Slow down, sister! 🇺🇦
前往频道在 Telegram
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba
显示更多237
订阅者
+124 小时
+17 天
-930 天
帖子存档
Repost from N/a
Друзі, я до вас з проханням.
Мій батько місяць тому перевівся в "Ахіллес", і їхньому підрозділу потрібна допомога. Це не конкретно для батька, бо він сам їбошиться, але це для їхніх новеньких, які будуть вчитись в навчальних центрах, і потім іти вже на бої, в тому числі і до нього.
Допомога для комплектації тренувальних дронів, щоб можна було не вчитись на бойових, а бойові приберегти для боїв.
Хор у Львові, з яким я співаю, даватиме благодійний концерт. Буде дууууже красиво, можливо, у вас є знайомі у Львові, які хотіли б прийти.
Я буду вам дуже вдячна, якби ви поширили інформацію в інсті про концерт і збір - https://www.instagram.com/p/DKowtdatQSr/?igsh=NWJ4ZzdyYWthM29o
Або долучились би до збору копійкою -https://send.monobank.ua/jar/5sPrGfTfZE
Дякую 🫶
Сьогодні Горгуль – наручна креветка, і сумарно провела на мені вже години три за цей день.
Панове, у мене питаннячко в рамках навчання: як ви мене сприймаєте? Яка я людина, які мої сильні/слабкі сторони, та чого ви від мене очікуєте?
Можна в лс, можна в коментарях
#рухомим_рядком
Моя римська імперія (натурально, я думаю про це майже щодня і злюся щоразу) це те, що у Франції Марін ле Пен спиздила купу грошей і відбулася забороною балотуватися, в США президент Трамп приймає дорогі подарунки від бізнесменів та лобіює їхні інтереси, а найбільш корумпована країна світу якимось чином все одно Україна.
(нічого нового не сталося, я просто злюся)
У кого було? :) до мене, на щастя, лише кошенята прибивалися, тож без сюрпризів
📢 ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА!
🩸 ЗДАЧА КРОВІ
Шановні колеги!
Ми звертаємося до всіх небайдужих: терміново потрібні донори крові будь-якої групи!
⠀
🆘 Кров необхідна для порятунку важкопоранених рятувальників внаслідок обстрілу.
⠀
📍 Місце здачі: м. Київ, вул. Максима Берлинського, 12 ("Київський міський центр крові")
або проспект Алішера Навої 1 08:00-15:00
🕒 Години роботи: пн-сб 08:00-16:00
📞 Контакт для довідок: +38 (044) 468-27-80
Приймаються донори з будь-яким місцем реєстрації.
Repost from N/a
+5
https://send.monobank.ua/jar/2zJwavHTeu
Сестра має коржа на перетримці.
Сестрі треба фінансової допомоги.
Коржику (метис, як чо) треба родину
https://www.instagram.com/anastasiia_biliovska?igsh=emd1NG1oNjgyYjN0
Я хочу написати про те, як сприймаю сни. Можливо, ви знайдете для себе щось корисне.
Почнемо з того, що мені постійно сняться дуже яскраві сни, які я найчастіше запам'ятовую. За ніч їх може бути і два, і чотири. Інколи, але (вже) не дуже часто, сюжети снів повторюються з варіаціями. Проте, здебільшого, кожен сон – якась окрема штука.
Я не граюся з усвідомленими снами, тому що вважаю, що вони здатні розхитати мою й без того не міцну психіку. Якщо у вас міцна психіка і любов до експериментів, то можна спробувати.
Але мені подобається ідея зі «Слово для лісу та світу – одне», де сни розглядалися як така само реальність, що й реальність під час неспання. Тому, якщо сон приємний та мені подобається, я сприймаю його так: як щось, що відбулося насправді у моїй кишеньковій реальності.
Якщо сон неприємний, я зазвичай йду одним з двох шляхів: просто неприємний, але невиразний сон сприймаю як продукт обробки мозком тієї інформації, яка надійшла за день + мої поточні думки, і все це склеєне у химерний пазл.
Якщо щось у неприємному сні мене зачепило (наприклад, я в ньому вмерла насильницькою смертю), то йду шукати значення у сонниках. Вибираю те, яке мені найбажаніше – віщує любов, радість, міцне здоров'я чи гроші – і на тому й зупиняюся.
Єдині сни, яким я справді приділяю багато уваги – це сни з повторюваним сюжетом, зазвичай неприємні. Вони можуть свідчити, що психіка застрягла в обробці певної події, ймовірно, травматичної, і це варто включити в терапевтичну роботу.
Але ця робота зазвичай не глибоко символічна, як могло б бути у психоаналізі, а ближча до гештальт-підходу та орієнтована на емоції: важливе не універсальне значення символу, а те, про що події чи фігури у сні – для людини.
"Напевно, найвідомішою з них є концепція "Укрополіна" (поєднання слів "Україна" та "Полін" - назви Польщі на івриті). Згідно з цією розповсюдженою в ультраправих колах теорією, існує таємна українсько-єврейсько-польська змова, яка має на меті захоплення влади в Польщі."
Щоразу, коли я читаю такі статті, то задаюся питанням «Що я можу зробити, щоб цього не відбувалося? Як протистояти дезінформації, конспірологічним теоріям, поширенню ненависті, якій конче потрібен об'єкт для виміщення злості?»
У мене немає відповіді, окрім «Ми занадто легковажно відносимося до мови ненависті, до дезінформації та закликів до насильства в мережі».
https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c1mg73glyjjo
#музика #Україна #дарк_кантрі
Я розумію, чому Саша пише, що надзвичайно пишається цією роботою.
"На іншому боці ріки" - не тільки музично і вокально складний альбом. Він говорить сенсами прямо в серце.
+1
Дивіться, найменша квіточка, яку я бачила у своєму житті! Така дрібна, що на одній бісерині можна було б викласти три таких 😍
#рухомим_рядком але серйозне.
Вчора я, переглядаючи старі записи в ФБ, виявила, що симптоми ПНЕС з'явилися у мене щонайменше за півроку до того, як я була впевнена що вони з'явилися.
Це значить, що ПНЕС у мене не викликаний тією подією в житті, на яку я думала. І працювати для зменшення симптомів треба в іншому напрямку.
Перечитуйте свої соцмережі. Не соромтеся того, що ви занадто багато в них пишете. Це може несподівано виявитися надзвичайно корисним, особливо якщо пам'ять у вас така ж погана, як і у мене.
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
