌧
На YouTube-каналі KyivMusicFilm опублікували трейлер 4К-реставрації культового фільму "Акіра".
Побачити стрічку в кіно можна буде вже з 23 липня. Поки що афіші в великих українських кіномережах ще не з’явилися, тому варто стежити за оновленнями у своїх місцевих кінотеатрах.
#нявкання_про_манґу
Артбукс🌟 видадуть манґу "Земля. Про рух планети" 😶
Оце так поворот 😅
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
