Читацькі нотатки 📝
الذهاب إلى القناة على Telegram
Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan
إظهار المزيد1 710
المشتركون
+1224 ساعات
+667 أيام
+3530 أيام
أرشيف المشاركات
1 715
Це було щиро, щемко і з гумором - емоції просто переповнюють 💫
Слухати пана Павла — суцільне задоволення!
P.S. Я ледь дочекалась от цього от моменту 👆
Часу на підписання було обмаль, а бажаючих — тьма, але це мене дуже тішить😉
1 715
Про себе скажу: я найбільше люблю короткі, емоційні відгуки 💬✨
⭐️ Оцінка не обов’язкова — вона ж суб’єктивна.
📝 І інколи можна навіть без опису
Для мене ідеально, коли у відгуку є:
💛 Що сподобалось
🖤 Що не сподобалось
1 715
#доканальне
Я тільки нещодавно вирішила ділитися тут тим, що читаю 📚
Але є книги, які мені дуууже подобаються, проте їх ви тут не побачите — бо вони вже давно прочитані 😉
«Сусідська угода» Ешлі Елісон — романтична історія із тропом від друзів до коханців та дорослими персонажами 30+.
Він — пожежник 👨🚒, вона — медсестра 🩺.
😂 Їх жарти і сарказм — це щось неймовірне!
💌 А листи, які він їй пише… серце прямо тане 💖
Коротше, моя щира рекомендація в категорії романтік! 💫
Я не розумію, чому в цієї історії такий рейтинг на Goodreads 🤔
1 715
Даруємо книгу «Боговбивці» Ханни Кейнер - першу частину захопливої фентезійної трилогії🦌
Умови участі дуже прості:
1. Підписатися на канали «Дім книг і вина» та «Читацькі нотатки»
2. Зробити репост розіграшу
3. Натиснути кнопку «Брати участь»
Переможець лише один
Нехай щастить😉
Кількість переможців: 1
Дата закінчення: 22.11.2025 16:00
1 715
Прочитала 120 сторінок "Затруєна чаша" 🍃📖
І знаєте що? Це шалено цікаво!
Уявіть собі розслідування вбивства, де дерево проростає зсередини людини і буквально розриває тіло жертви 😳🌳🌿
А головні слідчі трохи нагадують дует Шерлок–Ватсон🕵️♂️✨
Детективне фентезі з гарно продуманим світом, читається легко, інтригує з перших сторінок.
Мені дуже подобається 💚
1 715
Розіграш закінчено 🥳🥳🥳🥳🥳
Вітаємо переможців!Результати можна подивитись по кнопці
1 715
Нагадую, ось тут даруємо новинку темне роментезі "Фантазма"
Результати уже завтра!
1 715
Скажіть мені, що для вас нечитун і як часто він до вас приходить?🤔📚
Нечитун для мене - це саме небажання читати, а не коли немає часу, накрила втома чи погане самопочуття.
І от таке справжнє небажання для мене — це щось із розряду небувалого🤷♀️
Мені завжди хочеться читати, тільки часу бракує 😁
1 715
Коли мова йде про книжки за таку гарну ціну — я просто не можу стриматись 😅📚
Ще +2 у мою колекцію, і вже маю +6 цього місяця!
Показуйте,що обрали собі 📖✨
1 715
У видавництва Фабула сьогодні ніч знижок! 🌙✨
Кожна друга книга — у подарунок 🎁
Акція діє лише на книжки самого видавництва Фабула.
Тут посилання
1 715
+2
Починаю сьогодні читати "Затруєна чаша" від видавництва Апріорі ✨
Подивіться на це неймовірне оформлення — просто вау! 😍
А шрифт — рай для очей💛
Не знаю чи надовго сьогодні мене стане, бо я просто засинаю і кава не рятує 🤪
Може, хтось уже читав? Діліться враженнями! 📚✨
1 715
📖 Усе, що тільки між нами
✍️ Автор: Люсі Скор
📝 @artbooks_ua
❤️жанр: романтична проза
💡 Мої враження
Я обожнюю цю серію за атмосферу маленького містечка Нокмаут і другорядних персонажів, хоча і головні тут нічогенькі (забудемо про Нокса, який трохи бісив в першій книзі - тут він булочка) Недаремно трилогія зветься Нокмаутська. Це містечко — наче одна велика родина: тут відчувається справжня дружба, тепло й підтримка, які огортають із перших сторінок.
Між головними героями було все прекрасно із самого початку - не було отих хованок від своїх почуттів і не було драми заради драми, яку я дуже не люблю. Стосунки головних героїв розвивались максимально повільно, тому хто любить такий тип стосунків - раджу звернути увагу.
👮♂️ Неш - шеф полісмен, який хоче зробити своє місто кращим. Цей зранений чоловік, після подій у першій книзі, точно знає чого хоче і добивається Ліну попри все.
🔥 Ліна - зухвала та прямолінійна, звикла жити сама за своїми правилами: ні з ким не ділити пульт від телевізора, вона не любить готувати і будь які стосунки були не для неї. Поки вона не зустріла Неша😏
Коли вони разом - іскри просто розлітаються на всі боки ⚡️
Тут дуже класний гумор і неймовірна харизма персонажів. Епілоги такі солоденькі, що я аж просльозилась
А ще я в передчутті фінальної книги про Лусьєна та Слоан
На бога, скажіть кого який uедзь вкусив, і я скажу, за кого буду я! Але попереджаю: тільки не за Лусьєна!⭐️ Моя оцінка: 9/10 дуже люблю цю серію #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук
1 715
Після важкої ночі роботу ніхто не відміняв…
Тому сьогодні буде багато кави ☕️
Потурбуйтесь про свій настрій та емоційний стан 💛
Чим ви рятуєтесь у такі дні?
1 715
Сиджу в коридорі через кончену русню
Тримаймось 🫂
Задонадьте на збір, якому довіряєте💛💙
1 715
Пан Кідрук дописав "Колапс" 😏
Прийшов той самий момент… пора братися за "Колонію" 📖🔥
1 715
👋 Привіт усім!
Читачів на каналі додається, тож давайте трохи познайомимось 🙂
Мене звати Леся!
Живу в Києві вже 16 років — можна сказати, що я майже не понаїхавша 😎
Працюю розробником програмного забезпечення, а у вільний від роботи час (читати ВНОЧІ) — читаю 📚
Читаю частіше, ніж готую вечерю 🙈
А ще я дуже люблю поговорити про книжуліки — тож чекаю вас у коментарях 24 години на добу і 7днів на тиждень 😄
Читаю майже все, але фентезі — моя любов ✨
Ідея створити канал з’явилася під час читання серії "Місто Півмісяця".
Хотілося ділитися емоціями та обговорювати книги "в моменті" — так з'явився #читацькі_нотатки_спільночит 💬
Тут можна подивитися відгуки: #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук
(канал я завела нещодавно, тому їх поки небагато)
А ще тут є #доканальне — ділюсь тим, що мені сподобалось раніше, коли каналу ще не було
Обіцяю: тут буде цікаво, корисно й дуже книжково ❤️
Тож, нумо знайомитись!
Розкажіть у коментарях про себе та що любите читати 👇
1 715
📚 «Мемфіс» — дочитала ✅
Відгук — написала ✍️👆
І тепер душа бажає свята 💃
Тому взяла РОМАНТІК 💕
А ви як там? Що читаєте сьогодні? 📖✨
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
