ar
Feedback
АНХУ без цензури)

АНХУ без цензури)

الذهاب إلى القناة على Telegram
1 349
المشتركون
-124 ساعات
+47 أيام
+2230 أيام
أرشيف المشاركات
Не зря вчусь на психолога! (Це моя дуже тригерна тема)
Не зря вчусь на психолога! (Це моя дуже тригерна тема)

По енергіям Байгужин робить свій образ виключно заради грошей. На тонкому плані він показався мені як предприємець, який рахує гроші 🫰🏻 Чи є в ньому істина?

Вайб вчорашньої розмови з Іштар

Тут ми багато де гуляли по позаземним цивілізаціям, а потім брали поради по стосункам у Іштар 😄

رسالة فيديو00:27

АХАХ я сміюсь, притягуємо енергетично Насті всі разом бемве 🤣🤣🤣 (Насправді у мене не бемве буде, але дуже дуже близько…)

Настя, я глянув на карти і ти точно отримаєш те що хочеш! І бажання вже на підході, тому що аж червоним світиться!😆 Така кол
Настя, я глянув на карти і ти точно отримаєш те що хочеш! І бажання вже на підході, тому що аж червоним світиться!😆 Така колода тільки в мене є, тому результат 100%

Скоріш за все, шумер/анункакі/Іштар

Через 40 хвилин можливо вийду в ефір. Хтось хоче передати інформацію, не терпить 😄буду одразу в ефірі ченнеліти

Хто подивиться на картах: чи отримаю я конкретно те 🫢 що дуже очікую, до кінця 2024?😂 Підтримка студії ⬇️

Хто є Бог? У чому сенс життя?

رسالة فيديو00:08

Чоловік купив стакани для кави. На що схожі?

Насправді, речі - одна із найчудовіших моїх інвестицій, хто би що не казав, що в речі вкладати не треба. Хоча, я лев 🦁 по ЗЗ

У мене декілька пар було, але ножки повиростали. Порада від тьоті з дітьми: якщо у вас немає дітей, і ви збираєте колекцію ла
У мене декілька пар було, але ножки повиростали. Порада від тьоті з дітьми: якщо у вас немає дітей, і ви збираєте колекцію лакшері взуття, покупайте одразу на розмір більше. Одягайте з носочком 😂 Проте, потім ви їх не викинете (

Більше не будемо перед святами на такі серйозні теми, а то народ відписується. Ось подивіться, господь наді мною зжалився, і
+1
Більше не будемо перед святами на такі серйозні теми, а то народ відписується. Ось подивіться, господь наді мною зжалився, і я знайшла ці туфлі зі знижкою 😭 Якщо памʼятаєте, я давно їх хотіла, і обирала, відкласти на бемве, або купити туфли (локальний мем) Всім чудового дня і так маленьких приємностей 🎄🎄🎄🎄🎄

Кожна наша особиста думка є результатом того, що нас тригерить, травмувало або дало нам досвід. Істиною є довіра і прийняття. Доброта до кожного. До цього треба прийти, я все ще йду. Або ні?

Театр абсурду. Я не можу підібрати іншого😄 Хоча ось ще: В кожному з нас говорять наші травми. Я свої не буду казати. Ви їх с
Театр абсурду. Я не можу підібрати іншого😄 Хоча ось ще: В кожному з нас говорять наші травми. Я свої не буду казати. Ви їх самі знаєте. До якого коментаря моя думка ближче ви також знаєте, але вона більш нейтральна. Світ творимо ми самі, але якщо тебе підстережують тцкшники на кожному куту, згодні, що творити стає складніше. Але так треба зараз для кожного і для всіх разом ✅ приймаємо і живемо