ar
Feedback
AboutCryptoUA

AboutCryptoUA

الذهاب إلى القناة على Telegram

Все про криптовалюти Українською мовою, Блокчейн, Ретродроп, Крипта, ICO, IDO, токен сейли, ноди, стейкінг, навчання. About Crypto UA Ваші пропозиції, пишіть @bigbju лінк для запрошень https://t.me/+h9YjhiKu8qY1MDYy Наш чат https://t.me/+rP_F9IidIf01MDcy

إظهار المزيد
380
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-37 أيام
-130 أيام
أرشيف المشاركات
💰BTC впав нижче 💵60000 Можливо це час на усереднення 🤔 Ps: не фінансова порада
💰BTC впав нижче 💵60000 Можливо це час на усереднення 🤔 Ps: не фінансова порада

#Metamask #Rewards Якщо користуєтесь мобільним додатком 🦊 Metamask ✅Йдемо в Rewards ✔️Клеймимо Pudgy Penguins - дедлайн 7 го
+1
#Metamask #Rewards Якщо користуєтесь мобільним додатком 🦊 Metamask ✅Йдемо в Rewards ✔️Клеймимо Pudgy Penguins - дедлайн 7 годин ‼️ ✔️Дивимось на решту нагород PS: нагадаю що Metamask так і не випустили свій токен Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#News #Coinlist Отримав чудового листа від CoinList про важливі зміни ‼️ ✔️Якщо коротко: ✅Потрібно вивести всі кошти зі старо
#News #Coinlist Отримав чудового листа від CoinList про важливі зміни ‼️ ✔️Якщо коротко: ✅Потрібно вивести всі кошти зі старого майданчика (old.coinlist.co). ✅Якщо цього не зробити до 1 червня, CoinList почне щомісяця списувати $15 або 0.25% від вашого балансу - залежно від того, що більше. Анонс про перехід на non‑custodial вони робили ще 17 листопада 2025 року тут🔗 P.S. На момент написання мені не приходить лист із підтвердженням для виведення тих крихт. Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

В Rabby 🐇 гаманці 👛 зʼявилась доволі корисна функція. Конвертація дрібних решток (Convert dust) Якщо колись ганяли ейрдропи
В Rabby 🐇 гаманці 👛 зʼявилась доволі корисна функція. Конвертація дрібних решток (Convert dust) Якщо колись ганяли ейрдропи 🪂 - можете пройтись по вашим гаманцях й конвертнути рештки. ✅ Що потрібно ❓ ✔Оновлюємо Rabby до останньої версії ✔Конвертуємо "пил" Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

Всім понеділка , 23 березня 2026🗓 Друзі, маю певні міркування щодо подальшого вектора одного зі своїх хобі (сайд-розвитку) т
+3
Всім понеділка , 23 березня 2026🗓 Друзі, маю певні міркування щодо подальшого вектора одного зі своїх хобі (сайд-розвитку) та бачення того, як трансформується світ 🌍 у найближчі 5–15 років. ✅З моїх спостережень ✔️Класичний крипторинок і ера ретродропів 🪂 майже відійшли в минуле ❌. ✔️Саме тому я прийняв рішення перепрофілюватися в сторону ШІ-утиліт 🤖. Наразі я активно занурююсь у цей напрямок і вже маю перші результати: Налаштував ШІ-агента OpenClaw 🔗, якого підключив до проєкту 42 (forty two)🔗 на блокчейні Monad. Розгорнув декілька локальних моделей Ollama 🔗. Почав працювати з генерацією зображень та писати елементарні скрипти для автоматизації процесів. У щоденній роботі активно використовую Copilot, Google AI та ChatGPT. Я розумію, що зараз перебуваю лише на початку шляху в цій індустрії. Але, на мій суб’єктивний погляд, ШІ - це наші двері в майбутнє, хочемо ми того чи ні. Ми стаємо свідками глобальної роботизації та автоматизації: багато звичних професій зникають, проте водночас створюються абсолютно нові ніші та можливості. Що з криптою 💰💵? Свій портфель 💼 я залишаю в стадії очікування. У випадку зростання окремих альткоїнів буду поступово їх фіксувати (зливати). Якщо у криптосвіті відбуватимуться справді значущі зміни - обов'язково публікуватиму ці новини. Дякую всім, хто підтримував мене на цьому етапі. Настав час трансформуватися та рухатися далі. Всіх обійняв! 👋🚀 PS: картинки згенеровані моїм локальним ШІ Думки про майбутнє лише мої субʼєктивні |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 16 Березня 2026🗓 Весняного вам раночку 🌱☀ Ринок по трішки зеленішає 🟢 Ринок має та
#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 16 Березня 2026🗓 Весняного вам раночку 🌱☀ Ринок по трішки зеленішає 🟢 Ринок має такі позначки 🔄. $BTC: торгується в районі 72500 💵 $ETH: торгується в районі 2100 💵 $MON торгується в районі 0.02432💵 Капіталізація ринку 2.551 Трильйона 💵 Домінація BTC 💰 : 56.9% Домінація ETH 🪙 : 10.3% Місячний графік ТОП 100 показує індекс невеликого зростання🔼 📊 Середній GWEI ETH 🪙: ~1 індекс страху та жадібності: 36страх😱) індекс альтесзону: 46 📊 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#Monad Дуже круто оновлення в мережі Monad 🤝 Якщо ви використовуєте MetaMask 🦊 - то комісія нульова 0️⃣. Тобто ви буквально
#Monad Дуже круто оновлення в мережі Monad 🤝 Якщо ви використовуєте MetaMask 🦊 - то комісія нульова 0️⃣. Тобто ви буквально нічого не сплачуєте за транзакції. Новина тут ✖️ |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 9 Березня 2026🗓 На дворі весна 🌱☀ Ринок все ще червоний 🔴 Ринок має такі позначки
#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 9 Березня 2026🗓 На дворі весна 🌱☀ Ринок все ще червоний 🔴 Ринок має такі позначки 🔄. $BTC: торгується в районі 67000 💵 $ETH: торгується в районі 1900 💵 $MON торгується в районі 0.02042 💵 Капіталізація ринку 2.38 Трильйона 💵 Домінація BTC 💰 : 56.4% Домінація ETH 🪙 : 10.0% Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіння🔽 🔽🔽 📊 Середній GWEI ETH 🪙: ~1 індекс страху та жадібності: 19(страх😱) індекс альтесзону: 36 📊 PS: з моєї субьєктивної точки зору, зазвичай під час такої кількості подій у світі, ринки 🏪 або вибухають 💣 або ж показують шалені темпи зростання 🔼🔼🔼🔼. |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 2 Березня 2026🗓 Ось і прийшла весна 🌱☀️ Ринок все ще червоний 🔴 Перший день тижня
#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 2 Березня 2026🗓 Ось і прийшла весна 🌱☀️ Ринок все ще червоний 🔴 Перший день тижня має такі позначки 🔄. $BTC: торгується в районі 66700 💵 $ETH: торгується в районі 1900 💵 $MON торгується в районі 0.02085💵 Капіталізація ринку 2.306 Трильйона 💵 Домінація BTC 💰 : 56.2% Домінація ETH 🪙 : 10.0% Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіння🔽 🔽🔽 📊 Середній GWEI ETH 🪙: ~1 індекс страху та жадібності: 15(страх😱) індекс альтесзону: 34 📊 PS: з моєї субьєктивної точки зору, зазвичай під час такої кількості подій у світі, ринки 🏪 або вибухають 💣 або ж показують шалені темпи зростання 🔼🔼🔼🔼. |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

ZKsync Lite все ⚰️ Мережу буде зупинено 4 ого травня ‼️ Новина тут ✖️ Якщо ви ганяли транзакції - виведіть кошти. Перевести к
ZKsync Lite все ⚰️ Мережу буде зупинено 4 ого травня ‼️ Новина тут ✖️ Якщо ви ганяли транзакції - виведіть кошти. Перевести кошти можна тут 🔗 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#news Приклад гарної роботи Податкова служба Південної Кореї опублікувала seed-фразу конфіскованого гаманця 👛 З якого операт
#news Приклад гарної роботи Податкова служба Південної Кореї опублікувала seed-фразу конфіскованого гаманця 👛 З якого оперативно вивели криптовалюту на суму в 4,8 мільйона 💵 Попередньо перерахувавши невелику суму ETH в якості комісії. PS: виглядає як офіцер податкової сам скомунякав кошти, а потім вирішив прикритись такою схемою 🧠 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#Metamask #Linea Забираємо наші нагороди за компанію в Метамаск 🦊 За другий рівень вистачить на чашку espresso ☕️ ✔️Що робим
#Metamask #Linea Забираємо наші нагороди за компанію в Метамаск 🦊 За другий рівень вистачить на чашку espresso ☕️ ✔️Що робимо ? ✅З мобільного заходимо у вкладку rewards і клеймимо багатство💩 ✅З компʼютера йдемо сюди 🔗 і клеймимо розкіш 💩 Минули часи ретродропів ✋ PS: за базовий другий рівень дали 7 💵 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 23 Лютого 2026🗓 Ринок червоний 🔴 Перший день тижня має такі позначки 🔄. $BTC: торг
#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 23 Лютого 2026🗓 Ринок червоний 🔴 Перший день тижня має такі позначки 🔄. $BTC: торгується в районі 64900 💵 $ETH: торгується в районі 1800 💵 $MON торгується в районі 0.019💵 Капіталізація ринку 2.306 Трильйона 💵 Домінація BTC 💰 : 56.3% Домінація ETH 🪙 : 9.76% Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіння🔽 🔽🔽 📊 Середній GWEI ETH 🪙: ~1 індекс страху та жадібності: 14(страх😱) індекс альтесзону: 30 📊 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

Пост від Vitalik.eth Раптом хтось не бачив. 🇺🇦 💙💛 https://x.com/VitalikButerin/status/2021929744380702912 ✖️ |Долучайтесь
Пост від Vitalik.eth Раптом хтось не бачив. 🇺🇦 💙💛 https://x.com/VitalikButerin/status/2021929744380702912 ✖️ |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

Метамаск показав нагороди . П - потужно 😂😂😂😂😂
Метамаск показав нагороди . П - потужно 😂😂😂😂😂

#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 26 Січня 2026🗓 На дворі 2026 рік ❄❄ Ринок червоний. Перший день тижня має такі позна
#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 26 Січня 2026🗓 На дворі 2026 рік ❄❄ Ринок червоний. Перший день тижня має такі позначки 🔄. $BTC: торгується в районі 87100 💵 $ETH: торгується в районі 2800 💵 $MON торгується в районі 0.018💵 Капіталізація ринку 3.029 Трильйона 💵 Домінація BTC 💰 : 57.5% Домінація ETH 🪙 : 11.3% Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіння🔽 📊 Середній GWEI ETH 🪙: ~1 індекс страху та жадібності: 29(страх😱) індекс альтесзону: 28 📊 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#MetaMask MetaMask 🦊 закінчив перший сезон Зараз йде підрахунок балів та розподілення нагород. Чекер побачимо дуже скоро. 🗞
#MetaMask MetaMask 🦊 закінчив перший сезон Зараз йде підрахунок балів та розподілення нагород. Чекер побачимо дуже скоро. 🗞 Новина тут ✖️ PS: зробив один аккаунт на перший рівень чисто заради антифомо, побачимо чи щось з цього буде. |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 19 Січня 2026🗓 На дворі 2026 рік ❄❄ Ринок червоний. Якщо хтось хоче покрутити поінти
#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 19 Січня 2026🗓 На дворі 2026 рік ❄❄ Ринок червоний. Якщо хтось хоче покрутити поінти в кампаніїї MetaMask 🦊 Ось рефералка на цю кампанію. Закінчення за тиждень. Перший день тижня має такі позначки 🔄. $BTC: торгується в районі 92500 💵 $ETH: торгується в районі 3200 💵 $MON торгується в районі 0.02076💵 Капіталізація ринку 3.217 Трильйона 💵 Домінація BTC 💰 : 57.5% Домінація ETH 🪙 : 12.0% Місячний графік ТОП 100 показує нейтральний індекс 📊 Середній GWEI ETH 🪙: ~1 індекс страху та жадібності: 45(нейтрально😐) індекс альтесзону: 26 📊 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 12 Січня 2026🗓 На дворі вже 2026 рік ❄❄ Ринок по трохи набирає обертів але все ще че
#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 12 Січня 2026🗓 На дворі вже 2026 рік ❄❄ Ринок по трохи набирає обертів але все ще червоний. Якщо хтось хоче покрутити поінти в кампаніїї MetaMask 🦊 Ось рефералка на цю кампанію. Закінчення за два тижні. Перший день тижня має такі позначки 🔄. $BTC: торгується в районі 92200 💵 $ETH: торгується в районі 3100 💵 $MON торгується в районі 0.02848 💵 Капіталізація ринку 3.235 Трильйона 💵 Домінація BTC 💰 : 57.0% Домінація ETH 🪙 : 11.8% Місячний графік ТОП 100 показує нейтральний індекс 📊 Середній GWEI ETH 🪙: ~1 індекс страху та жадібності: 41(нейтрально😐) індекс альтесзону: 28 📊 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|

#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 5 Січня 2025🗓 На дворі вже 2026 рік ❄❄ Ринок по трохи набирає обертів але все ще чер
#monday #crypto #News 🗞 Всім понеділка 5 Січня 2025🗓 На дворі вже 2026 рік ❄❄ Ринок по трохи набирає обертів але все ще червоний. Перший день тижня має такі позначки 🔄. $BTC: торгується в районі 92900 💵 $ETH: торгується в районі 3100 💵 $MON торгується в районі 0.02848 💵 Капіталізація ринку 3.252 Трильйона 💵 Домінація BTC 💰 : 57.1% Домінація ETH 🪙 : 11.8% Місячний графік ТОП 100 показує індекс падіння🔽 📊 Середній GWEI ETH 🪙: ~1 індекс страху та жадібності: 43 (нейтрально😐) індекс альтесзону: 23🔽 📊 |Долучайтесь до нашого каналу About Crypto Ua| |Також Долучайтесь до нашого чату 💬там проходить багато цікавих обговорень|