ϟ ᛚᚱᛉᚢᚢᛟ Дельфіна!ϟ
الذهاب إلى القناة على Telegram
Будущий воин 3ОШБр,люблю котов. Помни тех кто пал! По вопросам писать сюда: @LogovoDolphin_bot Instagram: https://www.instagram.com/heilsvarog?igsh=ZDBtY2p0Y3h4ZjY%3D&utm_source=qr
إظهار المزيدأوكرانيا39 955الفئة غير محددة
188
المشتركون
-124 ساعات
-37 أيام
-530 أيام
جاري تحميل البيانات...
القنوات المماثلة
لا توجد بيانات
هل تواجه مشاكل؟ يرجى تحديث الصفحة أو الاتصال بمدير الدعم الخاص بنا.
سحابة العلامات
الإشارات الواردة والصادرة
---
---
---
---
---
---
جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+2
في 1 قنوات
مايو '26
+6
في 1 قنوات
Get PRO
أبريل '26
+4
في 1 قنوات
Get PRO
مارس '26
+3
في 1 قنوات
Get PRO
فبراير '26
+2
في 3 قنوات
Get PRO
يناير '26
+31
في 11 قنوات
Get PRO
ديسمبر '250
في 2 قنوات
Get PRO
نوفمبر '25
+7
في 1 قنوات
Get PRO
أكتوبر '250
في 8 قنوات
Get PRO
سبتمبر '250
في 3 قنوات
Get PRO
أغسطس '250
في 1 قنوات
Get PRO
يوليو '250
في 8 قنوات
Get PRO
يونيو '25
+192
في 8 قنوات
| التاريخ | نمو المشتركين | الإشارات | القنوات | |
| 25 يونيو | 0 | |||
| 24 يونيو | 0 | |||
| 23 يونيو | 0 | |||
| 22 يونيو | 0 | |||
| 21 يونيو | 0 | |||
| 20 يونيو | 0 | |||
| 19 يونيو | 0 | |||
| 18 يونيو | 0 | |||
| 17 يونيو | 0 | |||
| 16 يونيو | 0 | |||
| 15 يونيو | 0 | |||
| 14 يونيو | 0 | |||
| 13 يونيو | +1 | |||
| 12 يونيو | 0 | |||
| 11 يونيو | 0 | |||
| 10 يونيو | 0 | |||
| 09 يونيو | 0 | |||
| 08 يونيو | 0 | |||
| 07 يونيو | 0 | |||
| 06 يونيو | 0 | |||
| 05 يونيو | 0 | |||
| 04 يونيو | +1 | |||
| 03 يونيو | 0 | |||
| 02 يونيو | 0 | |||
| 01 يونيو | 0 |
منشورات القناة
| 2 | +5 Приречений - Варнак (youtube).m4a | 115 |
| 3 | Варнак в строю!🫡
Певец с 3ошбр который погиб 31 мая
Может кто не знал про творчество воина то скидываю его песни. | 95 |
| 4 | Трошки історії
2022 рік
Перша поїздка в гості
Групо дельфина подпісаться
|Інста| |Коты дельфина| |8ЛХ| | 128 |
| 5 | Шарим вечно!
https://t.me/detiposadok
Групо дельфина подпісаться
|Інста| |Коты дельфина| |8ЛХ| | 145 |
| 6 | Сьогодні помер доцент кафедри всесвітньої історії та археології Руслан Германович Шишкін. Сумуємо разом з рідними і близькими й висловлюємо щирі співчуття.
Руслан Германович зробив чи не найбільший внесок у вивчення черняхівської культури в часи незалежної України, залишивши вагомий науковий спадок і зробивши значний внесок у розвиток української археології.
Хто має можливість підтримати родину в скрутну хвилину, надсилаємо лінк на банку для збору коштів, які будуть передані дружині Руслана Германовича.
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/2yysoazVkh
💳Номер картки банки
4874 1000 3798 6851 | 105 |
| 7 | Ну чтож!Телефон жив все готово.
Первая рамка готова,обзор и первая на продажу!
-Цена: 350 грн
-Размер: 35 на 35 см
-Наличие: 0.
Пока доступен предзаказ на остальные 4.
Через 2-3 дня будут ещё 4 рамки 35 на 35.
Деньги пойдут на закуп админу таблеток и прочего для БЗВП.
Писать за покупкой сюда: @LogovoDolphin_bot | 94 |
| 8 | Никита "Латвиец" Таренов 03.07.1997-13.05.2025
🌟WJ | 94 |
| 9 | Сьогодні йому мало б виповнитись 30. Але для нас він назавжди залишився в епіцентрі битви.
Олег Фадєєнко. «Малиш». Герой України. Один із тих, на чиєму сталевому характері виковувався Nord Storm і чий дух сьогодні пульсує у венах Hatred.
Він не був просто командиром. Він був ідеєю, втіленою в металі та крові. Бахмутські траншеї, жорстокі штурми під Кліщіївкою — там, де ламалися інші, він йшов уперед з холодною, розважливою люттю. «Малиш» не віддавав накази з тилу. Він вів за собою, будучи першим у кожному зіткненні, і власним прикладом доводив, що страху не існує. Він жив війною і загинув як Воїн.
Ми не ллємо сліз і не пишемо мемуарів, бо він би цього не прийняв. Він зневажав слабкість. Тому наша шана — це заряджена зброя. Наша пам'ять вимірюється не словами, а калібрами, точними скидами та кількістю знищених ворогів.
«Малиш» залишив нам не просто спадщину. Він залишив нам обов'язок. Обов'язок нести нашу ненависть далі, ламати ворожі хребти так само методично, як це робив він. Ми взяли до рук його справу, і ми понесемо її до кінця.
Легенда Третьої штурмової.
Вічний орієнтир для кожного з нас.
Твоя війна триває в нас, Командире.
⚔️ HATRED | 3ОШБр | 3 Армійський Корпус | ab3.army ⚔️ | 126 |
| 10 | Сделал своими руками отдельную рамку посвящённую РДК,в будущем патчи будут пополняться в цвете олива,как знак о войне.
Групо дельфина подпісаться
|Інста| |Коты дельфина| |8ЛХ| | 146 |
| 11 | Сделал отдельную рамку посвящённую РДК,в будущем патчи будут пополняться в цвете олива,как знак о войне.
Групо дельфина подпісаться
|Інста| |Коты дельфина| |8ЛХ| | 0 |
| 12 | 28 квітня 1943🫡
Групо дельфина подпісаться
|Інста| |Коты дельфина| |8ЛХ| | 0 |
| 13 | Весна неизменно прекрасна в своём пробуждении: в щебете птиц и в каждом вдохе ожившей земли. Это сияние небес истинный лик моей земли, который тьма жаждет поглотить. Но в тени этого цветения покоятся те, кто отдал жизнь за право весны быть. Герои ушли в тишину, став частью земли
Групо дельфина подпісаться
Інста
8ЛХ | 0 |
| 14 | Групо дельфина подпісаться
Інста
8ЛХ | 0 |
| 15 | Ахуэна фоточка от ахуєного подписчика
Групо дельфина подпісаться
Інста
8ЛХ | 0 |
| 16 | Был когда-то такой
Групо дельфина подпісаться
Інста
8ЛХ | 0 |
| 17 | Групо дельфина подпісаться
Інста
8ЛХ | 0 |
| 18 | Групо дельфина подпісаться
Інста
8ЛХ | 0 |
| 19 | Трошки фоток наделал
Групо дельфина подпісаться
8ЛХ | 0 |
| 20 | Всем салют,благодарю всех что ещё до сих пор остались в моем тгк,так же хотел сказать что призы победителям розыгрыша обязательно поедут но есть небольшие задержки.
Извиняюсь что ничего не постил,на данный момент у меня практически весь день занят подготовкой к войне и тд,попытаюсь с этого дня разрегулировать все,но 8ЛХ занимаюсь в целом стабильно и стараюсь искать какой-то шмот для вас.
Групо дельфина подпісаться | 0 |
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
