ar
Feedback
Stich Crypto

Stich Crypto

الذهاب إلى القناة على Telegram

Якщо не працює посилання через тік ток, вікдрийте три крапки в правому верхньому куті і нажміть "відкрити в браузері" ЧАТ: https://t.me/stichcryptochat Адмін: @medynsky7 буст каналу: https://t.me/boost/stichcrypto7

إظهار المزيد
5 809
المشتركون
-424 ساعات
-227 أيام
-7730 أيام
أرشيف المشاركات

Половину стріма по байбіту, друга половина рахуєм як стати мільйонером на свинях

Стрім запущений по Bybit та інших питаннях!

Через 30хв

Бачу дуже багато питань по Bybit, вечером стрім 21-22:00🧨

Ше +10$ від байбіту📈🤑 Добавили партнерське промо і якщо ви зарегаєтесь по моєму партнерському посиланню вам далуть ще 10$ в токенах DOGS, тому гріх не бахнути https://www.bybit.com/uk-UA/trade/spot/token-splash/detail?code=20240816153630&ref=289VMO Получається витрати нам покриває реф промо, а винагорода виходить чистою? Суцільний кайф пацики😍

📈Bybit здурів? Вийшла промка в якій виходить ~200$/акк В честь лістингу наших славнозвісних собак 🤑запустили промку з велик
📈Bybit здурів? Вийшла промка в якій виходить ~200$/акк В честь лістингу наших славнозвісних собак 🤑запустили промку з великими винагородами Для нових користувачів: ▫️Реєструємось на Bybit ▫️Приєднуємось до акції тик ▫️Робимо депозит 100$ ▫️Купуємо/продаємо DOGS на 100$ 💸Винагорода 192000 Dogs Для старих користувачів: ▫️Торгуємо від 500$ в парі DOGS/USDT і рівномірно ділимо пулл 550млн токенів Якщо розраховувати на ціну премаркету, то загнавши 10 акків можна заробити 1900$, гріх не попробувати Хто буде реєструвати новий аккаунт залітайте по моїй рефці і я закину вам за успішних акк пару гривників📣

Вивід DOGS відкрили🤑
Вивід DOGS відкрили🤑

Нагадую за розіграш 1500грн за підписку на канал! Результати через 2 дні P.S. там великі шанси🤫

А шо воркати? Куда не зайдеш всюда Dogs Dogs Dogs чому? Та тому що реально більше нема шо постити і воркати, на одному BingX
А шо воркати? Куда не зайдеш всюда Dogs Dogs Dogs чому? Та тому що реально більше нема шо постити і воркати, на одному BingX довго не потянеш, треба комбінувати і шось думати А якщо серйозно, BingX🔀 в такий час витягує хотяби на життя і кормить криптанів, тому треба заганяти по можливості побільше. Bitget воркати? хіба якщо норм RR буде, але чесно Bitget зараз мені не подобається раніше було краще, та що тут говорити раніше всюда було повно ворку ті самі Лаунчпади Bybit, AirDropHunt, token splash, торгові промки Bitget, ОКХ промо з рефами і так далі Шо реально зараз робити? Та віддихнути,а коли появиться ворк влітати з двух ніг і виносити доляри з тих кантор Треба пам'ятати! ми не на заводі де зарплата рівно 31 числа, тут треба підстроюватись під ритм або виходити з нього, а вибір вже за вами😎

зе

+10$ від OKX ◻️ Запустили промо на ОКХ в честь лістингу DOGS🤑 1️⃣ Що робимо: 2️⃣ Реєструємо аккаунт на окх(або маємо) 3️⃣ Ре
+10$ від OKX ◻️ Запустили промо на ОКХ в честь лістингу DOGS🤑 1️⃣ Що робимо: 2️⃣ Реєструємо аккаунт на окх(або маємо) 3️⃣ Реєструємось в промо - ТИК 4️⃣Робимо депозит 100$+ 5️⃣Купуємо і продаємо DOGS на 100$ 6️⃣Робимо від ТРЬОХ спотових або ф'ючерсних угод в любій парі на будь яку суму з 20 серпня! 5 000 перших отримають по 10$. Холд 100$ до кінця промо обов'язковий! 📅 Дедлайн: 31 серпня Ну а шо воркати зараз? Беремся за всьо шо дає🤭

хахахахах

ну це було весело

734

Переможець

СТОП

СТОП

СТОП

СТОП