СвітлоБот ⚡️ Резиденс
الذهاب إلى القناة على Telegram
ЖК “Софія Резиденс” черга 3.2 Канал автоматичних повідомлень про світло. Створіть свій Світлобот тут: https://svitlobot.in.ua. Власник каналу: @ads_hubs. Мапа світлоботів: https://svitlobot.in.ua/map
إظهار المزيد5 614
المشتركون
-124 ساعات
-97 أيام
-4230 أيام
أرشيف المشاركات
ℹ️ Короче, поки немає світла.
Коли телефонував оператору, сказала:
Якщо немає світла тривалий час, (Я так думаю більше 40 хв або 45 хв) заявку в ДТЕК має подавати управляюча компанія, тобто від мешканців вони заявки не приймають.
Тому немає сенсу дзвонити всім в ДТЕК, все одно не приймуть заявку.
Якщо чесно, перевіряв схему від оператора, +20 хв, але зараз не працює вона
🔴 09:00 Світло зникло
🕓 Воно було 1год 23хв
🗓 Очікуємо за графіком о 10:30
🔖 Графік відключень на сьогодні, 15.01.2026 (Четвер), група 3.2:
▪️03:30 - 07:00 (3.5 год.)
▪️09:00 - 10:30 (1.5 год.)
▪️14:00 - 21:00 (7 год.)
🟢 07:36 Світло з'явилося
🕓 Його не було 3год 40хв
🗓 Наступне планове: 14:00 - 21:00
🔖 Графік відключень на сьогодні, 15.01.2026 (Четвер), група 3.2:
▪️03:30 - 07:00 (3.5 год.)
▪️14:00 - 21:00 (7 год.)
🔖 Графік відключень на сьогодні, 14.01.2026 (Середа), група 3.2:
▪️06:30 - 11:00 (4.5 год.)
▪️17:00 - 20:30 (3.5 год.)
🔖 Графік відключень на завтра, 15.01.2026 (Четвер), група 3.2:
▪️03:30 - 07:00 (3.5 год.)
▪️14:00 - 21:00 (7 год.)
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
