Шаришь за SuperCell?
الذهاب إلى القناة على Telegram
Привет! Ты попал в Телеграмм канал сочных и новых новостей по вселенной SuperCell. Тут ты можешь узнать много чего полезного об играх SuperCell. Био - @biorayna Реклама - @seriousryan Портфолио- @Portfolio_Rayana
إظهار المزيد2 412
المشتركون
+5524 ساعات
+1547 أيام
+12830 أيام
أرشيف المشاركات
2 411
1. I love putting passion and care in my works, always. About the ideas, it’s not like I have a method or something; like the Gene Skin. I created that Skin when I was bored, messing with ideas ecc.
2. Idk actually XD. When I want to create something, like a Skin you said, I just create that. When I feel that the idea for something is good, I put that into work
3. It’s the best thing ever
4. Well that’s a hard one. I started drawing as an Artist back in 2019, but I only took that hobby as a “job” only in 2021, when I joined Twitter first time
5. I totally not accept and approve someone steal others work without their consent. So I can say that I’m against plagiarism
6. Actually not really, I honestly like all the Brawlers in game. I don’t have a favorite one, not even now that my Gene Skin is in game
7. It may sound strange, but Brawl Stars wasn’t my point of interest when I wanted to start the artist career, instead was anime, especially hand drawn anime; like Studio Ghibli. I always preferred hand drawn works than digital art and I would love that more companies start to use this method again
8. I try to be most reasonable and gentle guy possible. Twitter is already a hell and full of toxicity, so I want to spare some love to my community
9. For now I practically use Procreate as my main, but I’m starting to learn 3D modeling/animation on mobile and computer
10. Become a professional artist/animator, able to tell my stories ecc
11. Yeah, I like swimming and gaming if the last one can be considered as hobby. But the artist one is my favorite
12. I thank you for interviewing me, is something that never happened to me, so I hope I did well :))
2 411
🔊БЕСКОНЕЧНЫЕ МОНЕТЫ?👊
🛠Концепт ивента в котором нет других наград кроме монет... Ведь у многих сейчас их дефицит🏆
🛍️А вы бы хотели увидеть в игре этот ивент?🥇
2 411
🔊БЕСКОНЕЧНЫЕ МОНЕТЫ?👊
🛠Концепт ивента в котором нет других наград кроме монет... Ведь у многих сейчас их дефицит🏆
🛍️А вы бы хотели увидеть в игре этот ивент?🥇
2 411
https://t.me/TronKeeperBot/app?startapp=6438390065
Какая то новая тапалка, кто перейдет тому спасибу
2 411
Короче, квик объявление:
Пдлп удалила канал, да, но юз украли какие-то левые челы. Щас пытаемся отдать тег мне чтобы он был в надёжных руках.
Официального ТГК пдлп НЕ БУДЕТ! Все остальные каналы - фейки.
Говоря о самой пдлп - все нормально, волноваться не стоит, ситуация под контролем.
2 411
+1
🔊Новый Киберспортивный скин?👊
🛠Данный концепт скина для Пенни в честь победы HMBLE нарисовал художник Bubliks 🏆
⚠️ Такой скин реально может появиться в игре, потому что скорее всего в следующем обновлении добавят скин для команды HMBLE 🧡🛍️А вы бы хотели увидеть в игре?🥇
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
