ar
Feedback
SKviT

SKviT

الذهاب إلى القناة على Telegram

По всім питанням - @cspace_dev

إظهار المزيد
976
المشتركون
-324 ساعات
-237 أيام
-9930 أيام
جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+28
في 2 قنوات
مايو '26
+9 009
في 16 قنوات
Get PRO
أبريل '26
+553
في 17 قنوات
Get PRO
مارس '26
+19
في 1 قنوات
Get PRO
فبراير '26
+4
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '26
+4
في 1 قنوات
Get PRO
ديسمبر '25
+1
في 1 قنوات
Get PRO
نوفمبر '25
+13
في 1 قنوات
Get PRO
أكتوبر '25
+23
في 2 قنوات
Get PRO
سبتمبر '25
+8
في 1 قنوات
Get PRO
أغسطس '25
+10
في 1 قنوات
Get PRO
يوليو '25
+1
في 1 قنوات
Get PRO
يونيو '25
+11
في 1 قنوات
Get PRO
مايو '25
+7
في 1 قنوات
Get PRO
أبريل '25
+62
في 2 قنوات
Get PRO
مارس '25
+9
في 1 قنوات
Get PRO
فبراير '25
+6
في 1 قنوات
Get PRO
يناير '25
+7
في 1 قنوات
Get PRO
ديسمبر '24
+15
في 1 قنوات
Get PRO
نوفمبر '24
+6
في 0 قنوات
Get PRO
أكتوبر '24
+3
في 0 قنوات
Get PRO
سبتمبر '24
+35
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '24
+6
في 1 قنوات
Get PRO
يوليو '240
في 1 قنوات
Get PRO
يونيو '240
في 0 قنوات
Get PRO
مايو '24
+74
في 1 قنوات
التاريخ
نمو المشتركين
الإشارات
القنوات
28 يونيو0
27 يونيو0
26 يونيو0
25 يونيو+1
24 يونيو+2
23 يونيو0
22 يونيو+1
21 يونيو+1
20 يونيو0
19 يونيو+1
18 يونيو+1
17 يونيو+4
16 يونيو0
15 يونيو0
14 يونيو+2
13 يونيو0
12 يونيو+2
11 يونيو+10
10 يونيو+2
09 يونيو0
08 يونيو0
07 يونيو0
06 يونيو+1
05 يونيو0
04 يونيو0
03 يونيو0
02 يونيو0
01 يونيو0
منشورات القناة
!AUG в чат
!AUG в чат

2
граю разом із вами в прем'єр ціль: отримати медальку за 2026 рік
граю разом із вами в прем'єр ціль: отримати медальку за 2026 рік
167
3
Дякую ❤️
Дякую ❤️
250
4
!MP9 в чат
!MP9 в чат
59
5
зробив підсумки на цей розіграш. Якщо ви є в списку, напишіть мені сюди - @cspace_dev. Даю час до завтра.
270
6
зетнік перейшов в г2 *мене якось давненько забанили в його чаті за "Слава Україні"
зетнік перейшов в г2 *мене якось давненько забанили в його чаті за "Слава Україні"
284
7
зафоловтись хтось пліз 🥹
зафоловтись хтось пліз 🥹
297
8
!DEAGLE в чат
!DEAGLE в чат
67
9
https://www.twitch.tv/skvit_cs2 тіпа стрім, розказую і показую що привіз з мейджору. Граємо фейсіт
298
10
Офіційно: Гта 6 буде коштувати $80 за стандартну версію. Я, як фанат серій ГТА, можу сказати, що це дешево. Очікував ціну $10
Офіційно: Гта 6 буде коштувати $80 за стандартну версію. Я, як фанат серій ГТА, можу сказати, що це дешево. Очікував ціну $100+ за цей шедевр. Вже уявляю, як я один із перших буду її проходити разом із вами, у мене є консоль, тому буду стрімити її проходження.
338
11
я потім подумав, нащо я ареха назвав, коли треба було керігана по аурі і ще "віу-віу-віу" закричати)
я потім подумав, нащо я ареха назвав, коли треба було керігана по аурі і ще "віу-віу-віу" закричати)
336
12
*Минулий пост прийшлось видалити, місце на телефоні просто забилось
*Минулий пост прийшлось видалити, місце на телефоні просто забилось
308
13
тцк і тут
тцк і тут
10
14
і хочу про розіграш нагадати) Підсумки вже завтра, того беріть участь
314
15
Ось і закінчився мажор. Це були одні з найкращих днів в моєму житті. Здійснилася моя мрія з 2021 року, як тільки я став слідкувати за КС - побувати на мажорі. Це взагалі перший турнір, де я побував вживу і це одразу мажор. Ці емоції це просто щось. Я максимально задоволений і дуже прикро, що вже завтра лечу додому. З багатьма новими тіпами я познайомився, з одним тіпом взагалі ми земляки, з Криму)) Особливо дякую Данилу wysd, що склав мені компанію, з тобою було набагато веселіше дивитись цей мажор. Сподіваюсь, ще колись побачимось) Хотів я звісно ще багато автографів від про гравців, але стояти по 8 годин на день біля готелю (як це роблять, ті хто отримують автографи), не мав бажання. Але декілька автографів від про гравців, екс про гравців, медійних особистостей маю. Все покажу і розкажу вже на стримі)) І дякую вам, що слідкували і слідкуєте за мною!
349
16
https://www.twitch.tv/kungfury0 зайдіть подякуйте за пиво тіпу, камеру весело проносили на арену))
308
17
Хто знайде мене?
Хто знайде мене?
342
18
коли писав, поняв що воно не стирається, маркер пернаментний...
коли писав, поняв що воно не стирається, маркер пернаментний...
353
19
Це шо за алкаш
305
20
а ось це вже зрада тотальна ???
а ось це вже зрада тотальна ???
322