ar
Feedback
Гальчин в крипті

Гальчин в крипті

الذهاب إلى القناة على Telegram

Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web

إظهار المزيد
1 599
المشتركون
-124 ساعات
-147 أيام
-3630 أيام
أرشيف المشاركات
Міні розіграш в чаті

Один РК вам чи два наступному? Сьогодні відторговував токен $DINO, моментами спред з DEX розходився до 70%, виводи були закри
Один РК вам чи два наступному? Сьогодні відторговував токен $DINO, моментами спред з DEX розходився до 70%, виводи були закриті, деп на мекс теж. Відторговував лонг ще до скорочення сайзу конторою до 100$ на фул позу. Лонг тримав через спекуляцію, чи як воно там спекуляція, ці терміни тут умісні. Спот памплять, фючі з затримкою підтягують, жду коли спот почне падати і вийшов Впринципі грац мув, але РК за таке вже інфлам та тіпам дали, я гроші встиг вивести. З цікавих мувів зараз нічого. Лістинг IDOL пройшов повною хуйньою, я не торгував його, так як ціна виходу мізер і мм китайці) Завтрашній день без торгів мабуть, так як ніяких лістингів не заплановано, якщо щось буде напишу! 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат

Зашильте Лонг HOME

Зашильте клейм HOME

Сьогодні поговоримо про телеграм подарунки Дуже топава тема, шкодую що не затарився ними. Зрозуміло було що щось новеньке, від масштабного меснеджера, але я не повірив у це і шкодую Зараз максимум що можна це купляти дешевше та холдити і продати дорожче, але незнаю чи вони будуть далі рости, зараз ціни на піку Дуже топава тема, навіть за декілька тижнів дають х2 до ціни, у мене з подарунків тільки новорічні і то це 3 штуки, хай лежать просто для краси Ну що сказати - хуй

Сьогодні напишу вам про хвилю Рк Зараз вона просто активна, РК будуть і будуть видавати, до пори до часу, всі хто торгує фліпи та дуже спамить позами буде мати РК, від цього ніхто не застрахований. РК найбільше видають на біржах де є мілко капні токени - мекс, векс, оурбіт (оурбіт впринципі не за це його видає!) Дуже прикро що скоровідлетить кілька твінків, у цьому ч впевнений точно, на біржі тримаю гроші які мені не шкода втратити Хочете РК - фліпайте KBBB і буде вам щастя!

Що я спостерігаю в загальному по біржах Ну для початку, що для мене стало переломним моментом, це те що сталося з Gate, але висадив невелику суму, тому нормально. Взагалі ситуація багато чого змінила, але вона не має впливу на все інше сказане Мекс зі своїми делістингами, звісно є спосіб обійти все через підтримку, сказати що ти біженець і зараз не в тій країні, бачив що у багатьох працювало. Делістинг більшості мілко капних токенів дуже вплине на подальші дії в крипті та швидко накриється все. Делістнули токени які найбільше годували, то спреди, то дца Надалі особисто мені здається все буде потихому згасати. Інші біржі не мають таких токенів тому там ти не пофліпаєш, чи не відторгуєш ту ж саму дца Звісно жалко це розуміти, але буде все більше артернатив, лістинги торгуються, пампи лампи також Сподіваюсь все гірше і гірше не буде, а буде тільки краще 😁

Після Гейт Мекс виключно захотів добити СНД своїми торговими парами які будуть заборонені нам 9 червня Мекс хуєсоси, тільки п
Після Гейт Мекс виключно захотів добити СНД своїми торговими парами які будуть заборонені нам 9 червня Мекс хуєсоси, тільки після гейт

Repost from CONTIC

Хто забирає сьогодні дропчик? 223 поінти треба
Хто забирає сьогодні дропчик? 223 поінти треба

😭Ректанулся на $LA на Gate 4 июня? 🌟Ourbit скажет: «Брат, не парься — мы компенсируем!» 🪙 ✅ 100% возврат убытков в виде фь
😭Ректанулся на $LA на Gate 4 июня? 🌟Ourbit скажет: «Брат, не парься — мы компенсируем!» 🪙 ✅ 100% возврат убытков в виде фьючерсных ваучеров ✅ До 2,000 USDT на человека ✅Только для убытков по $LA Futures на Gate 4 июня ✅ Общий призовой фонд: 300,000 USDT — кто первый, того и тапки Что делать 1️⃣ Укажи свой UID на Ourbit 2️⃣ Залей скрин с Gate, где видно: дата 4 июня, $LA фьючерсы и твой минус ✉️ Google форма для заполнения ➡️https://bit.ly/3Hq3oTg

Repost from XxX+Coin
👀
👀

Пул 900к$ і від 18 років, абузити не вийде І мабуть підйоб буде при отриманні реварду, а не при реєстрації
Пул 900к$ і від 18 років, абузити не вийде І мабуть підйоб буде при отриманні реварду, а не при реєстрації

https://t.me/+Bl1N98XnvWswYTM6 - перший дав кол про шорт OM і TRUMP у своєму щитпості

У мого знайомого вийшов дуже хороший пост про тг подарунки. Раджу всім прочитати і підписатися🔥 Сьогодні був дуже загружений день і часу на пост не було! КАНАЛ - підтримайте підпискою

Смартик і хороший мій знайомий відкрив канал і дає хороші коли щодня, хороший вінрейт і багато лайф-контенту, щодня постить к
Смартик і хороший мій знайомий відкрив канал і дає хороші коли щодня, хороший вінрейт і багато лайф-контенту, щодня постить корисну інформацію загалом цікавий як людина, яка допомагає придумати щось на цьому тухлому ринку https://t.me/+GMahtX6KaNtiNzAy

Колесо фортуни від CoinW 😱 Нещодавно біржа запустила колесо фортуни де за торги ми будемо отримувати білети та крутити колес
Колесо фортуни від CoinW 😱 Нещодавно біржа запустила колесо фортуни де за торги ми будемо отримувати білети та крутити колесо та отримувати призи Що робити? ⚫️Реєструємося або маємо акаунт ⚫️Переходимо за посиланням ⚫️Робимо деп 100+ ⚫️Крутимо торговий об'єм 100-1000$ Дедлайн: 6 червня 09:59 (UTC+3) Дуже легко абузити про деп не бачив критерія, але легше закинути 100 і все. Смарт поворкоти 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат

Коли ПСЖ забиває гол, ставайте Лонг псж і буде вам щастя) На Лонг ви не встигнете там лудка, тому краще шортити