ar
Feedback
Гальчин в крипті

Гальчин в крипті

الذهاب إلى القناة على Telegram

Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web

إظهار المزيد
1 598
المشتركون
-224 ساعات
-147 أيام
-3630 أيام
أرشيف المشاركات
скіп!

PROMPT шорт якщо на mexc ціна буде вище 0.2 ( на інших біржах було 0.2)

30$ на повний акаунт 😂

Знову не дали заробити простим людям Вийшло нове IDO Binance, та ввели нове правило, щоб взяти участь потрібно було холдити з
Знову не дали заробити простим людям Вийшло нове IDO Binance, та ввели нове правило, щоб взяти участь потрібно було холдити за останні 7 днів <100$. Тому $BNB більше не буде реагувати long та short Але якщо ви ходили 100$ беремо участь та отримуємо хороший ревард, тому що можна рахувати це як нова механіка Посилання 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат

UPD: забив хуй і ліг спати, від себе такий варіант очікував найбільше ))

В 3.00 ночі будуть результати голосування Binance, для мене це або я просто заб'ю хуй і піду спати, або буду сидіти і пів ночі трекати щоб встигнути зайти Лонг а потім так само ж в шорт Якщо не засну напишу що буду робити) 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат

Перечекаю памп $RFC і зайду в шорт, або буду трекати DCA і буду брати невеличкі лонги

Токен відпрацював +30%

Що я буду робити під виплату токена $AMI 👄 Думаю що шорт набирати треба буде щоб фандинг -0.5% не завадив вашому профіту з позиції, тому я буду заходити або після того як пройде фандинг, щоб відкрити та закрити угоду не потрапивши на нього, або набрати частину позиції по хорошій ТВХ а потім добрати ще перед виплатою Завтра 12.00 але можуть дати раніше, тому з 11.00 буду моніторити 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат

Де я беру корисну інформацію для себе? Маю хороші парсери постів телеграм де зібрані всі актуальні теми та новини, на новині з парсеру сьогодні заходив в шорт позицію, делістинг дав своє))

Ловимо халявні 100$ на споті від CoinW. Lucky HODL №9 😁 Біржа знову запускає подію з пулом 100 000$, де можна виграти токени
Ловимо халявні 100$ на споті від CoinW. Lucky HODL №9 😁 Біржа знову запускає подію з пулом 100 000$, де можна виграти токени без викупу, просто за фіксацію активів. Це як лаунчпад, тільки простіше. Що робити? ⚫️Реєстрація + KYC на CoinW ⚫️Залив кошти та зафіксував до 10 квітня 13:00 ⚫️Чекаємо на результати 11 квітня о 9:00 (за Києвом) Три пули: ⚫️USDT — 50 000$ (500 переможців) ⚫️ETH — 30 000$ (300 переможців) ⚫️BTC — 20 000$ (200 переможців) Бонус для новачків — буст х2 до фіксованої суми (макс 5к$). Я теж влітаю як завжди — 1000$ в USDT, трохи ETH і BTC, а там як пощастить 😱 Для вас заповнив форму, щоб мої реферали отримали додаткові 5-10$ 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат

+5k$ на PUMP/DUMP на MEXC за 3 дня...... Стільки виніс ось цей тіп - КНОПКА Зараз він написав паблік бота, який швидше всіх п
+5k$ на PUMP/DUMP на MEXC за 3 дня...... Стільки виніс ось цей тіп - КНОПКА Зараз він написав паблік бота, який швидше всіх повідомляє про подібні пампи на мекс Бот в його каналі

MEXC відновили роботу, шукаю спреди

Люди добрі, про коменти не забуваємо, має бути актив, щоб рекламу купували) Він просто повинен бути, реклама то просто невели
Люди добрі, про коменти не забуваємо, має бути актив, щоб рекламу купували) Він просто повинен бути, реклама то просто невеличка плата за витрачений час, дуже мотивує творити щось у каналі коли є актив. Тому для вас вирішив зробити щомісячний рахунок активу та роздача 2-10$ для найактивніших в чаті та коментах Про реакції теж не забувайте

Копим елік, сидим не рипаємся 😁 Написав для вас найблищі анонси лістингів та розлоків токенів 9 квітня ⚫️Роздача $AMI на 800
Копим елік, сидим не рипаємся 😁 Написав для вас найблищі анонси лістингів та розлоків токенів 9 квітня ⚫️Роздача $AMI на 800к токенів, виплачують 6м токенів (450к$), це 2,5% о капи ⚫️Лістинг $AP о 13:00 банальний шорт, тільки перечекати памп треба 12 квітня: ⚫️16:10+- розлок $AXS для ком'юніті та команди Також жду новину про ставку США, бля хай Трамп понизить, ізі лонг (Йобаний Китай)

Хотіли завжди трекати багато пар лише в одному каналі? 😁 Для вас знайшов та хочу порекомендувати трекер, який допоможе знаходити волонтивні монети, затримки майже немає, та у вас буде відразу формуватися, список волонтивних монет, які дають ріст а потім падають Щоб вас не підставляти користувався трекером декілька днів, результат хороший, майже всі угоди в + . Від себе рекомендую додати до інших фрі та платних трекерів, щоб не пропускати майже нічого. ( В закріпі трекера є інструкція як ним користуватися, тому що у кожного трекера все індивідуально ) Ринок наразі дуже поганий та щоб нормалізувати та не сидіти просто спостерігати за всім трекер це найкраща річ! Чат трекера, іноді сам там сижу та черпаю активні спредики та пампи

Що сказати, ера PUMP/DUMP і все

photo content

photo content

Pi short