ar
Feedback
Напиши мені інтерфейс

Напиши мені інтерфейс

الذهاب إلى القناة على Telegram

UX-райтерські будні. Розповідаю про тексти та інтерфейси, ділюся цікавими кейсами <3 Авторка: @Svitladivchinka

إظهار المزيد
1 628
المشتركون
+324 ساعات
-17 أيام
+930 أيام
أرشيف المشاركات
Як ви працюєте після таких ночей? Можливо, маєте лайфгаки? Бо у мене останнім часом обстріли займають дедалі більше сил💔 Сподіваюсь, ви та ваші рідні окей.

Їду у поїзді, а тут… Вгадайте, що не так із текстами у цьому онбордингу?👀
+4
Їду у поїзді, а тут… Вгадайте, що не так із текстами у цьому онбордингу?👀

Міцного цифрового! Нарешті розповідаю, де працюю 😍 Вітайте UX-райтерку проєктів Армія+ та Резерв+, яка пройшла випробний тер
Міцного цифрового! Нарешті розповідаю, де працюю 😍 Вітайте UX-райтерку проєктів Армія+ та Резерв+, яка пройшла випробний термін! Про роботу: 1. Нарешті відчуваю, що роблю справді щось важливе. Що допомагаю людям, які нас захищають загалом – і чоловіку та батьку зокрема. 2. Роботи БАГАТО. Інакшого я і не очікувала) 3. Досі вникаю у подробиці, особливості, ToV. І мені дуже-дуже подобається. Зокрема тому, що всі за те, щоб тексти були простіші, людяніші, говорили мовою «клієнта». Бачу перед собою багато викликів і багато можливостей на цьому місці. І обожнюю свою команду. Вони неймовірні і творять неймовірні речі. Пишаюся бути частиною цього❤️

Принципи сучасного UX-райтингу👀 Давно цього не робили, тож давайте пройдемось по базі. Якими мають бути інтерфейсні тексти? Які принципи лежать в основі основ? 1️⃣Лаконічність Пишемо коротко. Практика показує: люди навіть невеликі тексти читають неуважно, а що вже казати про довгі? Тож будьмо лаконічними: немає потреби писати «красиво», головне – передати суть. 2️⃣Зрозумілість/простота Доносимо свою «думку» доступно. Користуємося знайомою для юзера лексикою, уникаємо довгих речень та складних формулювань і зворотів. 3️⃣Доречність Перевіряємо, щоб текст відповідав тому, що людина бачить на екрані. Не варто описувати інструкцію до всього флоу на першому екрані – краще розбити пункти відповідно до екранів, яких вони стосуються. 4️⃣Відповідність ToV Не забуваємо про те, як ваш бренд має звучати для людей. З розумом використовуємо «фішки», які відповідають за впізнаваність. Притримуємось тієї температури звучання, яка притаманна нашому ToV. 5️⃣Співпадіння між метою та реалізацією Щоразу питаємо себе: «Яку ціль виконує цей текст?». Будуємо тексти так, щоб вони реалізовували замислену мету. Щоб вони були корисними для користувача і їх був сенс чистати. А яка для вас «база/ґрунт» сучасного UX-райтингу?🙂

А якщо додати літеру «б», вийде «незапланована дитина»🤣 …або реакція рсн на голову СБУ, як мені дехто підказав😏😏😏
А якщо додати літеру «б», вийде «незапланована дитина»🤣 …або реакція рсн на голову СБУ, як мені дехто підказав😏😏😏

Як обіцяла: відео весільного танцю! З вівторка повертаюсь з текстовим контентом) А до завтра до вечора ви ще можете долучитися до збору на плати ініціації на ударні БПЛА. Ми зібрали мінімальну бажану суму – 60+ к. Але що більше грошей – то більше бабах на тих чортів, що не дають нам спати. Баночка ось: https://send.monobank.ua/jar/2sxwCHyR1s

Давайте так: ви допомагаєте дозібрати до 60к на плати ініціації для ударних БПЛА, а я показую наш з Янчиком весільний танець 😏 Банка: https://send.monobank.ua/jar/2sxwCHyR1s А потім ми зможемо повернутися до інтерфейсно-текстового контенту😁

Весільний збір! 29 травня на одну українську родину стане більше! Ми з моїм коханим Янчиком одружуємось❤️ А позаяк такий прив
Весільний збір! 29 травня на одну українську родину стане більше! Ми з моїм коханим Янчиком одружуємось❤️ А позаяк такий привід зібрати грошів на армію пропускати не можна – збору бути! На що: плати ініціації для ударних БПЛА Для кого: 13 окремий десантно-штурмовий батальйон 95-ої ОДШБр, рубпак "Спліт" На коли: до 1 червня Скільки: 60 000 грн (але краще 120 000, подивимось як піде) Банка: https://send.monobank.ua/jar/2sxwCHyR1s Допоможіть нам почати сімейне життя з користі для українського війська❤️ Лайк і репост вітаються. І пам'ятайте: кожний донат важливий.

Дуже невдобно обрізало🤡 Звідси
Дуже невдобно обрізало🤡 Звідси

Нас 1500!!! Друзі, дякую за вашу довіру💜 Обіцяю, що в червні буду постити активніше і цікавіше. А то у мене трошки наклалися
Нас 1500!!! Друзі, дякую за вашу довіру💜 Обіцяю, що в червні буду постити активніше і цікавіше. А то у мене трошки наклалися одне на одне нова робота і підготовка до весілля, то я тут як білочка в колесі😅 Обіймаю вас. Дякую, що ви у мене є💜 UPD: От знала, шо не треба постить, бо обов'язково якась людина відпишеться🤣

Дуже багато питань до цього пуша...)
Дуже багато питань до цього пуша...)

Вникаю в світ нової роботи І відкриваю для себе нові грані компромісів і припустимих речей в райтингу. І зовсім не в поганому сенсі, виключно в хорошому. Дуже круто допомагає прокачати свої вміння і підходи. Цікаво! Вже дуже чекаю, коли зможу поділитися, де тепер працюю 🙂

Repost from БЛІЦ
🫣ДТЕК учора комунікаційно занесло. Класно стартували зі смішних ситуативів (скрін 1), а далі наче почались змагання з Yasno,
+3
🫣ДТЕК учора комунікаційно занесло. Класно стартували зі смішних ситуативів (скрін 1), а далі наче почались змагання з Yasno, хто кого пережартує, та дещо перегнули (скрін 2). Розумію, чому так сталось. Коли певний контент заходить, складно зупинитись його видавати, бо лайки і охоплення ростуть. І вони потрапили в цю пастку. Проте вчасно вибачились та все видалили (скрін 3). До речі, Yasno не зачепило, хоча у них навіть СЕО увірвався в цей двіж (скрін 4). Бо жарти вийшли з добрішим тонофвойсом. Бачила купу коментів типу "всьо, отак ДТЕК зруйнував собі репутацію". Ні, навіть трішки не пошкодив. Так, вони помилилися, але вже завтра (чи навіть сьогодні?) всі про це забудуть. Бо це просто міні-фейл, а адекватну комунікацію з аудиторією вони вибудовують роками.

Ваша авторка з понеділка не безробітня👀 Якось надто швидко пролетів цей прекрасний час) Але стояти на місці – не варіант. Попереду чекає купа викликів. І мені вже цікаво, як саме я буду до них підходити❤️

Розбираємо пуш від НП Мій внутрішній перфекціоніст тягнеться все переписувати, тому вибачайте) Трошки можна допрацювати почат
Розбираємо пуш від НП Мій внутрішній перфекціоніст тягнеться все переписувати, тому вибачайте) Трошки можна допрацювати початок месенджа – щоб «Раді повідомити, що» не заважало добратися до суті сповіщення. Плюс, це формлювання – торошки шаблон, а шаблони, як ми знаємо, зацікавлюють менше, ніж оригінальні месенджі. Поки маю таку пропозицію:
Тепер біля вас є поштомат №... . Шукайте за адресою: ... – біля фасаду будинку. Безкоштовна доставка товарів з Rozetka у поштомат – при купівлі від 700 грн. Чекаємо на вас!
Що думаєте? Як би докуртили цей текст ви?

До завтра до 19:00 ще можна приєднатися до команди «Джуни»😏 А у пості, на який я відповіла, для вас є промокод на 15% знижки🥰 Детальніше (але якщо дуже треба, до команди «Новачки» ще теж можна приєднатися до 19:00 завтрашнього дня🤫) І принагідно: зі святом усіх! Сподіваюсь, усі ви провели цей день добре❤️

Невеличкий скрін з Приват24 Загалом – дуже непогано. Коротко, ясно, зрозуміло. Але я вирішила трошки пофантазувати і прибрати
Невеличкий скрін з Приват24 Загалом – дуже непогано. Коротко, ясно, зрозуміло. Але я вирішила трошки пофантазувати і прибрати віддієслівні іменники. А ще – трошки помʼякшити звучання. Вийшло отак👇🏻 Заголовок: Повний номер картки Текст: Натисніть, щоб переглянути та копіювати. Номер знову сховається через 30 секунд. Кнопка: Зрозуміло Що скажете?)

Знижка 15% на практичний інтенсив😍 Ловіть промокод: UX-райтери Вводьте його в полі «Коментар» і отримуйте вашу знижечку на будь-який тариф. «Новачки» – це тиждень теорії + три тижні практики. Приєднатися можна до 17 квітня. А перші дві лекції вже доступні до перегляду😏 «Джуни» – це три тижні практики. Приєднатися можна до 21 квітня. Замовник вже є. Це Uklon😱 На практичних буде: - Мої завдання і спільні розбори. - Командна робота над флоу від замовника. - Спільний пошук найкращих текстових рішень. - Розбір ваших кейсів та запитань. Застрибуйте: буде класно. З будь-яких питань пишіть @Svitladivchinka в особисті. Записатися

Дуже дивний кейс вам на ніч🫠 Дякую подрузі за скрін❤️ Підказують, що відсилка до Курган і Агрегат, але це так диииивноооо
Дуже дивний кейс вам на ніч🫠 Дякую подрузі за скрін❤️ Підказують, що відсилка до Курган і Агрегат, але це так диииивноооо

Прийшли б?
Anonymous voting