ch
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

前往频道在 Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

显示更多
237
订阅者
+124 小时
+17
-930
帖子存档
Це шо, таки дружина йому сковородом по голові гарненько вгатила? 👀

Repost from N/a
Друзі, я до вас з проханням. Мій батько місяць тому перевівся в "Ахіллес", і їхньому підрозділу потрібна допомога. Це не конкретно для батька, бо він сам їбошиться, але це для їхніх новеньких, які будуть вчитись в навчальних центрах, і потім іти вже на бої, в тому числі і до нього. Допомога для комплектації тренувальних дронів, щоб можна було не вчитись на бойових, а бойові приберегти для боїв. Хор у Львові, з яким я співаю, даватиме благодійний концерт. Буде дууууже красиво, можливо, у вас є знайомі у Львові, які хотіли б прийти. Я буду вам дуже вдячна, якби ви поширили інформацію в інсті про концерт і збір - https://www.instagram.com/p/DKowtdatQSr/?igsh=NWJ4ZzdyYWthM29o Або долучились би до збору копійкою -https://send.monobank.ua/jar/5sPrGfTfZE Дякую 🫶

Сьогодні Горгуль – наручна креветка, і сумарно провела на мені вже години три за цей день.
Сьогодні Горгуль – наручна креветка, і сумарно провела на мені вже години три за цей день.

Панове, у мене питаннячко в рамках навчання: як ви мене сприймаєте? Яка я людина, які мої сильні/слабкі сторони, та чого ви від мене очікуєте? Можна в лс, можна в коментарях

#рухомим_рядком Моя римська імперія (натурально, я думаю про це майже щодня і злюся щоразу) це те, що у Франції Марін ле Пен спиздила купу грошей і відбулася забороною балотуватися, в США президент Трамп приймає дорогі подарунки від бізнесменів та лобіює їхні інтереси, а найбільш корумпована країна світу якимось чином все одно Україна. (нічого нового не сталося, я просто злюся)

У кого було? :) до мене, на щастя, лише кошенята прибивалися, тож без сюрпризів
У кого було? :) до мене, на щастя, лише кошенята прибивалися, тож без сюрпризів

📢 ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА! 🩸 ЗДАЧА КРОВІ Шановні колеги! Ми звертаємося до всіх небайдужих: терміново потрібні донори крові будь-якої групи! ⠀ 🆘 Кров необхідна для порятунку важкопоранених рятувальників внаслідок обстрілу. ⠀ 📍 Місце здачі: м. Київ, вул. Максима Берлинського, 12 ("Київський міський центр крові") або проспект Алішера Навої 1 08:00-15:00 🕒 Години роботи: пн-сб 08:00-16:00 📞 Контакт для довідок: +38 (044) 468-27-80 Приймаються донори з будь-яким місцем реєстрації.

#ніч_мемів
+2
#ніч_мемів

Repost from N/a
https://send.monobank.ua/jar/2zJwavHTeu Сестра має коржа на перетримці. Сестрі треба фінансової допомоги. Коржику (метис, як
+5
https://send.monobank.ua/jar/2zJwavHTeu Сестра має коржа на перетримці. Сестрі треба фінансової допомоги. Коржику (метис, як чо) треба родину https://www.instagram.com/anastasiia_biliovska?igsh=emd1NG1oNjgyYjN0

Я хочу написати про те, як сприймаю сни. Можливо, ви знайдете для себе щось корисне. Почнемо з того, що мені постійно сняться дуже яскраві сни, які я найчастіше запам'ятовую. За ніч їх може бути і два, і чотири. Інколи, але (вже) не дуже часто, сюжети снів повторюються з варіаціями. Проте, здебільшого, кожен сон – якась окрема штука. Я не граюся з усвідомленими снами, тому що вважаю, що вони здатні розхитати мою й без того не міцну психіку. Якщо у вас міцна психіка і любов до експериментів, то можна спробувати. Але мені подобається ідея зі «Слово для лісу та світу – одне», де сни розглядалися як така само реальність, що й реальність під час неспання. Тому, якщо сон приємний та мені подобається, я сприймаю його так: як щось, що відбулося насправді у моїй кишеньковій реальності. Якщо сон неприємний, я зазвичай йду одним з двох шляхів: просто неприємний, але невиразний сон сприймаю як продукт обробки мозком тієї інформації, яка надійшла за день + мої поточні думки, і все це склеєне у химерний пазл. Якщо щось у неприємному сні мене зачепило (наприклад, я в ньому вмерла насильницькою смертю), то йду шукати значення у сонниках. Вибираю те, яке мені найбажаніше – віщує любов, радість, міцне здоров'я чи гроші – і на тому й зупиняюся. Єдині сни, яким я справді приділяю багато уваги – це сни з повторюваним сюжетом, зазвичай неприємні. Вони можуть свідчити, що психіка застрягла в обробці певної події, ймовірно, травматичної, і це варто включити в терапевтичну роботу. Але ця робота зазвичай не глибоко символічна, як могло б бути у психоаналізі, а ближча до гештальт-підходу та орієнтована на емоції: важливе не універсальне значення символу, а те, про що події чи фігури у сні – для людини.

"Прибери чашку з колін і дай киці лягти, не бачиш, я любові хочу."
"Прибери чашку з колін і дай киці лягти, не бачиш, я любові хочу."

Мекнула, питайте (можна в лічку; навіть, бажано)

🥰🤗🌺
🥰🤗🌺

"Напевно, найвідомішою з них є концепція "Укрополіна" (поєднання слів "Україна" та "Полін" - назви Польщі на івриті). Згідно з цією розповсюдженою в ультраправих колах теорією, існує таємна українсько-єврейсько-польська змова, яка має на меті захоплення влади в Польщі." Щоразу, коли я читаю такі статті, то задаюся питанням «Що я можу зробити, щоб цього не відбувалося? Як протистояти дезінформації, конспірологічним теоріям, поширенню ненависті, якій конче потрібен об'єкт для виміщення злості?» У мене немає відповіді, окрім «Ми занадто легковажно відносимося до мови ненависті, до дезінформації та закликів до насильства в мережі». https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c1mg73glyjjo

#відео Музична павза на честь кітсуботи! =^_^=

А це листівка для @tengro

#ніч_мемів Енімал планет на нашому каналі!
+3
#ніч_мемів Енімал планет на нашому каналі!

#музика #Україна #дарк_кантрі Я розумію, чому Саша пише, що надзвичайно пишається цією роботою. "На іншому боці ріки" - не тільки музично і вокально складний альбом. Він говорить сенсами прямо в серце.

Дивіться, найменша квіточка, яку я бачила у своєму житті! Така дрібна, що на одній бісерині можна було б викласти три таких �
+1
Дивіться, найменша квіточка, яку я бачила у своєму житті! Така дрібна, що на одній бісерині можна було б викласти три таких 😍

#рухомим_рядком але серйозне. Вчора я, переглядаючи старі записи в ФБ, виявила, що симптоми ПНЕС з'явилися у мене щонайменше за півроку до того, як я була впевнена що вони з'явилися. Це значить, що ПНЕС у мене не викликаний тією подією в житті, на яку я думала. І працювати для зменшення симптомів треба в іншому напрямку. Перечитуйте свої соцмережі. Не соромтеся того, що ви занадто багато в них пишете. Це може несподівано виявитися надзвичайно корисним, особливо якщо пам'ять у вас така ж погана, як і у мене.