ar
Feedback
Читацькі нотатки 📝

Читацькі нотатки 📝

الذهاب إلى القناة على Telegram

Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan

إظهار المزيد
1 710
المشتركون
+1224 ساعات
+667 أيام
+3530 أيام
أرشيف المشاركات
Ранок не добрий через кляту кончену русню Ви як?

Це було щиро, щемко і з гумором - емоції просто переповнюють 💫 Слухати пана Павла — суцільне задоволення! P.S. Я ледь дочека
Це було щиро, щемко і з гумором - емоції просто переповнюють 💫 Слухати пана Павла — суцільне задоволення! P.S. Я ледь дочекалась от цього от моменту 👆 Часу на підписання було обмаль, а бажаючих — тьма, але це мене дуже тішить😉

Чекаю з нетерпінням зустрічі із паном Павлом🐺 Не заздріть 😉
Чекаю з нетерпінням зустрічі із паном Павлом🐺 Не заздріть 😉

Про себе скажу: я найбільше люблю короткі, емоційні відгуки 💬✨ ⭐️ Оцінка не обов’язкова — вона ж суб’єктивна. 📝 І інколи можна навіть без опису Для мене ідеально, коли у відгуку є: 💛 Що сподобалось 🖤 Що не сподобалось

Які відгуки вам до вподоби?
Anonymous voting

#доканальне Я тільки нещодавно вирішила ділитися тут тим, що читаю 📚 Але є книги, які мені дуууже подобаються, проте їх ви т
#доканальне Я тільки нещодавно вирішила ділитися тут тим, що читаю 📚 Але є книги, які мені дуууже подобаються, проте їх ви тут не побачите — бо вони вже давно прочитані 😉 «Сусідська угода» Ешлі Елісон — романтична історія із тропом від друзів до коханців та дорослими персонажами 30+. Він — пожежник 👨‍🚒, вона — медсестра 🩺. 😂 Їх жарти і сарказм — це щось неймовірне! 💌 А листи, які він їй пише… серце прямо тане 💖 Коротше, моя щира рекомендація в категорії романтік! 💫 Я не розумію, чому в цієї історії такий рейтинг на Goodreads 🤔

Даруємо книгу «Боговбивці» Ханни Кейнер - першу частину захопливої фентезійної трилогії🦌 Умови участі дуже прості: 1. Підпис
Даруємо книгу «Боговбивці» Ханни Кейнер - першу частину захопливої фентезійної трилогії🦌 Умови участі дуже прості: 1. Підписатися на канали «Дім книг і вина» та «Читацькі нотатки» 2. Зробити репост розіграшу 3. Натиснути кнопку «Брати участь» Переможець лише один Нехай щастить😉 Кількість переможців: 1 Дата закінчення: 22.11.2025 16:00

Прочитала 120 сторінок "Затруєна чаша" 🍃📖 І знаєте що? Це шалено цікаво! Уявіть собі розслідування вбивства, де дерево прор
Прочитала 120 сторінок "Затруєна чаша" 🍃📖 І знаєте що? Це шалено цікаво! Уявіть собі розслідування вбивства, де дерево проростає зсередини людини і буквально розриває тіло жертви 😳🌳🌿 А головні слідчі трохи нагадують дует Шерлок–Ватсон🕵️‍♂️✨ Детективне фентезі з гарно продуманим світом, читається легко, інтригує з перших сторінок. Мені дуже подобається 💚

Розіграш закінчено 🥳🥳🥳🥳🥳 Вітаємо переможців!Результати можна подивитись по кнопці

Нагадую, ось тут даруємо новинку темне роментезі "Фантазма" Результати уже завтра!

Скажіть мені, що для вас нечитун і як часто він до вас приходить?🤔📚 Нечитун для мене - це саме небажання читати, а не коли
Скажіть мені, що для вас нечитун і як часто він до вас приходить?🤔📚 Нечитун для мене - це саме небажання читати, а не коли немає часу, накрила втома чи погане самопочуття. І от таке справжнє небажання для мене — це щось із розряду небувалого🤷‍♀️ Мені завжди хочеться читати, тільки часу бракує 😁

Коли мова йде про книжки за таку гарну ціну — я просто не можу стриматись 😅📚 Ще +2 у мою колекцію, і вже маю +6 цього місяц
Коли мова йде про книжки за таку гарну ціну — я просто не можу стриматись 😅📚 Ще +2 у мою колекцію, і вже маю +6 цього місяця! Показуйте,що обрали собі 📖✨

У видавництва Фабула сьогодні ніч знижок! 🌙✨ Кожна друга книга — у подарунок 🎁 Акція діє лише на книжки самого видавництва
У видавництва Фабула сьогодні ніч знижок! 🌙✨ Кожна друга книга — у подарунок 🎁 Акція діє лише на книжки самого видавництва Фабула. Тут посилання

Починаю сьогодні читати "Затруєна чаша" від видавництва Апріорі ✨ Подивіться на це неймовірне оформлення — просто вау! 😍 А ш
+2
Починаю сьогодні читати "Затруєна чаша" від видавництва Апріорі ✨ Подивіться на це неймовірне оформлення — просто вау! 😍 А шрифт — рай для очей💛 Не знаю чи надовго сьогодні мене стане, бо я просто засинаю і кава не рятує 🤪 Може, хтось уже читав? Діліться враженнями! 📚✨

📖 Усе, що тільки між нами ✍️ Автор: Люсі Скор 📝 @artbooks_ua ❤️жанр: романтична проза 💡 Мої враження Я обожнюю цю серію за
📖 Усе, що тільки між нами ✍️ Автор: Люсі Скор 📝 @artbooks_ua ❤️жанр: романтична проза 💡 Мої враження Я обожнюю цю серію за атмосферу маленького містечка Нокмаут і другорядних персонажів, хоча і головні тут нічогенькі (забудемо про Нокса, який трохи бісив в першій книзі - тут він булочка) Недаремно трилогія зветься Нокмаутська. Це містечко — наче одна велика родина: тут відчувається справжня дружба, тепло й підтримка, які огортають із перших сторінок. Між головними героями було все прекрасно із самого початку - не було отих хованок від своїх почуттів і не було драми заради драми, яку я дуже не люблю. Стосунки головних героїв розвивались максимально повільно, тому хто любить такий тип стосунків - раджу звернути увагу. 👮‍♂️ Неш - шеф полісмен, який хоче зробити своє місто кращим. Цей зранений чоловік, після подій у першій книзі, точно знає чого хоче і добивається Ліну попри все. 🔥 Ліна - зухвала та прямолінійна, звикла жити сама за своїми правилами: ні з ким не ділити пульт від телевізора, вона не любить готувати і будь які стосунки були не для неї. Поки вона не зустріла Неша😏 Коли вони разом - іскри просто розлітаються на всі боки ⚡️ Тут дуже класний гумор і неймовірна харизма персонажів. Епілоги такі солоденькі, що я аж просльозилась А ще я в передчутті фінальної книги про Лусьєна та Слоан
На бога, скажіть кого який uедзь вкусив, і я скажу, за кого буду я! Але попереджаю: тільки не за Лусьєна!
⭐️ Моя оцінка: 9/10 дуже люблю цю серію #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук

Після важкої ночі роботу ніхто не відміняв… Тому сьогодні буде багато кави ☕️ Потурбуйтесь про свій настрій та емоційний стан
Після важкої ночі роботу ніхто не відміняв… Тому сьогодні буде багато кави ☕️ Потурбуйтесь про свій настрій та емоційний стан 💛 Чим ви рятуєтесь у такі дні?

Сиджу в коридорі через кончену русню Тримаймось 🫂 Задонадьте на збір, якому довіряєте💛💙

Пан Кідрук дописав "Колапс" 😏 Прийшов той самий момент… пора братися за "Колонію" 📖🔥
Пан Кідрук дописав "Колапс" 😏 Прийшов той самий момент… пора братися за "Колонію" 📖🔥

👋 Привіт усім! Читачів на каналі додається, тож давайте трохи познайомимось 🙂 Мене звати Леся! Живу в Києві вже 16 років —
👋 Привіт усім! Читачів на каналі додається, тож давайте трохи познайомимось 🙂 Мене звати Леся! Живу в Києві вже 16 років — можна сказати, що я майже не понаїхавша 😎 Працюю розробником програмного забезпечення, а у вільний від роботи час (читати ВНОЧІ) — читаю 📚 Читаю частіше, ніж готую вечерю 🙈 А ще я дуже люблю поговорити про книжуліки — тож чекаю вас у коментарях 24 години на добу і 7днів на тиждень 😄 Читаю майже все, але фентезі — моя любов ✨ Ідея створити канал з’явилася під час читання серії "Місто Півмісяця". Хотілося ділитися емоціями та обговорювати книги "в моменті" — так з'явився #читацькі_нотатки_спільночит 💬 Тут можна подивитися відгуки: #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук (канал я завела нещодавно, тому їх поки небагато) А ще тут є #доканальне — ділюсь тим, що мені сподобалось раніше, коли каналу ще не було Обіцяю: тут буде цікаво, корисно й дуже книжково ❤️ Тож, нумо знайомитись! Розкажіть у коментарях про себе та що любите читати 👇

📚 «Мемфіс» — дочитала ✅ Відгук — написала ✍️👆 І тепер душа бажає свята 💃 Тому взяла РОМАНТІК 💕 А ви як там? Що читаєте сь
📚 «Мемфіс» — дочитала ✅ Відгук — написала ✍️👆 І тепер душа бажає свята 💃 Тому взяла РОМАНТІК 💕 А ви як там? Що читаєте сьогодні? 📖✨