ar
Feedback
Антон Палич🌱🌷 (Спілкувалич)

Антон Палич🌱🌷 (Спілкувалич)

الذهاب إلى القناة على Telegram

Говорити, штрихувати, реготати

إظهار المزيد
404
المشتركون
-124 ساعات
-17 أيام
+4130 أيام
جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+45
في 5 قنوات
مايو '26
+17
في 1 قنوات
Get PRO
أبريل '26
+8
في 3 قنوات
Get PRO
مارس '26
+9
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '26
+20
في 4 قنوات
Get PRO
يناير '26
+13
في 3 قنوات
Get PRO
ديسمبر '25
+44
في 11 قنوات
Get PRO
نوفمبر '25
+29
في 9 قنوات
Get PRO
أكتوبر '25
+9
في 3 قنوات
Get PRO
سبتمبر '25
+13
في 4 قنوات
Get PRO
أغسطس '25
+15
في 9 قنوات
Get PRO
يوليو '25
+60
في 7 قنوات
Get PRO
يونيو '250
في 5 قنوات
Get PRO
مايو '25
+17
في 9 قنوات
Get PRO
أبريل '250
في 17 قنوات
Get PRO
مارس '25
+16
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '250
في 4 قنوات
Get PRO
يناير '250
في 2 قنوات
Get PRO
ديسمبر '24
+20
في 5 قنوات
Get PRO
نوفمبر '24
+11
في 2 قنوات
Get PRO
أكتوبر '24
+84
في 4 قنوات
Get PRO
سبتمبر '240
في 2 قنوات
Get PRO
أغسطس '240
في 3 قنوات
Get PRO
يوليو '24
+38
في 4 قنوات
التاريخ
نمو المشتركين
الإشارات
القنوات
25 يونيو0
24 يونيو0
23 يونيو0
22 يونيو0
21 يونيو0
20 يونيو0
19 يونيو0
18 يونيو+1
17 يونيو+2
16 يونيو0
15 يونيو+3
14 يونيو+1
13 يونيو0
12 يونيو+2
11 يونيو+1
10 يونيو+2
09 يونيو+6
08 يونيو+11
07 يونيو+6
06 يونيو+7
05 يونيو0
04 يونيو+1
03 يونيو+2
02 يونيو0
01 يونيو0
منشورات القناة
Черговий допродаж ВІДКРИТО!!! Тут ви зможете дозамовити МАЛЬОПИС і постери, листівки і стікери які не було можливості купити
Черговий допродаж ВІДКРИТО!!! Тут ви зможете дозамовити МАЛЬОПИС і постери, листівки і стікери які не було можливості купити на фанконі!!! Переходьте за посиланням і заповнюйте форму! Чекаю на ваші замовлення!!!

2
Черговий масований обстріл😨 Друзі, самі розумієте чому треба ваші донати. Вони треба завжди, але зараз це відчувається гостріше. Наш збір Збір на каналі U Shall Not Ass Просимо вас долучитися репостами і донатами. #збір
209
3
київ, харків, дніпро, кропивницький, загалом міста, де сьогодні було гучно через йобаних терористів 🫂 сподіваюсь, наскільки+1
київ, харків, дніпро, кропивницький, загалом міста, де сьогодні було гучно через йобаних терористів 🫂 сподіваюсь, наскільки це можливо, всі в порядку якщо ви проснулись сьогодні, то подякуйте зсу та зробіть добру справу — закиньте ваш щоденний донат. на будь-яке з посилань, будь-яка сума: • поточний русоріз • шахедоріз • благодійний фонд сергія притули • фонд повернись живим • штурмовий збір • підтримка армії • охматдит - здоров’я діток • благодійний фонд 24 • tabletochki • підтримка бійців 3 ОШБр бережіть себе, не ігноруйте тривоги ❤️‍🩹
108
4
Смерть сраним росіянам!
106
5
🌸ОНЛАЙН ПРОДАЖ ВІДКРИТО🌸 Допродаж товару після ФанКону Деяких товарів лишилось буквально 1-2 штуки, тому буду оновлювати зо+7
🌸ОНЛАЙН ПРОДАЖ ВІДКРИТО🌸 Допродаж товару після ФанКону Деяких товарів лишилось буквально 1-2 штуки, тому буду оновлювати зображення по мірі викуплення. Приймаю замовлення до 14 червня. (можливо продовжу) Для замовлення пишіть: @mollyaolya
254
6
Останній день!
218
7
🐈ЗБІР РОЗІГРАШ🐈 Збір 2х EcoFlow для 93омбр Холодний Яр Відкриваю допоміжну банку на збір від "Благокотик"! УМОВИ УЧАСТІ Над+6
🐈ЗБІР РОЗІГРАШ🐈 Збір 2х EcoFlow для 93омбр Холодний Яр Відкриваю допоміжну банку на збір від "Благокотик"! УМОВИ УЧАСТІ Надіслати кошти на банку: https://send.monobank.ua/jar/9nfMFZYV72 1 квиток = 50 грн Кількість квитків необмежена! Більше квитків - більше шансів! ❗️ВКАЖІТЬ КОНТАКТНІ ДАННІ ПРИ ПОПОВНЕННЮ БАНКИ❗️ Ваш телеграм через @ Ви можете придбати товари з підписом "За донат" на моєму столику на Фан Коні, алея художників, 6-7го червня. Тим самим ви автоматично приймаєте участь у розіграші! 🌟ПРИЗИ🌟 1 - Коробочка з 6ти гач з Міку. 2 - Акриловий шейкер "АБТ" та рандомні 5 "маленьких штучок" 3 - Коробочка з 5ти гач з Підземелля "Смакоти" 4 - Акриловий стенд з Діо, та стікерпак "Берсерк" 5 - Набори стікерів "Господар", "Купідон", та два м'яких піна. Переможці будуть обрані рандомно, 14 червня. Відправка лише по Україні, оплата за доставку на отримувачі. Всі оновлення будуть у моєму телеграмі. 🐈 ЗВІТИ 🐈 офіційне волонтерство
213
8
Х-менів скетчі які колись зробив+2
Х-менів скетчі які колись зробив
258
9
Відео з деаноном де мені джуніміка дарують майже 10тис переглядів це капєц
285
10
Похвастайтесь куди постери і листівки повісили!
420
11
Окреме дякую усім, хто купив мальопис! Без вашої підтримки я б ніколи не зміг дійти до таких висот!!! Обов’язково надсилайте ваші рецензії, я буду дуже чекати!!! Ті, кому не вистачило примірників — почекайте трішки ;д
414
12
Підписуйтесь на канал з мальописом! Зовсім скоро там буде цікаве
423
13
Фанкон закінчився але голова досі гуде Дякую усім, хто прийшов, спілкувався, брав інтерв'ю і купував мерч! Дуже приємне залиш
Фанкон закінчився але голова досі гуде Дякую усім, хто прийшов, спілкувався, брав інтерв'ю і купував мерч! Дуже приємне залишилося враження від відвідувачів і сусідів по столикам! Підготовка далася дуже складно, в цьому році на фест наклалось навчання, робота і купа маленьких проблем Багато штучок розкупили в НУЛЬ ще в перший день Огірки, Джунімікі і Хорнет дуже швидко полетіли Також постери по майнкрафту, як я помітив :Д З складнощів була вологість приміщення, через що постійно крутило листівки і довелося їх переклеювати постійно, в мене був кортізол спайк кожні пів години, якщо не частіше І знову на фестивалі дозволяють пускати ДРОНИ, фо сам різон Зрештою я залишився з гарними враженнями і ПЛАНУЮ ДОПРАДАТИ ЗАЛИШКИ ТУТ!!!! Залишайтесь на своїх місцях і чекайте на пости! ДЯКУЮ ВСІМ, ЦМОК💋
615
14
ДЯКУЮ УСІМ ЗА ФЕСТ Пора додому
348
15
Хто успів тот і зʼїв
369
16
До кінця фестивалю старі постери по Ультракілу по 50 грн
384
17
Я зрозумів, буде хоумстак наступного року Довели
403
18
До деяких з вас вже доїхав мальопис! Отримую отакі неймовірні фото від замовників (привіт Київградцям!) Дуже всім дякую за пі
До деяких з вас вже доїхав мальопис! Отримую отакі неймовірні фото від замовників (привіт Київградцям!) Дуже всім дякую за підтримку і теплі слова! Обов'язково пишіть рецензії, робіть фото і залишайте посилання, дуже приємно це все читати і розглядати! #ЧіМ #Фанарт?
381
19
Приєднуйтесь на канал мальопису!!!
364
20
День закінчився! Дякую усіммммм хто підходив купував!! Зустрінемось завтра
384