Антон Палич🌱🌷 (Спілкувалич)
الذهاب إلى القناة على Telegram
404
المشتركون
-124 ساعات
-17 أيام
+4130 أيام
جاري تحميل البيانات...
القنوات المماثلة
سحابة العلامات
الإشارات الواردة والصادرة
---
---
---
---
---
---
جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+45
في 5 قنوات
مايو '26
+17
في 1 قنوات
Get PRO
أبريل '26
+8
في 3 قنوات
Get PRO
مارس '26
+9
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '26
+20
في 4 قنوات
Get PRO
يناير '26
+13
في 3 قنوات
Get PRO
ديسمبر '25
+44
في 11 قنوات
Get PRO
نوفمبر '25
+29
في 9 قنوات
Get PRO
أكتوبر '25
+9
في 3 قنوات
Get PRO
سبتمبر '25
+13
في 4 قنوات
Get PRO
أغسطس '25
+15
في 9 قنوات
Get PRO
يوليو '25
+60
في 7 قنوات
Get PRO
يونيو '250
في 5 قنوات
Get PRO
مايو '25
+17
في 9 قنوات
Get PRO
أبريل '250
في 17 قنوات
Get PRO
مارس '25
+16
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '250
في 4 قنوات
Get PRO
يناير '250
في 2 قنوات
Get PRO
ديسمبر '24
+20
في 5 قنوات
Get PRO
نوفمبر '24
+11
في 2 قنوات
Get PRO
أكتوبر '24
+84
في 4 قنوات
Get PRO
سبتمبر '240
في 2 قنوات
Get PRO
أغسطس '240
في 3 قنوات
Get PRO
يوليو '24
+38
في 4 قنوات
| التاريخ | نمو المشتركين | الإشارات | القنوات | |
| 25 يونيو | 0 | |||
| 24 يونيو | 0 | |||
| 23 يونيو | 0 | |||
| 22 يونيو | 0 | |||
| 21 يونيو | 0 | |||
| 20 يونيو | 0 | |||
| 19 يونيو | 0 | |||
| 18 يونيو | +1 | |||
| 17 يونيو | +2 | |||
| 16 يونيو | 0 | |||
| 15 يونيو | +3 | |||
| 14 يونيو | +1 | |||
| 13 يونيو | 0 | |||
| 12 يونيو | +2 | |||
| 11 يونيو | +1 | |||
| 10 يونيو | +2 | |||
| 09 يونيو | +6 | |||
| 08 يونيو | +11 | |||
| 07 يونيو | +6 | |||
| 06 يونيو | +7 | |||
| 05 يونيو | 0 | |||
| 04 يونيو | +1 | |||
| 03 يونيو | +2 | |||
| 02 يونيو | 0 | |||
| 01 يونيو | 0 |
منشورات القناة
Черговий допродаж ВІДКРИТО!!!
Тут ви зможете дозамовити МАЛЬОПИС і постери, листівки і стікери які не було можливості купити на фанконі!!!
Переходьте за посиланням і заповнюйте форму! Чекаю на ваші замовлення!!!
| 2 | Черговий масований обстріл😨
Друзі, самі розумієте чому треба ваші донати. Вони треба завжди, але зараз це відчувається гостріше.
Наш збір
Збір на каналі U Shall Not Ass
Просимо вас долучитися репостами і донатами.
#збір | 209 |
| 3 | київ, харків, дніпро, кропивницький, загалом міста, де сьогодні було гучно через йобаних терористів 🫂
сподіваюсь, наскільки це можливо, всі в порядку
якщо ви проснулись сьогодні, то подякуйте зсу та зробіть добру справу — закиньте ваш щоденний донат. на будь-яке з посилань, будь-яка сума:
• поточний русоріз
• шахедоріз
• благодійний фонд сергія притули
• фонд повернись живим
• штурмовий збір
• підтримка армії
• охматдит - здоров’я діток
• благодійний фонд 24
• tabletochki
• підтримка бійців 3 ОШБр
бережіть себе,
не ігноруйте тривоги ❤️🩹 | 108 |
| 4 | Смерть сраним росіянам! | 106 |
| 5 | 🌸ОНЛАЙН ПРОДАЖ ВІДКРИТО🌸
Допродаж товару після ФанКону
Деяких товарів лишилось буквально 1-2 штуки, тому буду оновлювати зображення по мірі викуплення.
Приймаю замовлення до 14 червня.
(можливо продовжу)
Для замовлення пишіть: @mollyaolya | 254 |
| 6 | Останній день! | 218 |
| 7 | 🐈ЗБІР РОЗІГРАШ🐈
Збір 2х EcoFlow для 93омбр Холодний Яр
Відкриваю допоміжну банку на збір від "Благокотик"!
УМОВИ УЧАСТІ
Надіслати кошти на банку:
https://send.monobank.ua/jar/9nfMFZYV72
1 квиток = 50 грн
Кількість квитків необмежена!
Більше квитків - більше шансів!
❗️ВКАЖІТЬ КОНТАКТНІ ДАННІ ПРИ ПОПОВНЕННЮ БАНКИ❗️
Ваш телеграм через @
Ви можете придбати товари з підписом "За донат" на моєму столику на Фан Коні, алея художників, 6-7го червня. Тим самим ви автоматично приймаєте участь у розіграші!
🌟ПРИЗИ🌟
1 - Коробочка з 6ти гач з Міку.
2 - Акриловий шейкер "АБТ" та рандомні 5 "маленьких штучок"
3 - Коробочка з 5ти гач з Підземелля "Смакоти"
4 - Акриловий стенд з Діо, та стікерпак "Берсерк"
5 - Набори стікерів "Господар", "Купідон", та два м'яких піна.
Переможці будуть обрані рандомно, 14 червня.
Відправка лише по Україні, оплата за доставку на отримувачі.
Всі оновлення будуть у моєму телеграмі.
🐈 ЗВІТИ
🐈 офіційне волонтерство | 213 |
| 8 | Х-менів скетчі які колись зробив | 258 |
| 9 | Відео з деаноном де мені джуніміка дарують майже 10тис переглядів це капєц | 285 |
| 10 | Похвастайтесь куди постери і листівки повісили! | 420 |
| 11 | Окреме дякую усім, хто купив мальопис!
Без вашої підтримки я б ніколи не зміг дійти до таких висот!!! Обов’язково надсилайте ваші рецензії, я буду дуже чекати!!!
Ті, кому не вистачило примірників — почекайте трішки ;д | 414 |
| 12 | Підписуйтесь на канал з мальописом! Зовсім скоро там буде цікаве | 423 |
| 13 | Фанкон закінчився але голова досі гуде
Дякую усім, хто прийшов, спілкувався, брав інтерв'ю і купував мерч! Дуже приємне залишилося враження від відвідувачів і сусідів по столикам!
Підготовка далася дуже складно, в цьому році на фест наклалось навчання, робота і купа маленьких проблем
Багато штучок розкупили в НУЛЬ ще в перший день
Огірки, Джунімікі і Хорнет дуже швидко полетіли
Також постери по майнкрафту, як я помітив :Д
З складнощів була вологість приміщення, через що постійно крутило листівки і довелося їх переклеювати постійно, в мене був кортізол спайк кожні пів години, якщо не частіше
І знову на фестивалі дозволяють пускати ДРОНИ, фо сам різон
Зрештою я залишився з гарними враженнями і ПЛАНУЮ ДОПРАДАТИ ЗАЛИШКИ ТУТ!!!!
Залишайтесь на своїх місцях і чекайте на пости!
ДЯКУЮ ВСІМ, ЦМОК💋 | 615 |
| 14 | ДЯКУЮ УСІМ ЗА ФЕСТ
Пора додому | 348 |
| 15 | Хто успів тот і зʼїв | 369 |
| 16 | До кінця фестивалю старі постери по Ультракілу по 50 грн | 384 |
| 17 | Я зрозумів, буде хоумстак наступного року
Довели | 403 |
| 18 | До деяких з вас вже доїхав мальопис!
Отримую отакі неймовірні фото від замовників (привіт Київградцям!)
Дуже всім дякую за підтримку і теплі слова!
Обов'язково пишіть рецензії, робіть фото і залишайте посилання, дуже приємно це все читати і розглядати!
#ЧіМ #Фанарт? | 381 |
| 19 | Приєднуйтесь на канал мальопису!!! | 364 |
| 20 | День закінчився! Дякую усіммммм хто підходив купував!! Зустрінемось завтра | 384 |
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
