dead angle
الذهاب إلى القناة على Telegram
"Добре, що про мене забудуть. Забудуть ті, хто марні й нерозумні."
إظهار المزيد417
المشتركون
+324 ساعات
+87 أيام
+1430 أيام
أرشيف المشاركات
418
Repost from Морпіхотні мюслі 2.0🇺🇦
Штош. Погнали другий збір, але на цей раз сумма потрібна дуже жирна.
Мій підрозділ РУБпАК 503 ОБМП має потребу в ремонті та модернізації борта Вампір. Збір на нову камеру замість зламаної, старлінк міні + комплект модернізації дрона під старлінк. Завдяки цьому борт не тільки зможе знову злетіти та нести подаруночки хробакам, але й допоможе убезпечити пілотів, які вільно зможуть керувати дроном з будь якої точки через супутниковий зв'язок.
Правила давно всім знайомі:
- скрін оплати від 100 грн в коментарі під цим постом. Зверніть увагу, я білетики за вищу сумму НЕ додаю, у всіх рівні шанси.
Що буде намальовано на боксі навіть я поки не знаю. Побажання пишіть до свого повідомлення з донатом. Ми не обіцяємо що буде саме те чого ви хочете.😔
🎯 Ціль: 85 000 ₴
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/3Gxv3Nxvug
💳Номер картки банки
4874 1000 2377 5243
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
