Постироничный фашизм
الذهاب إلى القناة على Telegram
930
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
+307 أيام
+9830 أيام
أرشيف المشاركات
Repost from ЖИТОМИРСЬКИЙ СКІНХЕД
А тут взагалі жах.
Чисто наче якісь НПС з онлайн гри.
Вбий 50 гундабадських гоблінів, та отримаєш у нагороду 1200 ХР та молот принца Ерибору
Repost from ЖИТОМИРСЬКИЙ СКІНХЕД
Це ж треба, якась йобнута пацана малого головою в борщ мокнула і відправила на пікєт.
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
