ch
Feedback
Девіанцев Євгенко

Девіанцев Євгенко

前往频道在 Telegram
599
订阅者
+124 小时
无数据7
+130
帖子存档
запустив каратульку чисто потужна аналітику дати по калафону https://www.twitch.tv/deviantsev
запустив каратульку чисто потужна аналітику дати по калафону https://www.twitch.tv/deviantsev

Марафон як і очікувалося гра чисто для фанатів дестені, а резік покищо імба люта Дуже красива гра

RESIDENT EVIL: requiem
RESIDENT EVIL: requiem

дивимось марафон, потім резік потужно https://www.twitch.tv/deviantsev
дивимось марафон, потім резік потужно https://www.twitch.tv/deviantsev

Резік завтра планую почати десь о 10 Запущу раніше щоб подивитись марафон отей ваш

Repost from N/a
Ексклюзиви PlayStation більше не виходитимуть на ПК – Джейсон Шрайєр Sony визнала стратегію портування своїх ігор на інші платформи невигідною. Журналіст зазначив, що інформація не є безпідставною і не є його припущенням.

ХАРДКОР рімка

КРУТА РАЛЛІ?

ІКОНКА МАРАФОНУ ЗА ПІДПИСКУ

Resident Evil 4

видаю вам сертифікат https://www.twitch.tv/deviantsev
видаю вам сертифікат https://www.twitch.tv/deviantsev

Саме такий контент вас чекає в чаті підписників монобази 😳
Саме такий контент вас чекає в чаті підписників монобази 😳

Як сумно що у наш час люди не вірять в успіх українського стрімінгу і всюди бачать тільки ші.....
Як сумно що у наш час люди не вірять в успіх українського стрімінгу і всюди бачать тільки ші.....

ПРОШУ НЕ ЗАЗДРИТИ!!!! /

Resident Evil 4

ДИВИМОСЬ ДЕМКИ

трохи арк, трохи демки, трохи скуріме https://www.twitch.tv/deviantsev
трохи арк, трохи демки, трохи скуріме https://www.twitch.tv/deviantsev

Глядач @MaXsTyLeUA шукає роботу фулстеком чи фронтом, людина надійна поважна адекватна https://maxstyleua.github.io/maksym-cv/

Якщо що то там почалось голосування за гру на завтра котре доступно тільки підписникам монобази(достатньо мінімальної підписки щоб могти приймати участь) після підписки вас додасть в окремий чат в тг для монобазерів

Euro Truck Simulator 2