ar
Feedback
АНХУ без цензури)

АНХУ без цензури)

الذهاب إلى القناة على Telegram
1 351
المشتركون
+124 ساعات
+127 أيام
+2730 أيام
أرشيف المشاركات
Що це таке і хто мене додав, я не знаю, але приємно, що за мене голосують!😂🤲🏻
+1
Що це таке і хто мене додав, я не знаю, але приємно, що за мене голосують!😂🤲🏻

رسالة فيديو01:00

رسالة فيديو01:00

«всегда говори да» - больше не работает, вы в пространстве вариантов и выбор только за вами. Говорите нет. Выбирайте. Ответственность = свобода

Вам посилання нижче

«Софія» Зараз відчуваю важливим передати моментом те, що не вийде передати годинами. Всі вже розуміють, що більше немає сенсу сперечатися про енергетичне наповнення предметів людського творіння. Передати - моментом - тільки істинну суть. Поки тільки насолоджуюсь і пливу в потоці, скоро буде нова студія і буду думати про розширення аудиторії 😊 https://www.instagram.com/p/DKfSog9IXtQ/?igsh=a2c2MmszaGYxeGlr

Давайте раскроем это высказывание. Не суди. Не осуждай. Не сплетничай, не зацикливайся на зависти. Не подозревай всех во всем, опуская вибрации своей структуры. Мне запала в душу эта фраза! Я хочу оправдывать каждого 70 раз! Видеть в каждом только хорошее, не проявлять недовольство просто потому, что обратила внимание на условно плохое.

🙏🤲🏻
🙏🤲🏻

Відчувається як нова ера і новий вклад в терапію

photo content
+1

З днем захисту дітей ❤️

Поділилась магічною (психологічною) фразою, щоб діти не хворіли. Працює. Основи поля. https://www.instagram.com/reel/DKWbx7lNi_8/?igsh=cjY4YW81c21ieG4=

Я втрачаю сенси вести інстаграм. Але чіпляюсь за цю ілюзію - тому що вона працює. Говорили на днях про те, що подібні ілюзії можна назвати як костилями, які обмежують, і за яки ти тримаєшся - так і маяками, які не дають заблукати у безкрайніх водах. Поки не знаю, костиль або маяк. АЛЕ підтримайте мою творчість - напишіть будь ласка вашу субʼєктивну думку на мою першу картину! Критика і хейт підтримуються. Дякую дуже. https://www.instagram.com/reel/DKRVai8IOx3/?igsh=OGk1OHVzMTk1aG91

Я в психосоматичній фазі відновлення після конфлікту Давайте собі прожити цю фазу

> Іноді трава зеленіше, тому що вона не справжня Прочитала і подумала, що мені не дуже відгукується. Потім прочитала ще раз

رسالة فيديو00:10

رسالة فيديو00:31

photo content

photo content
+8

photo content