☀️ Хлопарня 🌨
الذهاب إلى القناة على Telegram
747
المشتركون
+124 ساعات
+87 أيام
+2330 أيام
أرشيف المشاركات
Я так розумію це те, як Горішок буде проводити Новий рік, що суне :О
Чи є у когось ще варіанти, окрім того, аби напитись та втратити свідомість під привітання Зеленого?
Я б ввів якійсь тематичні дні, якби в мене не був хаотичний настрій, тому можете пропозиції дати, а як вийде, то реалізую
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
