ch
Feedback
Девіанцев Євгенко

Девіанцев Євгенко

前往频道在 Telegram
598
订阅者
+124 小时
-27
-130
帖子存档
жоскій стрімерський стрім буде в форзі(поки я один) https://www.twitch.tv/deviantsev
жоскій стрімерський стрім буде в форзі(поки я один) https://www.twitch.tv/deviantsev

Монобазери наголосували, що сьогодні ввечері граємо зі Скевічем та іншими стрімерами в форзу і якщо будуть сили то ще глянемо
Монобазери наголосували, що сьогодні ввечері граємо зі Скевічем та іншими стрімерами в форзу і якщо будуть сили то ще глянемо нову гру Лего бєтмена

НОВИЙ РЕЗІК ХОРОР? !монобаза

іконка бетмена за сабку

заїзжаю за тобою на ланосі копати города летКСгоу??? https://www.twitch.tv/deviantsev
заїзжаю за тобою на ланосі копати города летКСгоу??? https://www.twitch.tv/deviantsev

даю газу до відказу, але газ дорогий тому сильно не газуйте https://www.twitch.tv/deviantsev
даю газу до відказу, але газ дорогий тому сильно не газуйте https://www.twitch.tv/deviantsev

Forza Horizon 6

ще трохи сабнавтікі пробую https://www.twitch.tv/deviantsev
ще трохи сабнавтікі пробую https://www.twitch.tv/deviantsev

повний запуск пуску розкрутка турбіни аля улю https://www.twitch.tv/deviantsev
повний запуск пуску розкрутка турбіни аля улю https://www.twitch.tv/deviantsev

Навіть не знаю як вам дякувати хто долучився до закриття кредиту котячого, ви найкращі 🥰 Дуже вдячний кожному і цілую під хв
Навіть не знаю як вам дякувати хто долучився до закриття кредиту котячого, ви найкращі 🥰 Дуже вдячний кожному і цілую під хвостик Радий що ви є в моєму житті

Forza Horizon 6

трохи плаваю і десь в 9:30 форза https://www.twitch.tv/deviantsev
трохи плаваю і десь в 9:30 форза https://www.twitch.tv/deviantsev

Оця краса нам вчора зробила кредит в 30к(чек в коментах) довелося робити кесарів розтин щоб дістати кошенят бо Іриска надто м
+2
Оця краса нам вчора зробила кредит в 30к(чек в коментах) довелося робити кесарів розтин щоб дістати кошенят бо Іриска надто молода і кошеня котре виходило дуже не вдало провернулось і застрягло намертво. без операції було ніяк. Ризик смерті був доволі великий для всіх якщо нічого не зробити. Закладів котрі таким займаються небагато тому загальна цифра могла бути трохи менша, але загалом все одно була б велика. Сума охуєвша я повністю згоден тому і так соромно про це писати, а за те що вийшло так багато то взагалі. Це не екстрена ситуація, але щоб самому цей борг закрити доведеться сильно стиснути жуби тому буду вдячний за будь який донат в закриття котячого кредиту https://send.monobank.ua/jar/5LUraP2Fgh Замовлення ігрових годин вітається Дуже дякую всім хто підтримує

був вечірній стрім подивіться трохи запису щоб зберегти свій стрік https://www.twitch.tv/videos/2771787295

ого жоскій хайп сабнавтіка 2 https://www.twitch.tv/deviantsev
ого жоскій хайп сабнавтіка 2 https://www.twitch.tv/deviantsev

Якщо будуть сили то сьогодні ввечері може запущу сабнавтіку

переможець розігршу. попросив замість форзи спліт фікнишн
переможець розігршу. попросив замість форзи спліт фікнишн

цей стрімер стрімить один ніхто до нього не прийшов він плаче https://www.twitch.tv/deviantsev
цей стрімер стрімить один ніхто до нього не прийшов він плаче https://www.twitch.tv/deviantsev

А нашому дайджесті ситуація все гірше Друге кошеня застрягло і ми їдемо у невідкладну допомогу котячу щоб допомагати киці хірургічно

В чаті монобази триває дайджест народження кошенят, але поки такі собі новини Перше кошеня не вижило