Канал Біржі контенту UATXT.COM 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
前往频道在 Telegram
Офіційний канал Біржі контенту UAtxt.com -------------------- Питання, скарги або пропозиції: @help_uatxt_bot -------------------- Сайт: uatxt.com
显示更多671
订阅者
-124 小时
-77 天
-530 天
帖子存档
Ударні дрони атакували будівлю прикордонслужби ФСБ у Криму
https://zaxid.net/udarni_droni_atakuvali_budivlyu_prikordonsluzhbi_fsb_u_krimu_n1639771
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 22.06.26
Repost from Труха⚡️Україна
🔥Траса Ростов – Маріуполь: горять бензовози по обидві сторони дороги.
На другому відео – об'єктивний контроль іншого влучання від водія, теж маріупольська траса.
ТРУХА⚡️Україна | Надіслати новину
Repost from For Freedom
🇷🇺В Якутии бьют тревогу россияне стирают с лица земли коренные народы Севера
То, о чём было не принято говорить вслух, внезапно прозвучало публично — и даже от представителя власти: Кремль проводит геноцид малых народов Сибири, отправляя их на войну.
Речь идёт о вымирающих малочисленных народах, которые иногда составляют всего сотни или десятки тысяч человек.
Самые крупные из них — ненцы (около 50 тысяч), самые маленькие — алюторцы (около 100 человек). Для них даже небольшие потери сильно бьют по будущему народа.
Уполномоченный по правам КМНС Константин Роббек заявил, что учёта мобилизованных из этих народов нет.
Общественники пытались узнать цифры, но получить полные данные не удалось.
#ForFreedom | Подписаться
Repost from InformNapalm
Ще кадри 🔥 для російських далекобійників. Автомобільна траса Мелітополь — Бердянськ, яка є частиною важливого автошляху міжнародного значення М-14, наразі перебуває під тимчасовою російською окупацією та є ключовим елементом так званого «сухопутного коридору» до Криму.
Польське суспільство відповіло Каролю Навроцькому
Громадянський орден майбутнього - Нагородна грамота
Ми, громадяни Республіки Польща, нагороджуємо Президента Володимира Зеленського та український народ Громадянським орденом майбутнього.
Ми вручаємо цю відзнаку в той час, коли президент Кароль Навроцький позбавив Володимира Зеленського ордена Білого Орла. Приводом для цього рішення стала згода президента України на присвоєння одному з передових підрозділів звання «Героїв Української повстанської армії».
Польща раніше нагородила Орденом Білого Орла Президента України та весь український народ на знак визнання їхньої боротьби. Українці віддають своє життя за власну безпеку, безпеку Польщі та Європи. Поточне рішення глави польської держави демонструє роботу російської пастки. Польські праві розпочали кампанію до парламентських виборів і безжально використовують Волинську трагедію для політичної вигоди. Політики сперечаються про 1943 рік, тоді як у 2026 році в Україні все ще гинуть люди.
Польський президент та його команда підживлюють російську пропаганду. Заради партійної вигоди вони сперечаються про загиблих, ігноруючи реалії війни, гібридної загрози та російського саботажу на польській території.
Тому, як громадяни Республіки Польща, ми нагороджуємо власним орденом.
Ми робимо це знизу. Таким чином ми демонструємо, що багато поляків не будуть протиставлятися українцям. Ми допомагали і продовжуватимемо допомагати. Нам не потрібне схвалення політиків, щоб поводитися гідно з іншими.
Сьогоднішні рішення влади не змінять фактів. У лютому 2022 року ми добровільно відкрили домівки для тих, хто тікає від вторгнення. Ми разом день у день, і давайте продовжувати так і надалі.
В рамках кампанії «Тепло з Польщі для Києва» ми зібрали мільйони злотих на генератори. Нас підтримали Польська церква, місцеві органи влади, громадянське суспільство, ЗМІ та бізнес. Минулої зими ми доставили це обладнання мешканцям Києва та інших міст, які мерзли в темряві під російськими обстрілами.
У нас є окремі національні пантеони. Українці не визначатимуть нашу історичну пам'ять, а ми не визначатимемо їхню. Ми повинні обговорювати факти минулого, але це вимагає виживання обох держав. Ми не можемо дозволити політикам ризикувати нашою спільною безпекою заради сприяння результатам опитувань.
Вручення державного ордена у 2023 році підтвердило відданість мільйонів людей, які допомагали з першого дня війни. Його скасування впливає і на них. Ми збережемо нашу солідарність.
Ми пам'ятаємо драматичні розділи історії наших народів. Однак ми живемо тут і зараз, тому ми обираємо співпрацю та дружбу. Спираючись на досвід взаємодопомоги під час російського вторгнення, ми хочемо будувати безпеку в Європі разом з вільною Україною. https://actionnetwork.org/forms/nadaj-obywatelski-order-przyszlosci-prezydentowi-zelenskiemu-oraz-narodowi-ukrainskiemu-2?fbclid=IwY2xjawSkz41leHRuA2FlbQIxMQBicmlkETEzUlZLTUU4Um4xWEliRWZwc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHkBoqBHk0ExR0MQY8d0yyzIK-k0FuUa7hsGrBT2mF2mutL-GOGIcqTpGkow9_aem_YWdncwIbjnKqGhW0sQc4fVRrnrQF&brid=YWdncwE5zyePCBibkHYqFT6245D3
"Ні на що не натякаємо": СБС заінтригували мережу дописом про Кримський міст
У своєму короткому, але дуже промовистому дописі бійці розповіли, що вночі 21 червня вони "дуже зблизька й із різних ракурсів" бачили Кримський міст.
Їхнє повідомлення супроводжувалося зображенням із позначками атакованих об'єктів, а також, власне, мосту, який розташований не так уже й далеко від ураженої цілі.
https://24tv.ua/sbs-zaintriguvali-merezhu-dopisom-pro-krimskiy-mist-mozhut-droni_n3091714
Нова пошта.
- Наступний.
Зеленський:
- Мені відправити посилку в Польщу.
- Що відправляємо?
- Орден Білого Орла.
- Причина повернення?
- УПА.
З черги:
- О, дивіться. Нарешті при цій владі щось почали повертати.
Зеленський:
- Петро Олексійовичу, ви навіть тут?
- У мене абонемент на критику. 24/7. Без вихідних.
-Що тепер?
- Нічого. Просто якщо процес повернення пішов- може, ще субʼєктність Верховній Раді повернете?
-Ми зараз орден повертаємо.
-Ну я уточнюю. Раптом у вас сьогодні день повернень.
- А ви що тут робите?
-Те саме.
-Вам його не відкликали.
- От саме. Непорядок. Ти назву УПА дав-забрали. Я УПА визнавав- мене пропустили. Де справедливість?
Працівниця:
-У вас сімейна відправка?
Обидва:
-НІ.
-Ми сваримося.
-Постійно.
- Професійно.
-Володя, де ти де професійність. Просто адреса одна. І орден однаковий.
Заходить Ющенко.
-Бачу, без мене почали.
-Вікторе Андрійовичу, ви теж?
-А що? У країні скандал про українську історію, а я маю вдома мед качати?
-У вас теж орден?
-Звісно.
Працівниця:
-Ви хоч між собою дружите?
Всі:
-Ні.
Ющенко:
-Вони сваряться після мене.
Порошенко:
-Ми сваримось після вас.
Зеленський:
- А після мене будуть сваритись наступні.
Заходить Кучма.
-Тут черга орлів?
Всі:
-Леоніде Даниловичу?!
-А що ви думали? Без мене розберетесь? В мене ця відзнака була,, коли декого з вас ще в проєктах не було. Не те що в політиці.
Польща:
- Панове, зачекайте. Ми ж тільки у Зеленського…
Порошенко:
-А мене чого пропустили?
- Ми не…
-Я питаю: я УПА визнав - де мій скандал?
Ющенко:
- Мене теж цікавить.
Кучма:
- Список складали явно без досвіду.
Польща:
- Але ви ж всі один одного критикуєте.
Зеленський:
- Так.
Порошенко:
- Щодня.
Ющенко:
- Десятиліттями.
Кучма:
-Це вже майже державна традиція.
Польща:
- То чому ви всі разом?
Всі:
-Ми не разом.
-Ми просто одночасно.
-Не плутайте.
-У нас внутрішній срач.
- Не міжнародний.
Польща:
- То може ви передумаєте?
Чотири президенти одночасно:
- за російським кораблем
Працівниця:
- Все-таки сімейна відправка?
Всі:
-НІ.
-Чотири різні.
-І чеки окремо.
-Бо нам ще після цього між собою сваритися.
Працівниця:
-А страховку ставити?
-На ордени?
-Ні. На українську політику.
- Дівчино, таких сум Нова пошта не страхує.
Dana Iarova громадська діячка, волонтерка, членкиня Громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони України, радниця заступника Міністра оборони https://www.facebook.com/dana.yarovaya/posts/pfbid0MgNQV6hZxT2Kuwm7iRpEWJUUuTpcwN2GbAe1jkxBgR9eRpqoVAykP1HiYjT2X1Nal
Хоча російський диктатор буде до останнього триматиметься за Крим, як за головний трофей війни, півострів став для росії валізою без ручки.
Про це заявив командувач Сил безпілотних систем ЗСУ Роберт Бровді з позивним «Мадяр».
«Повний ППОпад, дірявлення залишків флоту, зупинка тіньового, ТОТАЛЬНІ ресурсне та логістичне виснаження, туристичний дефолт, енергетична пустеля, транспортний локдаун, тощо…
Годуй, дідо бункерний, дотаціями, але не мрій контролювати. Як було, вже не буде», — пообіцяв «Мадяр».
Він попросив вибачення в українців на окупованих територіях за постійну тривогу, закриті мости/ дороги, темряву, нетишу та стрес.
«Тримайтеся подалі від військових обʼєктів та усього вогненебезпечного, діліться координатами та просто бережіться. Птах працює ювелірно, проте тріски щоразу літатимуть при рубці лісу.
У інакший спосіб демілітаризувати хробака та викурити 1 млн окупантів з півострова не вбачається. Роботи йобом і ми її знаємо», — зазначив «Мадяр».
На його думку, Крим покладе москву, це точка психологічного зламу, голка кощія-сухоребрика у нас під носом схована.
«Усі диктатури руйнуються раптово, згадайте будь-який приклад. Сьогодні Крим московський «лагає». Валіза без ручки — тяжка ноша», — підсумував «Мадяр».
https://armyinform.com.ua/2026/06/21/goduj-dido-bunkernyj-dotacziyamy-ale-ne-mrij-kontrolyuvaty-yak-bulo-vzhe-ne-bude-madyar-pro-krym/
Поставки затримуються: у Севастополі після вибухів в Керчі скасували продаж бензину навіть по QR-кодам https://www.obozrevatel.com/ukr/ekonomika-glavnaya/economy/postavki-zatrimuyutsya-u-sevastopoli-pislya-vibuhiv-u-kerchi-skasuvali-prodazh-benzinu-navit-za-qr-kodami.htm
В окупованій Керчі палає нафтобаза. Пожежу також зафіксували в порту «Кавказ» https://zn.ua/ukr/war/v-okupovanij-kerchi-palaje-naftobaza-pozhezhu-takozh-zafiksuvali-v-portu-kavkaz.html
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 21.06.26
Repost from Денис Казанський
В эфире у Соловьева на пятом году войны заявили, что легче просто помочь пророссийским жителям Славянска и Краматорска переехать в Россию, чем захватывать и уничтожать эти города. Потому что после «освобождения» там все равно не останется ни домов, ни людей.
Понимаете? На пятом году войны до них дошло, что можно было вообще не начинать это всё, не укладывать в штурмах пол миллиона росийских солдат, а просто забрать в Россию фанатиков русского мира.
Потрясающе…
https://youtu.be/SKAm0QoIMgg?si=_-Zsr7y3b36ss8yh
Repost from ЦАПЛІЄНКО_UKRAINE FIGHTS
🌉 Супутникові знімки трьох уражених мостів на Кримському півострові, - Dnipro OSINT
📍 «Генічеській автомобільний міст через Арабатську протоку пошкоджено ще з 17 лютого. Зафіксовано 3 дірки у полотні мосту. Поруч розгорнуто понтону переправу, ймовірно, її теж може бути пошкоджено. Ще одна понтона переправа, схоже, була знищена. Також росіяни роблять насипну переправу».
📍 «Генічеський автомобільний міст через р. Велике Гирло пошкоджено ударом щонайменше двох безпілотників FP-2 або «Бегемот». Зафіксовано 2 дірки».
📍 «Автомобільний міст в Армянську пошкоджено у чотирьох місцях, зафіксовано 4 дірки у полотні мосту. Через ці значні пошкодження міст не використовується. Проте поруч росіяни вже зробили насипну переправу».
➡️ Поки що не «колапс», але тандем 1-го штурмового полку і «Code 9.2» продовжує вибивати переправи.
А дрони летять все далі: в Росії заявили про атаку безпілотників на НПЗ у Тюмені за 1900 км від кордонів https://ukranews.com/ua/news/1158700-a-drony-letyat-vse-dali-v-rosiyi-zayavyly-pro-ataku-bezpilotnykiv-na-npz-u-tyumeni-za-1900-km-vid
Repost from Оперативний ЗСУ
Удари по мосту через Північно-Кримський канал в районі с. Воїнка, що були завдані засобами middle-strike пілотами 413-го полку СБС «Рейд»
Внаслідок атаки було пошкоджено дорожнє полотно та опори мосту.
🫡https://t.me/operativnoZSU/
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
