Степ△#УкрТґ
الذهاب إلى القناة على Telegram
Степ, бо меми звідси кочують всім інтернетом 🤫 Я МЕМИ 2026 ⛓️ Інстаграм: https://instagram.com/steppen.memes Тікток: https://tiktok.com/@steppenmemes
إظهار المزيد506
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-37 أيام
-1030 أيام
أرشيف المشاركات
506
Я слухав МС Петю вночі о 3 годині. Я люблю його мотиваційний реп, переповнює мене позитивними емоціями кожен день. І тут я сиджу в телеграмі Петі як він викладує альбом "Вбити". Цікава назва, трохи дивна. Я включаю перший трек, а там текст "Я тебе вб'ю сука Влад ти помреш страшною смертю ти будеш лежати в лужі крові". Я злякався аж раптом з монітору пішла гіперреалістична кров і мене вбив МС Петя. З тих пір цей альбом зник з його каналу - пробувши там тільки 10 хвилин.
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
