ch
Feedback
Девіанцев Євгенко

Девіанцев Євгенко

前往频道在 Telegram
597
订阅者
无数据24 小时
无数据7
无数据30
帖子存档
Саша Грек пропонує la noire пройти Думки? Гра наче хороша, але хз чи будуть на стрімі дивитись таке

ПРОХОДИМО СЮЖЕТ ЗА КЛЕР

граємо трошки капутір https://www.twitch.tv/deviantsev
граємо трошки капутір https://www.twitch.tv/deviantsev

Шо завтра?
Anonymous voting

Виявилось що у нас опалення немає бо в під'їзді батарея лопнула і в одній із квартир щось(хз що) і поки не знайдемо людей що там живуть опалення відремонтувати і подати не зможуть, а там схоже ніхто не живе і де тих людей шукати один бог знає (мені вже розповіли що поліція може двері відкрити. Пишу більше для апдейту вам)

фіналимо резік?

ЗАВОДЧАНИ ТРИМАЙТЕСЬ РАЗОМ https://www.twitch.tv/deviantsev
ЗАВОДЧАНИ ТРИМАЙТЕСЬ РАЗОМ https://www.twitch.tv/deviantsev

Resident Evil 2

останній день знижок на сабки. потужна легенда на стрімі, ну і резік

завод і десь в 11 резік https://www.twitch.tv/deviantsev
завод і десь в 11 резік https://www.twitch.tv/deviantsev

Пораділи трохи і досить, батареї знову холодні

завтра резік 2 почнемо думки? тільки треба глянути чи є вона в сімʼї

ВСІМ НА ЗАВОd

Ну запустив заходьте
Ну запустив заходьте

5 хвилин отримати іконку за сабку в категорії резіка https://www.twitch.tv/deviantsev
5 хвилин отримати іконку за сабку в категорії резіка https://www.twitch.tv/deviantsev

Ура батареї ледве теплі схоже дали опалення

Там дають дропс за сабку в категорії резіка до 10 ранку завтрашнього дня Тому приходьте встигнути завтра

Що завтра?
Anonymous voting