ar
Feedback
BEPSIKS 🤠

BEPSIKS 🤠

الذهاب إلى القناة على Telegram

Більше цікавого про мене) Інста: https://www.instagram.com/_verbahovskyi_

إظهار المزيد
355
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-37 أيام
-730 أيام
أرشيف المشاركات
за 10 хвилин на вулиці з моєї спини можна зібрати приблизно півлітра поту 😁😩

ненавиджу комарів і мошок, такі тварі

дивіться, вкусив комар, а я геній розчухав….
дивіться, вкусив комар, а я геній розчухав….

ніч була жахливою, спав в укритті, поясниця і шия в афігє

всім привіт, як ви?

а зараз ще досі їдемо додому🫠
а зараз ще досі їдемо додому🫠

короче цікавий день вчора був, автобус затримався на 5+ годин, але хоч по Празі погуляли
+3
короче цікавий день вчора був, автобус затримався на 5+ годин, але хоч по Празі погуляли

رسالة فيديو00:23

ладно, зате погуляємо ще

У нас пересадка в Празі на прямий автобус до Києва, у нас мало бути 3 години часу щоб погуляти, а в результаті пише що автобу
У нас пересадка в Празі на прямий автобус до Києва, у нас мало бути 3 години часу щоб погуляти, а в результаті пише що автобус затримується на 3 години 🫠

رسالة فيديو00:15

رسالة فيديو00:05

отакі от фотокарточки тримайте
+5
отакі от фотокарточки тримайте

всім привіт, трохи пропав, кайфував від подорожі, ви як?

رسالة فيديو00:07

رسالة فيديو00:06

رسالة فيديو00:10

добрий день ✌🏻
добрий день ✌🏻

хорор
хорор

наче хтось під вікном салют запустив